Parlamentarni izbori 2011

II. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 2. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: VLADIMIR KONEČNY, prof.

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: VLADIMIR SEVER

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: IGOR PUHAR

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof.

5. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ

6. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
DEMOKRATSKA PRIGORSKO-ZAGREBAČKA STRANKA - DPS
Nositelj liste: IVAN PERNAR

7. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MILAN BINGULA

8. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

9. DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA
Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ

10. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

11. GLAS RAZUMA
Nositelj liste: MILAN LELAS, dipl.ing.prometa, pilot

12. HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS
Nositelj liste: VLADO MIKLOBUŠEC

13. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

14. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ

15. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositelj liste: DARKO PETRIČIĆ

16. HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ

17. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP FRIŠČIĆ

18. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

19. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

20. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

21. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

22. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: ZVONKO BAJAN

23. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: EMIL ZORAJ

24. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: MILAN BANDIĆ

25. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: DARKO DUGA

26. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

27. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: BRANKO STOJKOVIĆ

28. NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA

29. OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: KREŠIMIR ŠTETIĆ

30. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

31. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: RANKO JEFTIMIJA, dr.

32. VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ

33. ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing.

34. ZELENA LISTA
Nositelj liste: ŽELJKO TUPEK

35. ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: LJUBO SUBOTIĆ, prof.

36. ZELENI ZAJEDNO
Nositelj liste: SRĐAN DVORNIK, mag. pol.

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: VLADIMIR KONEČNY, prof., rođ. 11.12.1934., ZAGREB, DOBRONIĆEVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR KONEČNY, prof., rođ. 11.12.1934., ZAGREB, DOBRONIĆEVA 4
2. IVAN HRIBERSKI, rođ. 17.04.1985., ZAGREB, KOZARI BOK 64
3. LEA TROJNAR, rođ. 08.06.1989., PUŠĆINE, JOSIPA SLAVENSKOG 9
4. SLAVICA ŠTERN, rođ. 16.11.1948., ZAGREB, FERIČANAČKA 9
5. DOMINIK GRGINEC, rođ. 26.07.1980., GRADEC, GRADEC 97
6. MARIJA PIŠK, rođ. 31.01.1962., ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207
7. FRANJO MANCE, rođ. 06.04.1951., ZAGREB, RADOSLAVA CIMERMANA 34
8. DAMIR HISENI, rođ. 06.12.1972., DRUŽBINEC, DRAVSKA 52
9. EDO HIBŠ, rođ. 08.10.1952., ZAGREB, POLJIČKA 17
10. DAMIR POTOČIĆ, rođ. 24.07.1964., PISAROVINA, TRNJANSKA 6
11. JOSIP ALIĆ, rođ. 06.10.1948., HRVATSKI LESKOVAC, TVORNIČKA 11
12. BARICA OZIMEC, rođ. 13.07.1928., PODGRAĐE, PODGRAĐE 70
13. ZDENKA GRGINEC, rođ. 08.03.1956., GRADEČKI PAVLOVEC, GRADEČKI PAVLOVEC 16 B
14. MARIJA ĐURĐICA ŠIMUNKOVIĆ, rođ. 03.08.1943., ZAGREB, KLINOVEC 11 B


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: VLADIMIR SEVER, rođ. 09.04.1965., BJELOVAR, ZVIJERCI 66

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR SEVER, rođ. 09.04.1965., BJELOVAR, ZVIJERCI 66
2. SOFIJA JOZIĆ, rođ. 10.06.1980., PROKLJUVANI, PROKLJUVANI 46
3. TOMISLAV LOZIĆ, rođ. 23.02.1982., ZAGREB, KNEZA MISLAVA 16
4. ŽELJKO NEJAŠMIĆ, rođ. 29.07.1951., BJELOVAR, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 44
5. RENATA STANEKOVIĆ, rođ. 02.01.1972., BJELOVAR, ĐURE BASARIČEKA 8
6. SLAVKO BEJUK, rođ. 18.08.1957., KUPINOVAC, KUPINOVAC 6
7. FABIJANA BARIČEVIĆ, rođ. 12.01.1985., BJELOVAR, KRALJA PETRA SVAČIĆA 7
8. ROLAN ZUBIĆ, rođ. 06.07.1991., KUPINOVAC, KUPINOVAC 4
9. KSENIJA JELIĆ, rođ. 05.01.1974., GORNJI TOMAŠ, GORNJI TOMAŠ 20
10. DENIS POSAVAC, rođ. 09.02.1981., BJELOVAR, MATICE HRVATSKE 1 B
11. ŽELJKA UTJEŠINOVIĆ, rođ. 24.10.1982., GORNJI TOMAŠ, GORNJI TOMAŠ 17
12. PETAR PAUROVIĆ, rođ. 17.01.1965., NOVA DIKLENICA, NOVA DIKLENICA 67
13. VESNA PAVIČIĆ, rođ. 21.03.1966., BJELOVAR, JOSIPA JELAČIĆA 15
14. MARIJO TOMIĆ, rođ. 03.05.1979., BREZOVAC, MIŠINAČKA 17


AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: IGOR PUHAR, rođ. 04.01.1989., OPATIJA, ŠETALIŠTE CARMEN SYLVE 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. ALAN SANKOVIĆ, rođ. 08.03.1979., LOVRAN, ULICA DR.NILO CARA 13
2. DARJAN BUKOVIĆ, rođ. 26.06.1986., JUŠIĆI, ULICA PEŠĆINICA 14
3. MARIN DUJMOVIĆ, rođ. 12.04.1985., RIJEKA, DUBROVAČKA 8
4. JAKŠA SABIĆ, rođ. 28.06.1980., RIJEKA, SAVE JUGO BUJKOVE 40
5. KRISTIJAN VIDOVIĆ, rođ. 10.12.1991., RIJEKA, KABLARSKA CESTA 41
6. TEA AVDALOVIĆ, rođ. 15.04.1991., RIJEKA, DRENOVSKI PUT 133
7. SLAĐANA LOVRIĆ, rođ. 11.06.1990., KIP, KIP 22
8. SONJA JURIĆ, rođ. 05.12.1985., KOPRIVNICA, ANDRIJE HEBRANGA 12
9. GORDAN ĐUNĐEK, rođ. 19.12.1986., RIJEKA, JURJA DOBRILE 32
10. IVAN DEPOLO, rođ. 30.08.1990., RIJEKA, ŠET. I.G. KOVAČIĆA 3
11. ANET TROPE, rođ. 24.07.1984., RIJEKA, ŠVALBINA 6
12. SABINA GLUHAJIĆ, rođ. 21.07.1993., RIJEKA, HAHLIĆ 19
13. NIKOLINA ZVONAREK, rođ. 26.11.1987., RIJEKA, SVETOG JURJA 2
14. STELA REPEŠA, rođ. 02.04.1989., RIJEKA, TINA UJEVIĆA 33


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU

Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ŽELJKO ORLOVIĆ, prof., rođ. 22.03.1951., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 135
2. mr.sc. JASNA GENZIĆ, prof., rođ. 09.05.1953., ZAGREB, JANUŠEVEČKA 14
3. mr.sc. NEDELJKA ČURČIĆ, prof., rođ. 09.09.1951., ZAGREB, ZINKE KUNC 5
4. mr.sc. BORIS CENČIĆ, rođ. 19.04.1947., ZAGREB, RENDIĆEVA 28 C
5. mr.sc. BOŽO ĆAVAR, rođ. 10.06.1966., ZAGREB, BRUNE BUŠIĆA 25
6. MARIO ŠTURLIĆ, rođ. 03.01.1972., ZAGREB, MARIJE SNIJEŽNE 92
7. ANICA VILJAC, rođ. 02.01.1951., ZAGREB, ŠUŠNJEVEC 48
8. KRUNO KAŠNAR, rođ. 01.05.1975., GLAVNICA GORNJA, KAŠNAROVA 4
9. LJUBICA MUTIĆ, rođ. 21.12.1941., ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 60
10. MARGITA IBRIKS, rođ. 28.07.1977., VELIKA GORICA, NIKOLE BONIFAČIĆA 13
11. JOSIP SABADI, rođ. 28.09.1970., ZAGREB, ULICA JASMINA 32 D
12. IGOR KOZJAK, rođ. 18.04.1970., ZAGREB, PRUGINA 7
13. LUKA MATOŠ, rođ. 12.06.1981., BUDENEC, MATE TRBUŠIĆA 15
14. BORIS KORIČIĆ, rođ. 07.10.1956., ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 147 A


AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ, rođ. 19.02.1963., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ŽELJKO CVRTILA, rođ. 18.04.1972., ZAGREB, I.RETKOVEC 1
2. KRISTIJAN FEREŽA, rođ. 29.01.1974., ĐURĐEVAC, RADNIČKA CESTA 59
3. BOŽIDAR DUMENČIĆ, rođ. 18.08.1962., SUHOPOLJE, VUKOVARSKA 42
4. JASENKO BADRIĆ, rođ. 06.02.1968., SESVETE, ZINKE KUNC 4
5. FRANKA ANIĆ, rođ. 13.08.1987., SESVETE, ŠIME LJUBIĆA 10
6. DRAŽEN ŠEMOVČAN, rođ. 08.08.1967., ĐURĐEVAC, SEVEROVAČKA 22
7. DRAŽEN PAVLEKA, rođ. 18.05.1959., GRGINAC, GRGINAC 58
8. LUKA ČIČAK, rođ. 12.12.1985., SESVETE, ZAGREBAČKA 158
9. ANĐELKO KRISTIJAN, rođ. 25.03.1961., BJELOVAR, VATROSLAVA LISINSKOG 5
10. GORAN HORVATOVIĆ, rođ. 10.01.1973., MARKOVAC NAŠIČKI, MARKA PEJAČEVIĆA 30
11. TOMISLAV MARKOVIĆ, rođ. 21.04.1986., SESVETE, VARAŽDINSKA 101
12. DOMAGOJ POLEGUBIĆ, rođ. 14.11.1979., SESVETE, TINA UJEVIĆA 5
13. IVANČICA FURLAN, rođ. 07.01.1978., BJELOVAR, PETRA ZRINSKOG 1 A
14. ŽELJKA VRANIĆ, rođ. 24.02.1973., ĐURĐEVAC, ŠANDORA BRAUNA 32


AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
DEMOKRATSKA PRIGORSKO-ZAGREBAČKA STRANKA - DPS

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN VUKOVIĆ, rođ. 28.01.1952., CUBINEC, CUBINEC 138
2. RUDOLF MAŽURAN, rođ. 21.01.1938., ZAGREB, FRATERŠČICA 61 D
3. ŽELJKO LUKAČ, rođ. 05.02.1966., KOKINAC, KOKINAC 31
4. RATKO SOKAČ, rođ. 18.03.1951., MAJUREC, MAJUREC 63
5. MARTINA ŠARIĆ, rođ. 22.11.1966., NOVA RAČA, LJESKOVA 6
6. ŽELJKO MARENŠČAK, rođ. 19.08.1960., SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA 72
7. DRAŽEN MEŽNARIĆ, rođ. 23.05.1967., FERDINANDOVAC, TREPČE 81
8. ŽELJKA MUDRIĆ, rođ. 05.02.1987., KRIŽEVCI, ZAGREBAČKA ULICA 12
9. DARKO MILOBARA, rođ. 06.05.1961., DEŽANOVAC, DEŽANOVAC 336
10. MARIJAN VRBANČIĆ, rođ. 08.05.1966., ŽIBRINOVEC, ŽIBRINOVEC 9
11. ANTUN BUNJEVAC, rođ. 29.05.1952., VRBOVEC, KRIŽEVAČKA 6
12. DANIJELA VRLEC, rođ. 17.04.1983., SIGETEC, MATIJE GUPCA 47
13. TOMISLAV KURPEZ, rođ. 07.08.1981., FEREŽANI, FEREŽANI 32
14. MARKO VULIĆ, rođ. 14.09.1952., GAREŠNIČKI BRESTOVAC, BRESTOVAČKA 6


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: MILAN BINGULA, rođ. 24.06.1949., VIRJE, ŠEMOVAČKA 25

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN BINGULA, rođ. 24.06.1949., VIRJE, ŠEMOVAČKA 25
2. JOSIP KUKIĆ, rođ. 14.04.1972., SESVETE, ULICA KRIZANTEMA 23
3. IVAN HERUC, rođ. 18.05.1957., KRIŽEVCI, PUŠĆA 74
4. JOSIP PETROVIĆ, dr., rođ. 29.07.1938., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 108
5. VLADO MAĐER, rođ. 18.11.1968., LETIČANI, VIJENAC 39
6. MARIJAN MAMIĆ, rođ. 28.04.1962., ZAGREB, GORNJA 6 D
7. SLAVKO GRČIĆ, rođ. 02.11.1960., ĐURĐEVAC, PETRA ZRINSKOG 8
8. MLADEN PLAVOTIĆ, rođ. 08.02.1985., GAREŠNICA, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 4
9. MARIJAN VRČEK, rođ. 03.06.1950., KOPRIVNICA, VINKA VOŠICKOG 12
10. DAMIR MARTINČIĆ, rođ. 17.12.1962., HEREŠIN, MATIJE GUPCA 5
11. TIHOMIR ŽUFIKA, rođ. 02.10.1973., MOLVE, DRAVSKA 1
12. SNJEŽANA ŽIVKO, rođ. 06.08.1962., KOPRIVNICA, TRG EUGENA KUMIČIĆA 6
13. SLADJANA PEREC, rođ. 29.12.1971., ŠANDROVAC, MALI ŠANDROVAC 8
14. ALEN BELOŠIĆ, rođ. 18.12.1971., SVETI IVAN ZELINA, BREŽIČKA 11


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOZO TOLIĆ, rođ. 03.01.1966., ZAGREB, KRAPINSKA 7
2. SILVIO KOŠUTIĆ, rođ. 11.01.1951., ZAGREB, AUGUSTA PIAZZE 8
3. RAJKO MLADENOVIĆ, dipl.ing., rođ. 04.08.1952., SISAK, IVANA GUNDULIĆA 5
4. mr.sc. SNJEŽANA ŠIŠAK, rođ. 22.07.1971., KAŠINA, CESTA IVANA MAŽURANIĆA 171
5. JERONIMA BAKARIĆ, prof., rođ. 05.10.1939., GAREŠNICA, PETRA KREŠIMIRA IV 14
6. IVANA PEULJA, rođ. 12.08.1981., BJELOVAR, MIROSLAVA KRLEŽE 51
7. IVAN PAVIĆ, prof., rođ. 04.10.1948., VRBOVEC, NIKOLE TESLE 7
8. TATJANA HARAMINA, rođ. 08.10.1975., PETRINJA, MATIJE MESIĆA 18
9. ŽELJKO DUNDOVIĆ, rođ. 17.01.1952., VINKOVEC, VINKOVEC 44 A
10. KRUNO LOVRENČIĆ, rođ. 18.03.1963., ZAGREB, JAGNEDJE 3
11. SINIŠA GLAVAŠ, rođ. 21.12.1966., GAREŠNICA, MATE LOVRAKA 28
12. KREŠIMIR ANDROIĆ, ing., rođ. 29.07.1969., SESVETE, DUNAVSKA 17
13. ZDRAVKO FRLETA, rođ. 01.12.1955., ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 10
14. BRANIMIR HOLJEVAC, rođ. 11.10.1955., VINKOVEC, VINKOVEC 48


DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA
Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ, rođ. 24.03.1949., NAŠICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANDRIJA MARONIĆ, rođ. 28.11.1948., ĐURĐEVAC, TRG SVETOG JURJA 1 A
2. MLADEN ŠIMUNKO, rođ. 05.05.1941., BUDANČEVICA, BUDROVAČKA 27
3. NADA REĐEP, rođ. 23.05.1963., ĐURĐEVAC, ĐURE BASARIČEKA 22
4. ANTUN ŠKRINJAR, rođ. 10.06.1947., PITOMAČA, LJUDEVITA GAJA 33
5. JOSIP GRGIĆ, rođ. 19.10.1970., PRUGOVAC, BORIČKA 13 A
6. VALMIRE ŠIĐEĆI, rođ. 30.03.1985., PITOMAČA, LJUDEVITA GAJA 26
7. MARIJAN VLAŠIĆ, rođ. 18.07.1964., PODRAVSKE SESVETE, LJUDEVITA GAJA 34
8. ANDRIJA MAKVIĆ, rođ. 30.11.1966., OTROVANEC, OTROVANEC 52
9. MARIJAN KUKUČKA, rođ. 16.04.1981., OTROVANEC, OTROVANEC 61
10. MARIO RENGEL, rođ. 24.11.1983., PITOMAČA, VINOGRADSKA 34
11. DANIJEL KRMIĆ, rođ. 14.09.1984., STARI GRADAC, MARŠALA TITA 87 B
12. LUKA ĆOSIĆ, rođ. 28.09.1953., PRUGOVAC, BORIČKA 12 A
13. GORAN ĆOSIĆ, rođ. 01.11.1984., PRUGOVAC, BORIČKA 12 A
14. IZIDOR LONČAR, rođ. 01.10.1960., VELIKI RASTOVAC, V.RASTOVAC 125 A


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ

Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARA ZOVKO, rođ. 23.03.1951., ZAGREB, ŠKOLSKA 2
2. VIKTORIJA DENIĆ, rođ. 02.06.1963., ZAGREB, I.POLJSKI PUT 17
3. TEREZIJA BALENTOVIĆ, rođ. 13.02.1957., ZAGREB, KUŠLANOVA 35
4. DANICA RADOŠEVIĆ, rođ. 01.02.1962., ZAGREB, KNEZA BRANIMIRA 57
5. NIKOLA KOMLJENOVIĆ, rođ. 24.03.1951., ZAGREB, HRGOVIĆI 37
6. TATJANA ZOVKO, rođ. 08.02.1975., ZAGREB, ŠKOLSKA 2
7. ANA ILIĆ, rođ. 09.02.1977., KUPINEČKI KRALJEVEC, ŠKOLSKA 10
8. SNJEŽANA BALEN, rođ. 26.10.1946., ZAGREB, JURJA NEIDHARDTA 1
9. ANKICA VUKUŠIĆ, rođ. 09.06.1960., SAMOBOR, SLAVONSKA 13
10. MARA MILANKOVIĆ, rođ. 09.01.1955., ZAGREB, IVE TIJARDOVIĆA 4
11. BRANKO BUDINSKI, rođ. 30.03.1961., ZAGREB, RAŠENIČKI PUT 15
12. KATARINA KRPES, rođ. 08.07.1954., ZAGREB, LEPAVINSKI PUT 17
13. SUZANA BREZAN, rođ. 31.12.1976., ZAGREB, MESTINJSKI PUT 16 A
14. HAMIDA LJUBIJANKIĆ, rođ. 10.07.1957., VELIKA GORICA, KRALJA STJEPANA TOMAŠEVIĆA 13


GLAS RAZUMA
Nositelj liste: MILAN LELAS, dipl.ing.prometa, pilot, rođ. 03.10.1945., ZAGREB, RADAUŠEVA 11

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN LELAS, dipl.ing.prometa, pilot, rođ. 03.10.1945., ZAGREB, RADAUŠEVA 11
2. MARIJAN MARIĆ, dipl.ing.prometa, pilot, rođ. 03.06.1940., ZAGREB, KUŠLANOVA 55
3. IVAN PAPST, dipl.ing.prometa, pilot, rođ. 04.09.1940., ZAGREB, REMETE 11
4. MILENKO BLAŽEVIĆ, rođ. 30.03.1945., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 39
5. DRAGOMIR BAUK, rođ. 07.09.1948., ZAGREB, SVETICE 4
6. MARTA ALIĆ, rođ. 14.07.1980., ZAGREB, STOLAČKA 8
7. ALEN RADILOVIĆ, rođ. 14.02.1970., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 69
8. MIRJANA PLANČAK, rođ. 25.04.1933., ZAGREB, POKORNOGA 5
9. MAJA PAVELA, rođ. 21.08.1986., SPLIT, POLJANA KNEZA TRPIMIRA 6
10. LJILJANA TOMIĆ, rođ. 28.11.1971., ZAGREB, TURININA 7
11. MARTINA VELIĆ, rođ. 01.07.1987., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 11
12. BRANKO KOŽINA, rođ. 02.08.1983., ZAGREB, TOPOLOVEČKA 26 D
13. MIRA VELIĆ, rođ. 29.09.1935., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 11
14. MIROSLAV PRCELA, rođ. 08.01.1979., KOŠUTE, KOŠUTE


HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS

Nositelj liste: VLADO MIKLOBUŠEC, rođ. 13.10.1984., KRIŽEVCI, MLADINE 74

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADO MIKLOBUŠEC, rođ. 13.10.1984., KRIŽEVCI, MLADINE 74
2. DARIO ŠVAGELJ, ing.agr., rođ. 21.01.1986., KRIŽEVCI, OBRTNIČKA ULICA 14
3. GORAN BEZROK, dr.vet.med., rođ. 05.08.1980., KRIŽEVCI, ULICA KRALJA TOMISLAVA 33
4. MIHAEL BISTER, ing.inf., rođ. 26.04.1978., ZAGREB, KUPREŠKA 4
5. TOMISLAV KUŠEC, mag.ing.agr., rođ. 08.04.1987., BREZJE MIHOLEČKO, BREZJE MIHOLEČKO 76
6. ANA DEJANOVIĆ, univ.bacc.ing.agr., rođ. 06.10.1987., ŠOPRON, ŠOPRON 19
7. VALENTINA KORETIĆ, univ.bacc.educ.math., rođ. 14.09.1985., OBREŽ KALNIČKI, GORNJA OBREŽ 20
8. SANJA HRKAĆ, rođ. 22.04.1984., ZAGREB, ROVINJSKA 7
9. MARIJA TOMIĆ, rođ. 02.03.1993., KRALJEVAC, KRALJEVAC 89
10. NENAD ČUBRILO, rođ. 14.05.1983., KOPRIVNICA, DUBOVEČKI BREG 11
11. MATIJA BOŠNJAKOVIĆ, rođ. 20.07.1990., ČAZMA, LIVADARSKA ULICA 6
12. DALIA DUJMIĆ, rođ. 13.03.1977., ZAGREB, HANAMANOVA 11
13. MIROSLAV MUŽEVIĆ, rođ. 28.02.1981., POLJANA KRIŽEVAČKA, POLJANA KRIŽEVAČKA 115
14. SLAĐAN ŠATVAR, rođ. 22.05.1974., DROPKOVEC, DROPKOVEC 22


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. ĐURO POPIJAČ, rođ. 23.04.1959., RAKITJE, ŠKOLSKA 41
2. DAVORIN MLAKAR, rođ. 30.12.1958., ZAGREB, HORVATOVAC 84
3. MARTINA BANIĆ, rođ. 01.09.1980., ZAGREB, PUSTODOL 17
4. STJEPAN MILINKOVIĆ, rođ. 04.01.1954., GOLA, DRAVSKA 54
5. MARIJAN CONER, rođ. 10.03.1956., BJELOVAR, LAVOSLAVA RUŽIČKE 15
6. DAMIR SESVEČAN, rođ. 15.12.1967., VRBOVEC, PAVLEKA MIŠKINE 29
7. ANTE-ZVONIMIR GOLEM, rođ. 26.09.1964., ZAGREB, RAKOVČEVA 13
8. ANTE TOPALOVIĆ, rođ. 22.07.1985., BJELOVAR, ANDRIJE HEBRANGA 109
9. MARICA MIKEC, rođ. 12.05.1964., MALI BREZOVEC, MALI BREZOVEC 35
10. DARKO SOBOTA, rođ. 03.01.1965., KALINOVAC, GRGURA KARLOVČANA 32
11. ANDRIJA MIKULIĆ, rođ. 13.05.1969., ZAGREB, HLEBINSKI ODVOJAK 11
12. MARIJA JUNGIĆ, rođ. 14.02.1979., GRUBIŠNO POLJE, LJUDEVITA GAJA 8
13. STJEPAN PERŠIN, rođ. 12.07.1954., DONJA GLOGOVNICA, DONJA GLOGOVNICA 77
14. STJEPAN PAVLAK, rođ. 05.09.1953., HRASTOVAC, BANA JELAČIĆA 59


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ, rođ. 19.04.1951., ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 119

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN IVANČAN, dipl.iur., rođ. 21.11.1937., MOLVE, KONAČKA 11
2. IVAN KEGLEVIĆ, dipl.ing., rođ. 16.01.1942., KOPRIVNICA, DUGA ULICA 34
3. JOSIP ROŽMARIĆ, rođ. 14.02.1959., KOPRIVNICA, TRG KRALJA ZVONIMIRA 5
4. KATARINA BIRŠIĆ, rođ. 26.06.1955., KOPRIVNICA, KRIŽEVAČKA 48
5. RADMILA FUNTEK, rođ. 25.06.1955., BOROVLJANI, BOROVLJANI 65
6. MARIJA MATIJEVIĆ, rođ. 30.05.1948., BJELOVAR, VUKOVARSKA 20 B
7. ARNELA HUSINEC, rođ. 07.08.1970., KRIŽEVCI, ULICA ANTE STARČEVIĆA 1
8. HRVOJE NEIMAREVIĆ, dr.med., rođ. 23.04.1931., KOPRIVNICA, ISTARSKA 10
9. PEJO KLARIĆ, rođ. 28.04.1972., NOVIGRAD PODRAVSKI, TRNOVEC 93
10. MATE PEJIĆ, rođ. 08.02.1977., POLJANČANI, POLJANČANI 21
11. JURE ČULE, rođ. 16.10.1947., KOPRIVNICA, KNEZA BRANIMIRA 76
12. DRAŽEN JANČIJEV, rođ. 30.08.1968., ĐURĐEVAC, LJUDEVITA GAJA 1
13. DANIJEL JAKOPANEC, rođ. 08.03.1949., KOPRIVNICA, MIJE ŠIMEKA 39
14. STJEPAN CIGLAR, rođ. 11.11.1944., KOPRIVNICA, GRGURA KARLOVČANA 3


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.

Nositelj liste: DARKO PETRIČIĆ, rođ. 23.01.1969., ZAGREB, PALMOTIĆEVA 41

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO PETRIČIĆ, rođ. 23.01.1969., ZAGREB, PALMOTIĆEVA 41
2. BORIS DIVJAK, rođ. 31.10.1972., ZAGREB, KUZMINEČKA 8
3. KATICA ČAJKOVAC, rođ. 20.04.1962., VINKOVCI, IVANA MEŠTROVIĆA 27
4. BORISLAV RISTIĆ, rođ. 31.10.1972., OSIJEK, SRIJEMSKA 126
5. DRAŽEN STJEPANDIĆ, rođ. 07.12.1965., ZAGREB, NEREZINSKA 7
6. DAMIR KOVAČEVIĆ, rođ. 15.04.1978., DARUVAR, PETRA PRERADOVIĆA 18
7. ILIJA TOLIĆ, rođ. 20.08.1970., DEMERJE, DREŽNIK 97
8. NADA MITIĆ, rođ. 16.03.1957., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17
9. NATAŠA ANDRAŠIĆ, rođ. 19.05.1972., RIJEKA, SENJSKIH USKOKA 3
10. JADRANKA CRNEK-ČOVIĆ, rođ. 11.07.1964., ZAGREB, UTINJSKA 11
11. ANITA POKRIVAČ, rođ. 04.07.1986., ZAGREB, BUŽANOVA 8
12. DRAGAN POKRIVAČ, rođ. 15.12.1987., ČAKOVEC, ZINKE KUNC 14
13. MARIO DUJAK, rođ. 16.07.1987., ZAGREB, RAKEKI 7
14. DARKO KOŽIĆ, rođ. 22.06.1971., ZAGREB, I.ČULINEC 92


HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES

Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D
2. NEVENKA IVASOVIĆ, rođ. 03.04.1962., ZAGREB, FRANCESCA TENCHINIJA 6
3. BRANKO ŠEBALJ, rođ. 02.07.1966., ZAGREB, ANTUNA STIPANČIĆA 24
4. KANA FURMEK, rođ. 24.07.1983., BESTOVJE, ZELINSKA 8
5. BARICA DRVAR, rođ. 07.09.1956., ZAGREB, BIZEK I. 3
6. TOMISLAV ŠEBALJ, rođ. 17.06.1967., KRIŽPOLJE, VELIKI KUT 57
7. NENAD ČABOV, rođ. 04.03.1949., ZAGREB, ILICA 67 I
8. JELKA ŠPIČEK, rođ. 27.06.1954., ZAGREB, MLINOVI 67 A
9. ANA DOROTIĆ, rođ. 18.12.1940., ZAGREB, KIKIĆEVA 3
10. DAMIR POBI, rođ. 05.02.1975., ZAGREB, DAVORINA BAZJANCA 27
11. ADEM DRESHAJ, rođ. 06.11.1962., ZAGREB, TRG ŽRTAVA FAŠIZMA 9
12. FILIP VLAHOVIĆ, rođ. 08.09.1989., ZAGREB, UNAČKA 12
13. JASNA ŠUŠNJARA, rođ. 14.08.1964., ZAGREB, KUSTOŠIJSKI BREG 1
14. LJERKA RAJKO, rođ. 27.07.1953., ZAGREB, MEŠTROVIĆEV TRG 10


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP FRIŠČIĆ, rođ. 15.08.1949., KOPRIVNIČKI IVANEC, BRAĆE RADIĆ 22

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP FRIŠČIĆ, rođ. 15.08.1949., KOPRIVNIČKI IVANEC, BRAĆE RADIĆ 22
2. DAMIR BAJS, rođ. 07.10.1964., BJELOVAR, TOME BAKAČA 7 D
3. mr.sc. STJEPAN KOŽIĆ, rođ. 15.11.1952., GORNJA DRENOVA, GORNJA DRENOVA 37 A
4. TIHANA ŽIDAK, rođ. 19.03.1971., MARKOVO POLJE, ALEJA MIRA 5
5. DARKO KOREN, rođ. 03.02.1963., KRIŽEVCI, MLADINE 14
6. MIROSLAV ČAČIJA, rođ. 12.08.1947., BJELOVAR, SRIJEMSKA 5
7. VLADO KRUHAK, rođ. 30.01.1953., DUGO SELO, ANTE STARČEVIĆA 53
8. MARIJAN MAKARIĆ, rođ. 03.09.1963., ZAGREB, STJEPANA LACKA 29
9. KARMEN ANTOLIĆ, rođ. 09.10.1959., KOPRIVNICA, TOME ČIKOVIĆA 19
10. DINKO PIRAK, rođ. 06.12.1965., ČAZMA, 26. LIPNJA 33
11. ROBERT TUKAČ, rođ. 01.01.1957., ZAGREB, DEANOVEČKA 3
12. BRANKO MESAROV, rođ. 04.02.1970., NOVO VIRJE, TREPČANSKA 18
13. JOSIP DEKALIĆ, rođ. 27.12.1952., ŠANDROVAC, BJELOVARSKA 5
14. BRANKO HRG, rođ. 26.09.1961., KRIŽEVCI, MLADINE 4


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4
2. DARIO HREBAK, rođ. 11.09.1981., GUDOVAC, GUDOVAC 10 A
3. mr.sc. VJEKOSLAV JELEČ, dr.med., rođ. 08.07.1961., ZAGREB, 4. TRNJANSKI NASIP 13
4. MIROSLAV POLOVANEC, rođ. 23.12.1972., ĐURĐEKOVEC, BREG 27
5. ALEN BAŠČEVAN, rođ. 01.05.1974., DARUVAR, IVANA ZAJCA 31
6. STJEPAN LONČAR, rođ. 19.03.1960., KOPRIVNICA, KNEZA DOMAGOJA 40
7. MIRKO JAKOPČIĆ, rođ. 11.04.1951., ŠKRINJARI, ŠKRINJARI 39
8. TOMISLAV TKALEC, rođ. 01.06.1968., KRIŽEVCI, RATARNA 22
9. FILIP ĆURKO, rođ. 21.02.1984., SVETI IVAN ZELINA, PRIGORSKA 6
10. mr.sc. RENATA ŠEPERIĆ PETAK, rođ. 15.04.1965., SESVETE, BLAGE ZADRE 4
11. BRANIMIR PRELEC, rođ. 15.09.1960., ĐURĐEVAC, LJUDEVITA GAJA 4
12. IVAN CIPRIŠ, rođ. 30.03.1962., KAPELA, BILOGORSKA ULICA 40
13. ANĐELINA TUNIĆ, rođ. 08.09.1986., BRCKOVLJANI, AUGUSTA CESARCA 19
14. GORAN CUPEK, rođ. 26.12.1974., GAREŠNICA, MATIJE GUPCA 81


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADO JUKIĆ, rođ. 03.05.1958., OSIJEK, BELOMANASTIRSKA 26
2. SINIŠA ŠUKUNDA, rođ. 07.12.1972., ZAGREB, APATINSKI ODVOJAK II. 7
3. NENAD SEDLAR, rođ. 18.03.1962., DUGO SELO, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 37
4. VLADIMIR FERENČAK, rođ. 30.08.1959., BJELOVAR, VATROSLAVA LISINSKOG 4
5. TOMISLAV ŠPANČIĆ, rođ. 22.01.1980., SESVETE, BEDEMA LJUBAVI 5 B
6. VLATKO GRBEŠIĆ, rođ. 22.07.1971., SESVETE, IVANA ŠIMUNOVIĆA 18
7. IVAN MATIĆ, rođ. 26.09.1971., ZAGREB, PETRA BAKULE 1
8. ZVONKO MLAKIĆ, rođ. 26.05.1978., PREDAVAC, STJEPANA RADIĆA 93
9. LUKA ILIĆ, rođ. 08.11.1954., ZAGREB, JUŽNA ULICA V.ODVOJAK 2
10. ĐURO KOS, rođ. 20.03.1962., VELIKA TRNOVITICA, VELIKA TRNOVITICA 221
11. DOMAGOJ BAŽANT, rođ. 08.10.1987., ZAGREB, AUGUSTA MUSIĆA 16
12. ANTE KASALO, rođ. 06.11.1981., SESVETE, JOZE KLJAKOVIĆA 4
13. MIROSLAV MARČETIĆ, rođ. 08.08.1949., ZAGREB, SAVSKA CESTA 3
14. IVAN FRIŠČIĆ, rođ. 02.01.1955., ZAGREB, ĐELEKOVEČKA 15


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. DENIS BEVANDA, rođ. 29.09.1977., ZAGREB, KAMENITI STOL 36
2. VELIMIR MANDIĆ, rođ. 15.06.1981., ZAGREB, SJEVERNA LOZICA 6
3. DARKO ČEPIN, rođ. 11.06.1963., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 172
4. INES GNEZDA, rođ. 29.09.1974., SESVETE, LJUDEVITA POSAVSKOG 25 G
5. IVAN RIMAC, rođ. 24.06.1987., SESVETE, ĐURE SUDETE 18
6. ZORAN ĐOŠIĆ, rođ. 22.10.1973., TROJSTVENI MARKOVAC, FRANJE KLVANJE 6
7. MATEJ LONČAR, rođ. 17.02.1992., DUGO SELO, 30. SVIBNJA 18
8. DANIJELA OSMAN, rođ. 01.09.1980., TROJSTVENI MARKOVAC, FRANJE KLVANJE 5
9. KATARINA SVETEC, rođ. 08.11.1948., DUGO SELO, STJEPANA FERENČAKA 1
10. MATEJA ORLOVIĆ, rođ. 24.08.1992., DUGO SELO, DOMOBRANSKA 15
11. DRAGICA FILIPOVIĆ, rođ. 07.07.1968., KOZINŠČAK, IVANA GUNDULIĆA 20
12. PETAR ERANOVIĆ, rođ. 29.06.1992., KOZINŠČAK, KOZINSKA 12
13. KRISTIJAN BARIŠIĆ, rođ. 18.05.1992., ZAGREB, DRAGOZETIĆKA 1
14. KREŠIMIR PAMUKOVIĆ, rođ. 03.01.1960., ZAGREB, UL.I.GARDIJSKE BRIGADE TIGROVI 27 B


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO TUŠAK, rođ. 08.01.1953., BJELOVAR, ANTE TRUMBIĆA 1
2. IVAN KROK, rođ. 30.12.1955., ZAGREB, NOVOSELSKI ODVOJAK IX. 19
3. TATJANA ĐURIČIĆ KURIC, rođ. 29.12.1968., KRIŽEVCI, ULICA BRACE HANŽEKA 9
4. DARKO TETEC, rođ. 25.05.1968., KOPRIVNICA, BRAĆE RADIĆ 67
5. SINIŠA OPAČIĆ, rođ. 11.01.1973., ZAGREB, VALUNSKE PLOČE 26
6. ZVONKO KRIVSKI, rođ. 15.11.1953., MASLENJAČA, MALA MASLENJAČA 7 A
7. IVANA KARPIŠEK, rođ. 01.07.1982., DARUVARSKI VINOGRADI, DARUVARSKI VINOGRADI 67
8. ŽELJKO BARBIR, rođ. 07.01.1964., KOPRIVNICA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 2 B
9. DUBRAVKO AMIDŽIĆ, rođ. 22.08.1967., KRIŽEVCI, POTOČKA ULICA 3 A
10. JERKO MIŠURA, rođ. 07.10.1977., CEPIDLAK, CEPIDLAK 166
11. PETAR VUJIĆ, rođ. 17.09.1979., ZAGREB, ANĐELA NUIĆA 2
12. JASMINA SVALINA, rođ. 25.10.1974., VELIKO TROJSTVO, VINOGRADSKA II 43 A
13. ŽELJKA KOLLERT, rođ. 03.04.1969., DARUVAR, PETRA PETROVIĆA NJEGOŠA 7
14. BOŽENA ROŠIĆ, rođ. 30.11.1958., ZAGREB, DUBRAVA 144


HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: ZVONKO BAJAN, rođ. 24.01.1961., ZAGREB, RAVNJANSKA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO BAJAN, rođ. 24.01.1961., ZAGREB, RAVNJANSKA 15
2. MATE ŠIMIĆ, rođ. 03.03.1988., ZMIJAVCI, HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNICE 24
3. TOMISLAV VUKELIĆ, rođ. 03.06.1974., SESVETE, KAŠINSKA 132
4. ANTE ČIKOTIĆ, rođ. 11.05.1983., SPLIT, ILOČKA 4
5. DUBRAVKA LISIČAK, rođ. 23.04.1975., SESVETE, MARIBORSKA 8
6. MARIJO TOLIĆ, rođ. 28.07.1985., SESVETE, 24. PROSINCA 16
7. VJEKOSLAV RAVLIĆ, rođ. 19.11.1969., SESVETE, ULICA BRAĆE RADIĆ 21 A
8. IVICA SUVALJ, rođ. 13.04.1976., HEREŠIN, MATIJE GUPCA 3
9. MIROSLAV KOŠTARIĆ, rođ. 25.10.1978., KOPRIVNICA, MIROSLAVA KRLEŽE 21
10. JOSIP LOJAN, rođ. 06.07.1964., VIR, SITE VI 24
11. DJURO JAMBRUŠIĆ, rođ. 21.04.1959., KOPRIVNICA, RATARSKA 3
12. ANTONIO STANEŠIĆ, rođ. 25.06.1980., ĐURĐEVAC, ŠANDORA BRAUNA 4
13. ANA SALOPEK, rođ. 07.01.1981., DUGO SELO, KONTESIN PUT 14
14. IVAN MILETIĆ, rođ. 19.12.1976., SESVETE, PERE PIRKERA 15


NACIONALNI DEMOKRATI - ND

Nositelj liste: EMIL ZORAJ, rođ. 27.07.1978., ZAGREB, PODOLJE 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORDANA BLAŽUN, rođ. 03.04.1968., ZAGREB, MARIJANE RADEV 4
2. BORIS PLAK, rođ. 22.11.1977., KRIŽEVCI, LIPOVČICA 35
3. BRANKO ŠOBOT, rođ. 12.01.1972., ZAGREB, BIJENIČKA CESTA 42
4. NATAŠA ZENČIĆ, rođ. 04.06.1979., ZAGREB, ZLATARSKA 16
5. ZORAN MAVAR, rođ. 12.11.1965., ZAGREB, DUBRAVA 212
6. SANJA ŽIVALJIĆ, rođ. 06.06.1992., ZAGREB, NIKOLE HEĆIMOVIĆA 7
7. ROBERT ANTOLOVIĆ, rođ. 16.01.1985., SESVETE, LETNIČKA 40
8. FILIP ŠOŠTARIĆ, rođ. 24.03.1992., CERJE, PAVLA TUKEC 19
9. EDINA MULAIBRAHIMOVIĆ, rođ. 11.06.1987., SESVETE, VJENCESLAVA NOVAKA 1
10. IVANA SKLEPIĆ, rođ. 28.05.1982., SESVETE, VJENCESLAVA NOVAKA 1
11. SVETOZAR KAČAVENDA, rođ. 04.10.1977., SESVETE, VJENCESLAVA NOVAKA 1
12. SAMID MULAIBRAHIMOVIĆ, rođ. 13.06.1964., SESVETE, VJENCESLAVA NOVAKA 1
13. IVANA TOMIĆ, rođ. 03.07.1990., SESVETE, REBRO I. 15
14. MARTINA KUŠER, rođ. 08.02.1993., ZAGREB, MESEKOV PUT 11


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, rođ. 22.11.1955., ZAGREB, BUŽANOVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. JELENA PAVIČIĆ VUKIČEVIĆ, rođ. 02.09.1975., ZAGREB, KAMENITI STOL 23 C
2. IVICA PANČIĆ, rođ. 31.01.1968., VUKOVAR, SVETOG BONE 19
3. IVANA BRKLJAČIĆ, rođ. 25.01.1983., ZAGREB, STROJARSKA CESTA 6
4. MARIJAN POLAŠEK, rođ. 15.08.1954., BJELOVAR, ANDRIJE HEBRANGA 19
5. ZORAN MAJCAN, rođ. 23.08.1963., VAGOVINA, VAGOVINA 149
6. VEDRAN LOZANOV, rođ. 16.07.1985., SESVETE, EMANUELLA VIDOVIĆA 3 D
7. MAJA KOSANOVIĆ, rođ. 01.03.1983., SESVETE, ULICA LADISLAVA ŠABANA 4
8. NATKO BOŠNJAK, rođ. 07.08.1989., ZAGREB, DANKOVEČKA 8
9. ZORAN KORDUN, rođ. 11.10.1978., ZAGREB, ČUČERSKA CESTA 303
10. IVANA MAHOVLIĆ, rođ. 11.09.1978., SESVETE, REBRO 36/15
11. MLADEN LATIN, rođ. 30.07.1965., MORAVČE, KUNJKOVA 18
12. ĐURĐICA JELOVEČKI, rođ. 02.12.1980., ADAMOVEC, DRAGUTINA DOMJANIĆA 103
13. PERO HRGOVIĆ, rođ. 17.11.1955., SESVETE, BRESTOVEČKA 102
14. BERNARD GREBENAR, rođ. 11.01.1972., SESVETE, VJENCESLAVA NOVAKA 11


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: DARKO DUGA, rođ. 24.03.1973., NOVIGRAD PODRAVSKI, GAJEVA 112

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO DUGA, rođ. 24.03.1973., NOVIGRAD PODRAVSKI, GAJEVA 112
2. KRUNOSLAV DUGA, rođ. 19.08.1982., NOVIGRAD PODRAVSKI, GAJEVA 112
3. MARIJAN BOGAT, rođ. 07.12.1948., MIHOLJANEC, ANTUNA MIHANOVIĆA 6
4. MARIJA CIPOL, rođ. 04.01.1951., VIRJE, VLADIMIRA NAZORA 12
5. DARKO LUKANEC, rođ. 12.06.1969., VIRJE, VRBAS 12
6. FRANJO BEDEKOVIĆ, rođ. 10.03.1969., GRKINE, GRKINE 29
7. DAMIR ŠKLEBAR, rođ. 18.01.1964., VIRJE, KOLODVORSKA 39
8. ALOJZIJE POSAVEC, rođ. 14.06.1931., NOVIGRAD PODRAVSKI, GAJEVA 6
9. MIRKO BUŠIĆ, rođ. 19.07.1950., VIRJE, TRG MATIJE GUPCA 5
10. JOVAN OBRANOVIĆ, rođ. 08.11.1959., JAVOROVAC, JAVOROVAC 47
11. IVAN PETRAS, rođ. 12.09.1949., NOVIGRAD PODRAVSKI, VIROVSKA 15
12. DAVID KOLIĆ, rođ. 09.07.1965., MIHOLJANEC, ANTUNA MIHANOVIĆA 106
13. MIRJANA BOGAT, rođ. 02.02.1951., MIHOLJANEC, ANTUNA MIHANOVIĆA 6
14. FRANJO CIPOL, rođ. 24.03.1949., VIRJE, VLADIMIRA NAZORA 12


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ZVONIMIR MAHEČIĆ, rođ. 11.03.1960., ZAGREB, FROUDEOVA 7
2. mr.sc. ZORAN MILIČEVIĆ, rođ. 04.01.1963., SESVETE, KAŠINSKI ODVOJAK 12
3. IVAN SPAJIĆ, rođ. 06.12.1983., SESVETE, JURAJA HABDELIĆA 4
4. ANTE SPAJIĆ, rođ. 19.09.1982., SESVETE, JURAJA HABDELIĆA 4
5. SNEŽANA OPAČIĆ BAŠIĆ, rođ. 15.08.1972., ZAGREB, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 55
6. MLADEN VIDOVIĆ, rođ. 24.09.1968., SESVETE, KAŠINSKI ODVOJAK 5
7. JOSIP POKRAJČIĆ, rođ. 14.07.1982., DOBRODOL, VUGROVEČKA 125
8. mr.sc. GORDAN TOPIĆ, rođ. 20.06.1971., ZAGREB, ZLATKA ŠULENTIĆA 6
9. DAMIR FURGALA ŠUPER, rođ. 07.06.1972., ZAGREB, CANKAROVA 13
10. SLAVICA HARTMAN GVOZDANOVIĆ, rođ. 30.05.1962., PARUŽEVINA, PARUŽEVINSKA CESTA 38
11. ŽELJKO JURIĆ, rođ. 24.04.1950., KRIŽEVCI, ULICA MATIJE GUPCA 28
12. EMICA KRNJAIĆ, rođ. 30.10.1972., SESVETE, ULICA RUDOLFA MATZA 4
13. RANKA GULTA, rođ. 25.08.1956., SVETA HELENA, SVETA HELENA 70
14. DRAGUTIN POSILOVIĆ, rođ. 23.06.1953., ZAGREB, PETRIJANEČKA 3


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: BRANKO STOJKOVIĆ, rođ. 26.06.1958., BJELOVAR, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 3

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO STOJKOVIĆ, rođ. 26.06.1958., BJELOVAR, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 3
2. DRAŽEN TOMINAC, rođ. 26.02.1966., BJELOVAR, ISTARSKA 35
3. NADA MIĆUDA, rođ. 11.06.1964., BJELOVAR, KRSTE ŠPOLJARA 10
4. DAMIR LAKLIJA, rođ. 03.03.1959., BJELOVAR, JURJA HAULIKA 27 A
5. JOVO GLAVIČIĆ, rođ. 10.01.1946., KRALJEVAC, KRALJEVAC 118
6. ŽELJKO ZGONJANIN, rođ. 13.06.1972., TROJSTVENI MARKOVAC, GRGURA KARLOVČANA 18
7. IVICA FORIĆ, rođ. 28.01.1985., ZVIJERCI, ZVIJERCI 106
8. MARIO ŠPRINC, rođ. 01.04.1979., NOVO VIRJE, TREPČE 20
9. SUNČICA ŠPRINC, rođ. 10.04.1985., BJELOVAR, ZAGORSKA 17
10. DARKO ANČOV, rođ. 21.10.1991., BJELOVAR, STIPE JAVORA 3
11. ŽIVKA STOJKOVIĆ, rođ. 05.02.1967., BJELOVAR, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 3
12. DANIJEL ČURČIĆ, rođ. 16.08.1985., BJELOVAR, GRGURA NINSKOG 5
13. LJILJANA MURGAŠ, rođ. 03.10.1961., NARTA, NARTA 353
14. BORIVOJ MURGAŠ, rođ. 07.06.1962., NARTA, NARTA 353


NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA, rođ. 29.08.1942., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARIJEN PAŠA, rođ. 17.03.1966., ZAGREB, OGRIZOVIĆEVA 29/1
2. ŽELJKO PAVIČIĆ, rođ. 04.04.1968., ZAGREB, VELOG JOŽE 3
3. LJUBICA ORŠIĆ, rođ. 15.07.1978., ZAGREB, MRKŠINA 63 A
4. TOMISLAV MATKOVIĆ, rođ. 06.07.1988., SESVETE, MARIBORSKI ODVOJAK 20
5. DANIEL VITEZ, rođ. 31.10.1976., DONJE PODOTOČJE, DONJE PODOTOČJE 53
6. RUŽICA ĆORIĆ, rođ. 08.10.1975., LOVREĆ, DUBRAVA 105
7. KSENIJA PAŠIČEK, rođ. 10.08.1969., ZAGREB, JOSIPA PAVIĆA 6
8. MARTINA MAJCENOVIĆ, rođ. 04.09.1985., SESVETE, VARAŽDINSKA 62
9. LILJANA CAREVIĆ, rođ. 23.10.1963., KURŠANEC, DRAVSKA 1
10. MISLAV ŠEMEŠ, rođ. 15.02.1968., ZAGREB, CIGLENEČKA 16
11. LIDIJA MAURI, rođ. 12.08.1950., ZAGREB, ČANIĆEVA 3
12. KATA ČABRAJA, rođ. 12.08.1953., ZAGREB, MRAMORNI PRILAZ 4
13. MATEA SMOLČEC, rođ. 30.01.1991., ZAGREB, JOSIPA HAMMA 27
14. MARE RORZECER, rođ. 13.04.1974., ZAGREB, HRIBAROV PRILAZ 6


OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: KREŠIMIR ŠTETIĆ, rođ. 01.05.1958., ZAGREB, KOMBOLOVA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR ŠTETIĆ, rođ. 01.05.1958., ZAGREB, KOMBOLOVA 17
2. ANĐA LOVRIĆ, rođ. 24.03.1961., ZAGREB, KSAVERSKA CESTA 10 B
3. HRVOJE JOSIP BIŠĆAN, rođ. 25.02.1977., ZAGREB, LUKE KALITERNE 5
4. VIKTOR JOZIĆ, rođ. 23.01.1962., SAMOBOR, ZAGORSKA 3
5. MILJENKO DREŽNJAK, rođ. 20.04.1952., ZAGREB, BOŽIDARA ADŽIJE 22/1
6. MARIJA MILIĆ, rođ. 30.01.1968., ZAGREB, GAJNICE 25
7. VICKO ROCA, rođ. 07.08.1990., ZAGREB, RADONJSKA 10
8. DRAŽEN RAJIĆ, rođ. 22.03.1978., HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA 25
9. BLAŽENKA EROR MATIĆ, rođ. 28.09.1962., ZAGREB, PODBREŽJE XIV. 15
10. JOSIP ČOP, rođ. 20.03.1952., DUGO SELO, ŠAŠKOVEČKA 19
11. TOMO SABLJIĆ, rođ. 01.03.1976., DUGO SELO, JOSIPA ZORIĆA 130
12. ANTUN ZLATANOVIĆ, rođ. 05.04.1972., SESVETE, PAVLA ŠTOOSA 27
13. ĐURO ŠIMUNIĆ, rođ. 07.04.1955., VIRJE, GRADIŠĆE 6
14. SEBASTIJAN PALIĆ, rođ. 14.04.1953., ZAGREB, RUDOPOLJSKA 14


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONIMIR MRŠIĆ, rođ. 09.01.1966., KOPRIVNICA, KRIŽEVAČKA 41 B
2. BORIS ŠPREM, rođ. 14.04.1956., ZAGREB, MAJSTORA RADOVANA 28
3. GORDAN MARAS, rođ. 13.06.1974., ZAGREB, VINEC 16
4. DRAGICA ZGREBEC, rođ. 24.06.1950., ČAKOVEC, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 8
5. ŽELJKO ŠEMPER, rođ. 17.01.1944., KOPRIVNICA, VARAŽDINSKA CESTA 111 B
6. DARKO LEDINSKI, rođ. 06.05.1962., KOPRIVNICA, FORTUNATA PINTARIĆA 20
7. MARIJA LUGARIĆ, rođ. 05.06.1978., ZAGREB, PRILAZ VLADISLAVA BRAJKOVIĆA 10
8. VEDRAN BABIĆ, rođ. 10.12.1976., DARUVAR, ŠETALIŠTE IVANA MEŠTROVIĆA 3
9. VANJA POSAVAC, rođ. 31.07.1972., BJELOVAR, MATICE HRVATSKE 1 A
10. DANIMIR KOLMAN, rođ. 18.04.1954., SUBOTICA PODRAVSKA, VARAŽDINSKA 134
11. MARIJA VUKOBRATOVIĆ, rođ. 18.09.1958., KRIŽEVCI, FRANKOPANSKA ULICA 35
12. VESNA ŽELJEŽNJAK, rođ. 10.01.1958., KOPRIVNICA, HEREŠINSKA 19
13. JOSIP KOVAČIĆ, rođ. 14.01.1940., MARIJA BISTRICA, STUBIČKA CESTA 4
14. DRAŽENKO PANDEK, rođ. 11.12.1971., SESVETE, KAŠINSKA 19/1


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositelj liste: RANKO JEFTIMIJA, dr., rođ. 08.01.1952., DARUVAR, IVANA MAŽURANIĆA 2 B

Kandidatkinje/kandidati:
1. RANKO JEFTIMIJA, dr., rođ. 08.01.1952., DARUVAR, IVANA MAŽURANIĆA 2 B
2. RADOVAN MAGOŠ, rođ. 14.01.1950., MARTINSKA VES, ZAGREBAČKA 149
3. LJUBICA ŠPREM, rođ. 23.03.1955., POPOVEC, ANTUNA MATIJE RELJKOVIĆA 25
4. ZDRAVKO SAVIĆ, rođ. 06.12.1948., KOPRIVNICA, CRNOGORSKA 9 A
5. ŽELJKO OLIVER, rođ. 23.05.1958., BJELOVAR, NASELJE KRALJA ZVONIMIRA 1 /4
6. MIJO LECI, rođ. 22.08.1939., KLOŠTAR IVANIĆ, LUKE BARETINA 16
7. VANJA VOJVODIĆ, rođ. 09.01.1973., ZAGREB, ZAPOLJSKA 28
8. NIKOLA BOSANAC, rođ. 09.05.1964., KATINAC, KATINAC 49
9. MARIO JARKI, rođ. 16.09.1975., MARTINSKA VES, RADNIČKA 8 G
10. BORIS HABRIC, rođ. 23.07.1989., SESVETE, LJUDEVITA POSAVSKOG 27
11. JOVO KOVAČEVIĆ, rođ. 26.02.1956., SESVETE, SELČINSKA 20
12. KATICA HUDOROVIĆ, rođ. 21.07.1957., ZAGREB, PUHOVSKA 4
13. ŠANDOR MARIĆ, rođ. 31.01.1954., DARUVAR, TRG KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 3
14. DRAGUTIN PRPROVIĆ, rođ. 02.02.1958., PRIBISLAVEC, KAŠTELSKA 30


VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35

Kandidatkinje/kandidati:
1. LJILJANA SMOLEC, rođ. 08.02.1966., BJELOVAR, JURJA HAULIKA 19 A
2. MIROSLAV KUŠEK, rođ. 06.11.1966., ZAGREB, ŠUMETLIČKA 15
3. MIRKO KOLAK, rođ. 21.01.1963., SESVETE, ULICA RUDOLFA MATZA 4
4. MIRSAD ŠTRKONJIĆ, rođ. 24.10.1966., ZAGREB, JANKA RAKUŠE 7
5. MIRTA ŠAULA, rođ. 06.09.1958., ZAGREB, TRNSKO 7 C
6. JURICA RAIĆ, rođ. 25.05.1958., ZADAR, PETRA SVAČIĆA 7
7. LJERKA JAKOVAC, rođ. 28.08.1955., ZAGREB, LUKORANSKA 55
8. ZLATKO KLARIĆ, rođ. 22.11.1972., POZNANOVEC, MARIJE HABULIN 1 A
9. MAJA MAŠTROIĆ, rođ. 25.09.1956., ZAGREB, ANTE MIKE TRIPALA 1
10. ŽELJKO BELOŠEVIĆ, rođ. 13.05.1962., ZAGREB, SUSEDSKO POLJE 10
11. UROŠ BATINIĆ, rođ. 24.07.1988., ZAGREB, AUGUSTA PROSENIKA 1
12. TIBOR RADIN, rođ. 29.11.1975., ZAGREB, ŠKRLČEVA 22
13. TOMISLAV CVETKO, rođ. 19.12.1984., ZAGREB, POLJANA JOSIPA BRUNŠMIDA 5
14. SINIŠA KUŠEK, rođ. 10.02.1972., ZAGREB, BALOKOVIĆEVA 35


ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing., rođ. 22.08.1944., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. MARIO KASOVIĆ, rođ. 18.06.1970., ZAGREB, BARUTANSKI OGRANAK V. 17
2. mr.sc. MAJA-MARIJA NAHOD, dipl.ing., rođ. 11.05.1979., ZAGREB, IVANA ANTUNOVIĆA 21
3. ŠIMO BRTAN, rođ. 15.09.1987., ZAGREB, DEBANIĆEVA 14
4. IVANA ČANIĆ, prof., rođ. 05.04.1943., ZAGREB, ANDRIJE HEBRANGA 26
5. VLATKA KELEMEN, rođ. 06.09.1975., ZAGREB, VILE VELEBITA 1
6. ZORAN SEVER, rođ. 13.08.1972., ZAGREB, VILE VELEBITA 1 C
7. NINA KOBLER, prof., rođ. 22.04.1974., ZAGREB, ANTUNOVAC 22
8. LJUBICA VIDAKOVIĆ, rođ. 24.10.1944., ZAGREB, TRNSKO 49 C
9. RAUL ŠVARC, rođ. 24.07.1970., ZAGREB, SUSEDGRADSKI VIDIKOVEC 35
10. JASNA OREŠKI, rođ. 30.10.1972., ZAGREB, BABONIĆEVA 57
11. MIRJANA DŽAJO, rođ. 03.04.1957., ZAGREB, MEDVEDGRADSKA 29
12. VJERAN RUBEŠA, rođ. 27.04.1971., ZAGREB, HVARSKA 11
13. BISERKA RAŠKAJ, dipl.ing., rođ. 12.05.1944., SESVETE, BJELOVARSKA 19
14. LIDIJA PERKOVIĆ, rođ. 22.06.1946., ZAGREB, SUHOPOLJSKI PUT 3


ZELENA LISTA

Nositelj liste: ŽELJKO TUPEK, rođ. 05.08.1964., SESVETE, TUPEKOVA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO TUPEK, rođ. 05.08.1964., SESVETE, TUPEKOVA 15
2. SANJICA STIPANDIĆ, rođ. 24.07.1968., ZAGREB, VELENJSKA 29
3. MILAN ŠTEFANAC, rođ. 29.01.1962., BJELOVAR, NASELJE KRALJA ZVONIMIRA 3 /I
4. SNJEŽANA KLEPAC, rođ. 03.07.1964., ZAGREB, LJUBIJSKA 67
5. ROBERT VOČANEC, rođ. 10.08.1961., ZAGREB, DUBRAVA 116
6. CVJETA GRIJAK, rođ. 22.04.1966., SESVETE, ULICA HUBERTA PETTANA 17
7. NENAD ČULJAT, rođ. 09.04.1973., HRASTOVAC, BANA JELAČIĆA 28
8. MARIJA KRALJ, rođ. 04.08.1970., SESVETE, KRALJI 10
9. STJEPAN STRANCARIĆ, rođ. 16.01.1962., ZAGREB, KUNTIĆI 52
10. ANA ZEBIĆ, rođ. 28.02.1981., DONJA TOPLIČICA, DONJA TOPLIČICA 5
11. SLAVKO PAVLOVIĆ, rođ. 09.03.1944., SESVETE, SELČINSKA 20
12. GORDANA MADIRAZZA, rođ. 16.05.1951., ZAGREB, ALEJA POMORACA 15
13. SAŠA MIHALIĆ, rođ. 11.01.1975., GAREŠNICA, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 10
14. PETRA BERTOVIĆ, rođ. 25.04.1992., KAŠINA, ODVOJAK VELIKI BRIJEG 2


ZELENA STRANKA - ZS

Nositelj liste: LJUBO SUBOTIĆ, prof., rođ. 21.02.1954., RIJEKA, ŠKOLJIĆ 1

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORDANA CAMPANELLO, rođ. 02.03.1969., ZAGREB, KOTORIPSKA 34
2. OLGA MALJUR, rođ. 22.06.1969., ZAGREB, SUSEDGRADSKA 1
3. SONJA MARCHIOLI, rođ. 17.11.1981., ZAGREB, HRGOVIĆI 87
4. SAŠA EROR, rođ. 19.11.1960., ZAGREB, GAJNICE 18
5. ZDENKA POLDRUGAČ, rođ. 24.04.1958., ZAGREB, DUBRAVICA 28
6. NEDELJKO JANJIĆ, rođ. 26.08.1951., RIJEKA, ADAMIĆEVA 20
7. DUŠAN TRBOVIĆ, rođ. 09.10.1958., GOMIRJE, JOVE STOJANOVIĆA-BRICE 42
8. VELIMIR BIBIĆ, rođ. 11.02.1958., RIJEKA, ANTUNA BARCA 2
9. HELENA GUBEROVIĆ, rođ. 20.07.1991., ZAGREB, PRIŠLINOVA 40/1
10. BRANKO KRPAN, rođ. 16.02.1938., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 9
11. TATIJANA BONAČI, rođ. 26.11.1943., ZAGREB, HRVATSKIH ISELJENIKA 3
12. SAVO INJAC, rođ. 09.12.1947., RIJEKA, MATAČIĆEVA 1
13. MLADEN CIGULA, rođ. 20.12.1945., ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 1
14. MIROSLAV MEĐIMOREC, rođ. 03.10.1934., MARINIĆI, MARINIĆI 63


ZELENI ZAJEDNO

Nositelj liste: SRĐAN DVORNIK, mag. pol., rođ. 24.05.1953., ZAGREB, ANDRIJE BUVINE 23

Kandidatkinje/kandidati:
1. SRĐAN DVORNIK, mag.pol., rođ. 24.05.1953., ZAGREB, ANDRIJE BUVINE 23
2. MAKSIMILIJAN VAZDAR, struč.spec.ing.aedif., rođ. 11.02.1976., ZAGREB, VRHOVEC 241 A
3. ROBERT SLUNJSKI, dipl.ing.fiz., rođ. 17.06.1978., LOVREČAN, LOVREČAN 83
4. IRENA AZINOVIĆ, rođ. 28.09.1973., ZAGREB, PETROVA 113
5. ŠTEFICA BRAUNSTEIN-ŽIVKOVIĆ, rođ. 23.02.1961., ZAGREB, MIRKA VIRIUSA 8
6. PATRICIA LUCIJA TOMASOVIĆ, rođ. 12.09.1971., ZAGREB, TRATINSKA 34
7. ZVONIMIR TROŠIĆ, rođ. 05.08.1976., ZAGREB, II.RAVNICE 21
8. DANIEL IVAN VARGA, rođ. 22.09.1977., SESVETE, IVANA GUNDULIĆA 8
9. DALIBOR VARGA, rođ. 13.11.1974., SESVETE, IVANA GUNDULIĆA 8
10. ŽELJKO HORVAT, rođ. 11.11.1966., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 111
11. ANA KVESIĆ, rođ. 19.09.1990., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 56
12. BISERKA GRANATIR, rođ. 18.07.1952., ZAGREB, PRILAZ PAVLA VUK-PAVLOVIĆA 3
13. ANJA TURIĆ OBROVAC, rođ. 21.04.1985., ZAGREB, ULICA VOJINA BAKIĆA 1
14. JASMINKA PJEVAČ, rođ. 15.01.1959., ZAGREB, OREHOVEČKI BRIJEG 54



2. izborna jedinica obuhvaća istočni dio Zagrebačke županije, Koprivničko-križevačku županiju, Bjelovarsko-bilogorsku županiju i istočni dio Grada Zagreba i to:

- istočni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Bedenica, Brckovljani, Dubrava, Dugo Selo, Farkaševac, Gradec, Preseka, Rakovec, Sveti Ivan Zelina, Vrbovec,

- područje Koprivničko-križevačke županije u cijelosti,

- područje Bjelovarsko-bilogorske županije u cijelosti,

- istočni dio Grada Zagreba - naselja na području Sesveta: Adamovec, Belovar, Blaguša, Budenec, Cerje-Sesvete, Dobrodol, Drenčec, Dubec, Dumovec, Đurđekovec, Gajec, Gajišće, Glavnica Donja, Glavnica Gornja, Glavničica, Goranec, Jelkovec, Jesenovec, Kašina, Kašinska Sopnica, Kobiljak, Kučilovina, Kućanec, Luka Sesvete, Lužan, Markovo Polje, Moravče, Novo Brestje, Paruževina, Planina Donja, Planina Gornja, Popovec, Prekvršje, Prepuštovec, Sesvete-Centar, Sesvetska Sela, Sesvetska Selnica, Sesvetska Sopnica, Soblinec, Staro Brestje, Šašinovec, Šija Vrh, Šimunčevec, Vuger Selo, Vugrovec Donji, Vugrovec Gornji, Vurnovec, Žerjavinec,

i naselja na dijelu područja Dubrava: Trnovčica, Studentski Grad i Poljanice,

Granešina, Dankovec, Miroševac, Oporovec, Granešinski Novaki, Zeleni Brijeg, Čulinec, Stari Retkovec, Klaka, Dubrava-središte, Gornja Dubrava, Ivan Mažuranić, Novi Retkovec, Donja Dubrava, 30. svibnja 1990., Čučerje, Branovec-Jalšovec, Novos elec.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,