Parlamentarni izbori 2011

VI. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 6. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: MILAN ŽUPANČIĆ, prof.

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: LUKA ŽUŽENIĆ

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ROBERT KURELIĆ

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof.

5. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
Nositelj liste: BRANKO BORKOVIĆ

6. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: DRAŽEN KELEMINEC

7. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

8. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

9. GLAS RAZUMA
Nositelj liste: MILAN PERKOVAC, mg.elektronike

10. HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS
Nositelj liste: TOMISLAV POKUPČIĆ

11. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
DEMOKRATSKI CENTAR - DC
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

12. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NADA LANDEKA

13. HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ

14. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: MARIJANA PETIR

15. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

16. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: ANTO ĐAPIĆ

17. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

18. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

19. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: PERO PAŽIN

20. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: MARINKO BOBINAC

21. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: MILAN BANDIĆ

22. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

23. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

24. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositeljica liste: DRAGICA LOVREKOVIĆ

25. VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ

26. ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing.

27. ZELENA LISTA
Nositelj liste: MILAN LONČAR

28. ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. ALJOŠA BABIĆ

29. ZELENI ZAJEDNO
Nositelj liste: TONI VIDAN

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: MILAN ŽUPANČIĆ, prof., rođ. 07.03.1941., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN ŽUPANČIĆ, prof., rođ. 07.03.1941., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 13
2. LJILJANA CVETKOVIĆ, dr.vet.med., rođ. 05.09.1969., MALA MLAKA, GRADSKA 14
3. FRANJO BAKARIĆ, rođ. 24.09.1950., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 14
4. MIRA MUČOLI, rođ. 24.05.1942., HRVATSKI LESKOVAC, NEDELJSKA 6
5. IVAN KOMLJENOVIĆ, rođ. 28.07.1952., KUTINA, KNEZA LJUDEVITA POSAVSKOG 6
6. ZDENKO TOMAIĆ, dipl.iur., rođ. 17.10.1958., GLINA, LOKVANJ 5
7. ŽELJKO BARIŠIĆ, rođ. 15.05.1933., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 14
8. DIJANA SOLARIĆ HUSNJAK, rođ. 19.09.1986., ZAGREB, DRAVSKA 29
9. DRAGICA TROJNAR, rođ. 31.08.1950., PUŠĆINE, JOSIPA SLAVENSKOG 9
10. GORAN KLJAKOVIĆ, rođ. 01.01.1944., ZAGREB, STJEPANA GRADIĆA 13
11. VLADIMIR PIŠK, rođ. 01.04.1951., LUČKO, VRBICE 10
12. TIHANA ĐULAJ, rođ. 18.01.1986., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 92
13. JASNICA MIOKOVIĆ, rođ. 21.05.1968., PISAROVINA, ZAGREBAČKA 4
14. GORAN ZAHIROVIĆ, rođ. 19.06.1973., ZAGREB, TRIBALJSKA 9


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: LUKA ŽUŽENIĆ, rođ. 05.02.1985., ZAGREB, BAKAČEVA 9

Kandidatkinje/kandidati:
1. LUKA ŽUŽENIĆ, rođ. 05.02.1985., ZAGREB, BAKAČEVA 9
2. ANTONIJA HORAK, rođ. 20.04.1983., ZAGREB, ČREŠNJEVEC 82
3. VLATKA INHOF, rođ. 09.08.1984., POŽEGA, SOKOLOVA 33
4. GORDANA PIKUTIĆ, rođ. 04.05.1984., ZAGREB, KRVARIĆ 3 C
5. TANJA BULATOVIĆ, rođ. 01.04.1967., ZAGREB, KAPTOL 27
6. ADAM AMIŽIĆ, rođ. 05.05.1986., ZAGREB, MILJACKINA 42
7. GORAN GLAVAŠ, rođ. 25.08.1986., RIJEKA, IVANA ŽORŽA 70
8. IRENA BOŠNJAK, rođ. 14.04.1987., ZAGREB, 5. TRNJANSKI NASIP 15
9. MARIJANA ČRETNI, rođ. 31.08.1990., SLAVONSKI BROD, IVANA PL. TRNSKOG 5
10. ANTONELA GARIĆ, rođ. 06.05.1991., ZAGREB, DORE PEJAČEVIĆ 1
11. DARKO PRIBEG, rođ. 13.05.1984., ZAGREB, ALEXANDERA VON HUMBOLDTA 16
12. MARIO BRADAŠ, rođ. 04.08.1980., ŠIBENIK, SVETE LUCE 8
13. NIKOLA GOSTOJIĆ, rođ. 05.07.1984., VRVARI, ST. DIKLIĆ 7 A
14. MARKO SELAK, rođ. 04.07.1989., MAKARSKA, BIOKOVSKA 20


AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ROBERT KURELIĆ, rođ. 18.12.1977., OPATIJA, ULICA MARŠALA TITA 120

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANDREJ BRIŠČIK, rođ. 26.12.1984., RIJEKA, RASTOČINE 5
2. SANDI KRŠANAC, rođ. 19.06.1980., VEPRINAC, ZATKA 23
3. NATALI TROPE, rođ. 18.08.1985., RIJEKA, ŠVALBINA 6
4. DAVID KURTI, rođ. 09.03.1977., OPATIJA, PROLAZ MATKA BRAJŠE 3
5. ĐANI STOJŠIĆ, rođ. 21.05.1981., RIJEKA, CRNČIĆEVA 10
6. EMA MURIĆ, rođ. 26.05.1990., RIJEKA, GIUSEPPEA CARABINA 7
7. GORAN RENDIĆ, rođ. 20.09.1984., RIJEKA, ZAGREBAČKA 4
8. DANIJELA DRAČA ŠIMUNOVIĆ, rođ. 10.02.1981., RIJEKA, DEMETROVA 4
9. IGOR MARTUSLOVIĆ, rođ. 11.08.1989., MIHOTIĆI, CESTA 43.ISTARSKE DIVIZIJE 52
10. VANJA ALEMPIJEVIĆ, rođ. 07.09.1982., OPATIJA, ULICA ANDRIJE ŠTANGERA 24
11. DUNJA POTKRAJAC, rođ. 12.05.1989., RIJEKA, BRAJŠINA 14
12. ANITA ŠANKO, rođ. 04.11.1988., RIJEKA, DANIJELA GODINE 6
13. ANDREA LUKIĆ, rođ. 04.05.1993., RIJEKA, KUČIĆKI PUT 10
14. IVAN MEZIĆ, rođ. 14.01.1977., RIJEKA, NIKOLE CARA 4


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU

Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5
2. ZDENKA ORLOVIĆ, dr.med., rođ. 13.11.1950., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 135
3. IVAN BANFIĆ, rođ. 19.06.1944., VELIKA GORICA, EUGENA KVATERNIKA 18
4. mr.sc. JOZO VALENTIĆ, rođ. 28.02.1934., ZAGREB, SELSKA CESTA 126
5. KATARINA MANCE, rođ. 21.10.1950., ZAGREB, JANKA POLIĆ-KAMOVA 1
6. DOMAGOJ VIDAKOVIĆ, rođ. 08.01.1980., ZAGREB, BRIJUNSKA 1 B
7. ZORAN SABOLIĆ, rođ. 19.05.1976., ZAGREB, SV. BARBARE 24
8. SANDRA POTOVŠEK, rođ. 16.07.1982., ZAGREB, IVANA STOŽIRA 6
9. MILA GOJUN, rođ. 19.06.1937., ZAGREB, DOBRILINA 45
10. VESNA RADAKOVIĆ, rođ. 14.11.1982., ZAGREB, KUPSKA 1
11. FRANJO MARJANOVIĆ, rođ. 21.11.1944., ZAGREB, ZVONIMIRA ROGOZA 3
12. MILKA DUVANČIĆ, rođ. 16.11.1952., ZAGREB, HRASTIN PRILAZ 3
13. IVAN UROIĆ, rođ. 31.08.1942., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 23
14. NEBOJŠA PEČEK, rođ. 08.02.1956., ZAGREB, SACHSOVA 4


AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: BRANKO BORKOVIĆ, rođ. 14.03.1961., PREČNO, PREČNO 63

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO BORKOVIĆ, rođ. 14.03.1961., PREČNO, PREČNO 63
2. MIRZA HODŽIĆ, rođ. 15.08.1984., PETRINJA, ULICA ZELENILA 14
3. IVAN BANOVIĆ, rođ. 10.09.1960., KUTINA, ANDRIJE HEBRANGA 13
4. ŽELJKO STANILOVIĆ, rođ. 26.06.1959., LUKAVEC, TUROPOLJSKA 1
5. STJEPAN KUNOVEC, rođ. 01.02.1954., POSAVSKI BREGI, SAVSKA 92
6. BOŽICA STEKOVIĆ, rođ. 28.02.1958., SISAK, KNEZA BRANIMIRA 30
7. ZVONIMIR DRAVINAC, rođ. 11.03.1961., DONJA JELENSKA, DONJA JELENSKA 38
8. NERINA SARKOTIĆ ANTOLKOVIĆ, rođ. 07.01.1978., STUPNO, STUPNO 100 C
9. MARIJAN SARKOTIĆ, rođ. 25.06.1968., STRELEČKO, STRELEČKO 1 B
10. MARINA BELOVARIĆ, rođ. 26.11.1989., MAHOVO, MAHOVO 47
11. STJEPAN MARIĆ, rođ. 14.10.1929., SISAK, LAĐARSKA 29
12. NADA TUŠAK, rođ. 29.08.1960., SISAK, AUGUSTA CESARCA 85
13. dr.sc. SLOBODAN LANG, rođ. 08.10.1945., ZAGREB, BUCONJIĆEVA 11
14. STJEPAN ŠTERC, rođ. 30.09.1953., ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 143


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: DRAŽEN KELEMINEC, rođ. 07.11.1964., KOPRIVNICA, HEREŠINSKA 13 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAŽEN KELEMINEC, rođ. 07.11.1964., KOPRIVNICA, HEREŠINSKA 13 A
2. DAVOR VUIĆ, rođ. 13.09.1964., SISAK, MARIJANA CELJAKA 76
3. IVAN VELIČKI, rođ. 24.09.1970., ZAGREB, ALBINIJEVA 12
4. MARČELO SMITKA, rođ. 22.06.1974., ŠILJAKOVINA, ĐURE LUČANA 3
5. MARIJA KLARIĆ, rođ. 31.07.1981., MOŠČENICA, ANTE STARČEVIĆA 25
6. ĐURO MARKUŠ, rođ. 11.04.1951., ZAGREB, NOVA CESTA 28
7. DARKO ZAHIROVIĆ, rođ. 28.05.1951., SISAK, ULICA HRVATSKIH DOMOBRANA 19/1
8. NATALIJA ZARIF, rođ. 10.07.1987., VELIKA GORICA, NIKOLE TESLE 31
9. GRGUR ŠIMIĆ, rođ. 30.07.1961., STRMEC, KRČEVINE 10
10. DENIS ŠIVAK, rođ. 09.08.1982., SELIŠTE, ĐURE DEŽELIĆA 119
11. ZLATKO ŽUGAJ, rođ. 17.04.1963., SISAK, FERDE LIVADIĆA 14
12. ŽELJKO BUKOVSKI, rođ. 19.09.1966., KAŠINA, ODVOJAK CMROK 18
13. MANDA POSPIŠIL, rođ. 02.10.1957., VELIKA GORICA, DR. JURJA DOBRILE 76
14. SLAĐANA VIDOVIĆ, rođ. 18.11.1990., CIGLENICA, CIGLENICA 35 A


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILIVOJ TIČARIĆ, rođ. 22.01.1955., ODRA SISAČKA, ODRA 1. LIJEVI ODVOJAK 4
2. mr.sc. MIRO DŽAPO, rođ. 10.05.1962., ZAGREB, OBOJ II.ODVOJAK 6
3. ANĐELKO HRUPAČKI, rođ. 10.03.1956., PETRINJA, SISAČKA ODVOJAK I-II 33
4. JASNA ČAČIĆ, rođ. 08.08.1965., BUŠEVEC, VINOGRADSKA 45
5. ZLATKA LEUŠIĆ, rođ. 18.12.1952., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 3 I
6. KREŠO KRUNIĆ, oec., rođ. 28.06.1955., SISAK, ODRANSKA 4
7. MIRJANA KARAJČIĆ, rođ. 09.04.1944., SISAK, TRG VERE GROZAJ 19
8. NENAD DAZGIĆ, rođ. 10.01.1938., SISAK, AUGUSTA CESARCA 103
9. STJEPAN BARTOLIĆ, rođ. 06.02.1951., PETRINJA, DRENAČKA 64
10. JASMINA KOVAČ, rođ. 26.07.1962., POPOVAČA, BRAĆE WEIS 4
11. ĐEMAL OSMANAGIĆ, rođ. 10.11.1959., STARO PRAČNO, DRENAČKI PUT 26 C
12. MARIO SKRBIN, rođ. 21.08.1966., SISAK, HRVATSKOG NARODNOG PREPORODA 1
13. DANIEL PAVLIĆ, rođ. 23.06.1974., HRVATSKA KOSTAJNICA, VLADIMIRA NAZORA 12
14. MATO CABAN, rođ. 01.02.1958., PETRINJA, LJUDEVITA GAJA 131


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ

Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJA RADANOVIĆ, rođ. 24.02.1961., ZAGREB, KLEKOVA 17
2. MILKA NJEGOMIR, rođ. 22.03.1962., LUKINIĆ BRDO, LUKINIĆ BRDO 63 A
3. ŽELJANA MARJANOVIĆ, rođ. 07.03.1980., JEŽDOVEC, PRKANJ 14
4. BLAŽENKA SORIĆ, rođ. 07.06.1966., ZAGREB, ČEPINSKI PUT 7
5. ANDJELKA TASLAK, rođ. 13.03.1968., SESVETE, LJUDEVITA POSAVSKOG 27 A
6. MARKO MARJANOVIĆ, rođ. 31.07.1982., JEŽDOVEC, PRKANJ 14
7. BISERKA KOS, rođ. 23.07.1957., ZAGREB, HENRIJA DUNANTA 1
8. DELFA DEBELJAK, rođ. 08.06.1957., ZAGREB, HANAMANOVA 14
9. SINIŠA SAMBOLEK, rođ. 23.01.1978., VELIKA GORICA, RAKARSKA 105
10. DUBRAVKO DRAGOJEVIĆ, rođ. 01.10.1972., ZAGREB, BRAĆE CVIJIĆA 24
11. BORKA PREDOJEVIĆ, rođ. 29.05.1954., ZAGREB, BERNARDA BERNARDIJA 6
12. SINAN DELIJA, rođ. 27.11.1950., LUKINIĆ BRDO, LUKINIĆ BRDO 63 A
13. SILVESTAR NOVAK, rođ. 14.05.1950., ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA 48
14. ŠTEFICA TUŠAK, rođ. 07.12.1982., ZAGREB, FERENŠČICA II. 23


GLAS RAZUMA
Nositelj liste: MILAN PERKOVAC, mg.elektronike, rođ. 18.02.1950., ZAGREB, POLJANA JURJA ANDRASSYJA 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN PERKOVAC, mg.elektronike, rođ. 18.02.1950., ZAGREB, POLJANA JURJA ANDRASSYJA 2
2. DAOBOR BELAMARIĆ, dipl.ekonomist, rođ. 14.02.1943., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 233
3. RATKA SARDELIĆ, dipl.tehnolog, rođ. 21.04.1940., ZAGREB, LADISLAVA ŠTRITOFA 3
4. IVAN PULJIZ, dipl. agronom, rođ. 17.06.1941., ZAPREŠIĆ, KUPLJENSKA 69
5. VESNA JOVANOVIĆ, rođ. 15.04.1959., ZAGREB, TOPOLOVEČKA 26 C
6. ANĐELKA RADILOVIĆ, rođ. 18.01.1945., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 69
7. RUŽICA PERAK, rođ. 16.09.1958., ZAGREB, PETE POLJANICE 3
8. JAKOV VELIĆ, rođ. 22.11.1932., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 11
9. FILE NOVAKOVIĆ, rođ. 08.09.1939., TUGARE, TUGARE 57
10. LJILJANA AMIŽIĆ, rođ. 10.12.1963., ŽRNOVNICA, KRUŽINA 2
11. VINKA ŽURE, rođ. 04.12.1937., SPLIT, VUKOVARSKA 162
12. IVANA KUVAČIĆ, rođ. 29.11.1991., GATA, GATA 124
13. MARIJA PAVELA, rođ. 05.10.1936., SPLIT, POLJANA KNEZA TRPIMIRA 6
14. BRANKO KOŽINA, rođ. 01.06.1947., ZAGREB, TOPOLOVEČKA 26 D


HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS

Nositelj liste: TOMISLAV POKUPČIĆ, rođ. 05.09.1980., DVORANCI, DVORANCI 58

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV POKUPČIĆ, rođ. 05.09.1980., DVORANCI, DVORANCI 58
2. DAVOR DRAŽENOVIĆ, rođ. 15.06.1973., SISAK, GALDOVAČKA 251
3. MARIO KNEŽEVIĆ, rođ. 11.11.1973., SISAK, BREZOVIČKOG ODREDA 127
4. ANTONIO UMLJENOVIĆ, rođ. 19.12.1965., SISAK, TRG 22. LIPNJA 4 F
5. ŽELJKO SMOLKO, rođ. 30.11.1961., SISAK, IVANA ZAJCA 11
6. LUKA RADIĆ, rođ. 27.02.1942., SISAK, LONJSKA 4
7. TOMISLAV ĆORKOVIĆ, rođ. 03.04.1962., SISAK, TRAKOŠĆANSKA 12
8. VLADO FILIPOVIĆ, rođ. 31.05.1967., SISAK, RIMSKA 23
9. VIKTOR MILIĆ, rođ. 28.03.1950., SISAK, IVANA MEŠTROVIĆA 26
10. PETAR ŽILIĆ, rođ. 03.03.1941., SISAK, RIMSKA 27
11. MIRELA GRGIĆ, rođ. 03.03.1974., BOBOVAC, BOBOVAC 239
12. SLAVKO BULAT, rođ. 06.03.1959., SISAK, KREŠIMIRA BARANOVIĆA 4 A
13. MARIO KOLIĆ, rođ. 15.08.1976., SISAK, GALDOVAČKA 159
14. IGOR ČAČIĆ, rođ. 30.11.1968., NOVO SELO PALANJEČKO, KUTINSKA CESTA 107


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
DEMOKRATSKI CENTAR - DC

Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN ŠUKER, rođ. 12.11.1957., VELIKA GORICA, KNEZA LJUDEVITA POSAVSKOG 7
2. JASEN MESIĆ, rođ. 11.06.1972., ZAGREB, ALBINIJEVA 10
3. IVAN ŠANTEK, rođ. 20.10.1960., GLINA, 6.KOLOVOZA 1995. 18
4. VESNA ŠKARE OŽBOLT, rođ. 20.06.1961., VELIKA GORICA, CVJETNO NASELJE 1
5. DRAŽEN BOŠNJAKOVIĆ, rođ. 06.01.1961., IVANIĆ-GRAD, MILKE TRNINE 8
6. BORIS KUNST, rođ. 08.10.1957., ZAGREB, KNEZA LJUDEVITA POSAVSKOG 37
7. IVANKA ROKSANDIĆ, rođ. 12.06.1954., SISAK, FERDE HEFELEA 37
8. ANTUN VIDAKOVIĆ, rođ. 09.05.1954., NOVSKA, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 3
9. DRAŽEN BARIŠIĆ, rođ. 17.03.1969., GRADIĆI, BRAĆE RADIĆA 16
10. MIJO ŠEPAK, rođ. 27.08.1964., HUSAIN, FRANA KRSTE FRANKOPANA 48
11. MARIJA KRUPIĆ, rođ. 20.10.1951., HRVATSKA KOSTAJNICA, VLADIMIRA NAZORA 12
12. MLADEN MATUN, rođ. 18.07.1963., ZAGREB, III.PETRUŠEVEC 14
13. IVICA ŠIPUŠ, rođ. 08.02.1979., PRELOŠĆICA, PRELOŠĆICA 92
14. IVICA PERKOVIĆ, rođ. 03.11.1952., ZAGREB, JURJA DENZLERA 49


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NADA LANDEKA, rođ. 10.10.1964., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 132 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. NADA LANDEKA, rođ. 10.10.1964., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 132 A
2. TANJA DUJAK, rođ. 22.09.1983., ZAGREB, RAKEKI 7
3. IVAN ANTOLIĆ, rođ. 01.02.1980., ZAGREB, ČALOGOVIĆEVA 18
4. VESNA TOMLJANOVIĆ, rođ. 20.08.1959., ZAGREB, 1. CVJETNO NASELJE 12
5. prof.dr.sc. ANTUN LAUC, rođ. 04.08.1941., OSIJEK, VIJENAC AUGUSTA CESARCA 33
6. KATICA STANKOVIĆ, rođ. 09.01.1973., ZAGREB, IVE TIJARDOVIĆA 32
7. TONKA HRNJAK, rođ. 02.08.1982., KUČE, MIROSLAVA KRLEŽE 7
8. BOŽICA DUGAN, rođ. 04.11.1954., ZAGREB, TRATINSKA 29
9. JELENA POŽEGA, rođ. 27.03.1978., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 56
10. TOMISLAV TUSTIĆ, rođ. 01.02.1975., ZAGREB, SLANOVEČKA 98
11. MARIJA POŽEGA, rođ. 11.05.1950., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 56
12. MARIN VAJDIĆ, rođ. 17.07.1975., ZAPREŠIĆ, ILIJE GREGORIĆA 49
13. TONI HNOJČIK, rođ. 19.05.1951., DONJI DARUVAR, GUSTAVA KRKLECA 1
14. ERIK STIPETIĆ, rođ. 18.12.1967., ZAGREB, SIGET 19 C


HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR MRKOCI, rođ. 28.08.1966., ZAGREB, POSAVJE 18
2. VIOLA ŠEBALJ, rođ. 07.12.1971., ZAGREB, ANTE MIKE TRIPALA 11
3. MARTINA MBIDA MENGUE, rođ. 22.09.1979., ZAGREB, BRAĆE CVIJIĆA 20
4. MIRA HAZLER VLAHOVIĆ, rođ. 27.05.1952., ZAGREB, UNAČKA 12
5. LJILJANA PRESEČKI, rođ. 12.09.1961., ZAGREB, VESELKA TENŽERE 9
6. IVAN ŠTRUKELJ, rođ. 31.01.1955., SESVETE, ZEMUNSKA 15
7. VLADO DRVAR, rođ. 31.12.1954., STARJAK, STARJAK 16
8. MARICA MADIĆ, rođ. 03.05.1947., ZAGREB, DOBRANSKA 10
9. ANICA GORIŠEK, rođ. 04.04.1940., ZAGREB, IVANA STOŽIRA 5
10. ANICA PAVLIĆ, rođ. 12.03.1942., ZAGREB, JOSIPA PRIKRILA 17
11. RAJKA PODOBNIK, rođ. 26.03.1945., ZAGREB, JAPRANSKA 13
12. MIRA MAHMET, rođ. 20.01.1944., ZAGREB, LIČKA 1
13. NEVENKA ČABOV, rođ. 15.02.1950., ZAGREB, ILICA 67 I
14. ŽELJKO ZRNIĆ, rođ. 20.06.1953., ZAGREB, MARIJANE RADEV 4


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: MARIJANA PETIR, rođ. 04.10.1975., MUSTAFINA KLADA, MUSTAFINA KLADA 24

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJANA PETIR, rođ. 04.10.1975., MUSTAFINA KLADA, MUSTAFINA KLADA 24
2. VLADO HORINA, rođ. 26.09.1953., VELIKA GORICA, NIKOLE BONIFAČIĆA 34
3. ŽELJKO LENART, rođ. 21.04.1968., KUTINA, STJEPANA RADIĆA 200
4. DARKO RUKAVINA, rođ. 15.04.1958., ZAGREB, ULICA HRASTOVA 33
5. IVICA PEROVIĆ, rođ. 30.05.1969., LEKENIK, POSAVSKA 5 A
6. GORAN MARIČIĆ, rođ. 22.02.1965., IVANIĆ-GRAD, OMLADINSKA 33
7. MILAN HERCEG, rođ. 24.05.1965., PETRINJA, VILKA PANACA 14
8. ANDRIJA TOMAŠEVIĆ, rođ. 21.10.1963., ZAGREB, VUKOMEREČKA CESTA 48
9. MARIO RIBAR, rođ. 06.11.1981., LIPOVLJANI, KOLODVORSKA 40
10. IVICA HALUGA, rođ. 18.09.1964., MIČEVEC, STJEPANA RADIĆA 61
11. MIJO LATIN, rođ. 06.01.1962., UMETIĆ, UMETIĆI 1 A
12. MARIO SOBOČAN, rođ. 10.01.1978., ZAGREB, V.RESNIK 6
13. MARIJA VIZNER, rođ. 06.12.1967., KUTINA, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 33
14. MARIJAN CRNKOCI, rođ. 04.09.1954., LEKENIK, POSAVSKA 40


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. DAVOR ŽMEGAČ, rođ. 21.06.1968., KUTINA, ŠKOLSKA 7
2. JOSIP BUDIMIR, rođ. 24.09.1962., ZAGREB, DOMAGOJEVA 26
3. MILJENKO ŽAMARIJA, rođ. 12.06.1962., SISAK, DRAGE RADOVIĆA 24
4. mr.sc. ŽELJKO FADLJEVIĆ, rođ. 26.11.1975., VELIKA GORICA, NIKOLE BONIFAČIĆA 15
5. MILAN BAKŠIĆ, rođ. 21.03.1961., GLINA, KOZARICA 8
6. ILIJA KRIŠTIĆ, rođ. 19.07.1951., ŠUMEĆANI, IVANIĆGRADSKA 56
7. VLADO KLASAN, rođ. 08.09.1962., BROČICE, SVETOG MIHOVILA 60
8. MARIJA STARČEVIĆ, dr.med., rođ. 23.01.1959., POPOVAČA, VOĆARSKA 6
9. BRANKO CINDRO, rođ. 07.02.1960., ZAGREB, PRIVLAČKA 9
10. BISERKA STOJIĆ, rođ. 05.02.1952., KUTINA, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 47
11. DARJAN VLAHOV, rođ. 23.03.1984., SISAK, IVANA MEŠTROVIĆA 36
12. mr.sc. KORNELA PAUNOVIĆ, rođ. 19.12.1971., PETROVINA TUROPOLJSKA, PETROVINSKA ULICA 51
13. LIDIJA IKASOVIĆ, rođ. 19.12.1971., HRVATSKA KOSTAJNICA, UNSKA 13
14. TOMISLAV BAIĆ, rođ. 23.03.1978., NOVSKA, ADALBERTA KNOPPA 76


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: ANTO ĐAPIĆ, rođ. 22.08.1958., OSIJEK, ILIRSKA 43

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTO ĐAPIĆ, rođ. 22.08.1958., OSIJEK, ILIRSKA 43
2. VELJKO NOVAK, rođ. 21.05.1961., SISAK, IVANA GUNDULIĆA 14 A
3. JOSIP MIŠKOVIĆ, rođ. 01.07.1960., POPOVAČA, POLAKOVA 86
4. ZLATKO ČIČAK, rođ. 18.10.1965., ZAGREB, TRNAVA II. 25
5. ŽELJKO SOLDO, rođ. 19.07.1967., NOVSKA, POTOČNA 118 B
6. IVO ŠIMAC, rođ. 03.01.1964., SISAK, PETRA HEKTOROVIĆA 4
7. VLADIMIR MIČETIĆ, rođ. 18.05.1948., KUTINA, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 14
8. DARKO DUMBOVIĆ, rođ. 25.02.1969., PETRINJA, LJUDEVITA GAJA 139 A
9. VLATKA PEJAK, rođ. 07.08.1974., GRADIĆI, AUGUSTA ŠENOE 4
10. IVONA NEMETH NOVAK, rođ. 23.12.1974., SISAK, S. I A. RADIĆA 39 A
11. SANJA ČAVLOVIĆ, rođ. 12.06.1987., SISAK, SAVSKA 68
12. TOMISLAV DUJMENOVIĆ, rođ. 27.07.1958., SISAK, VINOGRADSKA 13
13. VINKO ŠTEFANEK, rođ. 27.02.1952., ZAGREB, ULICA GRADA CHICAGA 3
14. VLATKA VUKELIĆ, rođ. 23.08.1979., SISAK, ULICA LIPA 3


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP MILJAK, rođ. 18.10.1960., ZAGREB, TRATINSKA 2
2. IVICA KOZJAK, rođ. 07.08.1970., IVANIĆ-GRAD, SAVSKA 114
3. JASENKA OKROŠA HERCEG, rođ. 21.02.1981., LIJEVI DUBROVČAK, SAVSKA 50
4. MLADEN SERTIĆ, rođ. 17.02.1965., ZAGREB, KOZARI BOK VII.ODVOJAK 20
5. MATE BEKAVAC, dipl.oec., rođ. 11.12.1945., VELIKA GORICA, TRG A.STARČEVIĆA 4
6. TOMISLAV ANDRIĆ, rođ. 18.03.1960., KUTINA, ANDRIJE HEBRANGA 11/3
7. DARIA LONČAREVIĆ, upr.prav., rođ. 29.05.1974., STARI GRABOVAC, STARI GRABOVAC 198
8. VLADO KLJAK, rođ. 11.03.1960., IVANIĆ-GRAD, GODRIJANOV PUT 9
9. KSENIJA MUSA, dipl.soc./dipl.kro., rođ. 25.01.1979., NOVA MOKOŠICA, VINOGRADARSKA 42
10. IVAN JAKOPOVIĆ, rođ. 17.04.1969., BOK PALANJEČKI, BOK PALANJEČKI 68
11. dr.sc. ZLATKO ŠRAM, rođ. 30.06.1952., ZAGREB, BARANOVIĆEVA 6
12. GABRIELA GOLUBIĆ, prof., rođ. 06.04.1977., IVANIĆ-GRAD, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 10
13. IVICA BALENOVIĆ, dipl.oec., rođ. 23.03.1963., ZAGREB, BRUNE BUŠIĆA 23
14. BRANKO MIKULIĆ, rad.terapeut, rođ. 06.06.1961., ZAGREB, KVATERNIKOVA 29 B


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN NOVAK, rođ. 20.12.1963., STRELEČKO, MARIJANA CELJAKA PREKO NASIPA 64
2. LJILJANA MATEZOVIĆ, rođ. 10.11.1959., VELIKA GORICA, CVJETNO NASELJE 5
3. ROMEO KUFNER, rođ. 03.09.1962., ZAGREB, POREČKA 46
4. IVICA RENDULIĆ, rođ. 18.10.1963., SISAK, TRG 22. LIPNJA 4 A
5. DARIO ZORBAS, rođ. 18.08.1971., KUTINA, PAKRAČKA ULICA 1
6. STJEPAN ZLODI, rođ. 27.05.1969., ŠILJAKOVINA, JOSIPA KOVAČIĆA 8
7. JOSIPA BOŠNJAKOVIĆ, rođ. 29.05.1976., ZAGREB, FRANA ALFIREVIĆA 51
8. NENAD RADMANIĆ, rođ. 29.12.1964., BRESTAČA, JOSIPA KOZARCA 1 A
9. JURICA KLARIĆ, rođ. 28.10.1962., KUTINA, KRALJA ZVONIMIRA 84
10. JADRANKA KOVAČEVIĆ, rođ. 09.05.1965., KUTINSKA SLATINA, STJEPANA KEFELJE 18
11. ŽELJKO TAČKOVIĆ, rođ. 30.09.1958., PETRINJA, ZVONIMIRA KUHARA 19
12. TATJANA ŠIMUNOVIĆ-DIVKOVIĆ, rođ. 21.02.1968., RAJIĆ, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 9 A
13. IVAN MLINARIĆ, rođ. 10.09.1979., SISAK, RIMSKA 11
14. MIRJANA BURIĆ-MOSKALJOV, prof. soc., rođ. 27.10.1953., VELIKA GORICA, TRG STJEPANA RADIĆA 9


HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: PERO PAŽIN, rođ. 21.09.1950., ZAGREB, MILOVANA KOVAČEVIĆA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. PERO PAŽIN, rođ. 21.09.1950., ZAGREB, MILOVANA KOVAČEVIĆA 13
2. DARKO KANJUH, rođ. 04.04.1975., VELIKA GORICA, JOSIPA PANČIĆA 3
3. LILI GRACIN, rođ. 17.05.1953., ZAGREB, LJERKE ŠRAM 6
4. HRVOJE ANČIĆ, rođ. 05.09.1973., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 41/9
5. MARKO ŠUŠAK, rođ. 25.10.1955., ZAGREB, PRILAZ VLADISLAVA BRAJKOVIĆA 3
6. JASNA MIHALJEVIĆ, rođ. 10.09.1957., SESVETE, BLAGE ZADRE 19
7. DOMINIK ROJKOVIĆ, rođ. 03.02.1987., ZAGREB, PIČMANOVA 10
8. FRANJO DRAGAŠ, rođ. 02.03.1953., PETRINJA, IVE MALINE 67
9. PERO ŠARUŠIĆ, rođ. 10.08.1957., ZAGREB, KOPERNIKOVA 22
10. MARIJAN PUŠKARIĆ, rođ. 05.08.1961., ZAGREB, ZEMLJAKOVA 5
11. DRAGUTIN DUBRAVČIĆ, rođ. 26.11.1950., SASI, SASI 13 A
12. JASNA JEDNAČAK, rođ. 08.11.1947., SISAK, KELTSKA ULICA 1
13. IVAN KOVAČEVIĆ, rođ. 07.01.1960., ILOVA, BRAĆE PERKOVIĆ 12
14. HRVOJE MALTARIĆ, rođ. 03.01.1989., ZAGREB, SIGET 8


NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: MARINKO BOBINAC, rođ. 01.01.1979., ZAGREB, DRAGE STIPCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARINKO BOBINAC, rođ. 01.01.1979., ZAGREB, DRAGE STIPCA 4
2. MATIJA NOVAČKI, rođ. 09.12.1984., JABLANOVEC, STUBIČKA 198
3. DARKO PAŽIN, rođ. 10.12.1970., ZAGREB, VILIMA KORAJCA 21
4. ELVIS TURKALJ, rođ. 14.06.1979., VELIKA GORICA, CVJETNO NASELJE 3
5. TOMISLAV KRSTANOVIĆ, rođ. 30.10.1975., JABLANOVEC, BREZINSKA 42
6. NATAŠA ČABRAJA, rođ. 12.05.1987., ZAGREB, SAVSKI GAJ 2. PUT 27
7. VESELKO KIŠ, rođ. 12.08.1968., ZAGREB, MALEŠNICA 14
8. ALDIN MALIĆ, rođ. 21.11.1987., SESVETE, LJUDEVITA POSAVSKOG 27 A
9. JOSIPA HUBAK, rođ. 21.02.1986., VELIKA GORICA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 24
10. ANTONIO KOLARIĆ, rođ. 03.08.1979., VELIKA GORICA, AERODROMSKA 7
11. IVAN MEĐAKOVIĆ, rođ. 16.01.1986., JABLANOVEC, STUBIČKA 223 A
12. IVICA ŠPALJ, rođ. 29.05.1966., ZAPREŠIĆ, LJUDEVITA GAJA 54
13. IVAN PODGORSKI-BOČEK, rođ. 02.08.1993., ZAGREB, PERUANSKA 2
14. MARIO ŠAGOVAC, rođ. 01.01.1979., ZAGREB, PAŠKA 35 B


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, rođ. 22.11.1955., ZAGREB, BUŽANOVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIODRAG DEMO, rođ. 25.07.1967., PETRINJA, VLADIMIRA NAZORA 6
2. HAMDIJA MALIĆ, rođ. 15.05.1953., ZAGREB, DAVORA ZBILJSKOG 32
3. DRAGAN UMIĆEVIĆ, rođ. 05.11.1960., SISAK, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 15
4. ĐURO JONAŠ, rođ. 09.10.1961., KUTINA, VINOGRADSKA 23
5. VLATKA BATINJAN, rođ. 06.04.1963., LIJEVA LUKA, LIJEVA LUKA 84
6. HELENA CINDRIĆ, rođ. 21.07.1975., PETRINJA, KAČIĆEVA 7
7. JURE MANDIR, rođ. 09.04.1970., ZAGREB, MARULIĆEVE JUDITE 15
8. BOŠKO BOŽIĆ, rođ. 16.12.1952., ZAGREB, RADMANOVAČKA 6 R
9. TOMISLAV UGRINOVIĆ, rođ. 21.12.1941., ZAGREB, LJUDEVITA GAJA 2 A
10. PAVICA BRČIĆ-KARARIĆ, rođ. 29.07.1967., ZAGREB, SIGET 18 C
11. MATEA ELEZOVIĆ, rođ. 06.09.1985., ZAGREB, VRBANI 17
12. ANA-MARIJA ČELAN, rođ. 02.12.1987., ZAGREB, ŠUBIĆEVA 21
13. MLADEN ČAKARIĆ, rođ. 01.01.1956., PETRINJA, LJUDEVITA GAJA 24
14. JANJA MITIĆ, rođ. 15.02.1949., ZAGREB, TRNSKO 42 A


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. TONČI MAJICA, rođ. 12.05.1948., ZAGREB, RAČKOGA 11
2. DRAGO CMUK, rođ. 25.09.1979., ZAGREB, FANCEVLJEV PRILAZ 12
3. SADIJA JURAŠKOVIĆ, rođ. 05.10.1942., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 44
4. MARIJAN LAPPLE, rođ. 26.01.1956., ZAGREB, LETOVANIĆKA 24
5. ANITA JERKOVIĆ, rođ. 18.06.1992., GRADIĆI, SLAVONSKA ULICA 33
6. MILICA OCVIREK, rođ. 01.10.1955., ZAGREB, SARAJEVSKA CESTA 27
7. TOMISLAV KOS, rođ. 26.07.1980., VELIKA GORICA, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 54
8. DARKO MIHELJ, rođ. 10.05.1953., ZAGREB, SIGET 16 A
9. BRANISLAV ČERNICKI, rođ. 21.12.1930., ZAGREB, ZINKE KUNC 3
10. DARKO BRKLJAČIĆ, rođ. 28.08.1959., ZAGREB, SIGET 7
11. GORAN JEŽIĆ, rođ. 20.03.1971., ZAGREB, ŠENOVA 11
12. MARKO KRAJNOVIĆ, rođ. 18.03.1989., ZAGREB, KOSTE RACINA 3
13. MAJA CMUK, rođ. 28.09.1976., ZAGREB, FANCEVLJEV PRILAZ 12
14. ANKICA KRAJNOVIĆ, rođ. 17.05.1959., ZAGREB, KOSTE RACINA 3


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARINA LOVRIĆ MERZEL, rođ. 02.09.1963., SISAK, DRAGE RADOVIĆA 5 C
2. NEVEN MIMICA, rođ. 12.10.1953., ZAGREB, HRIBAROV PRILAZ 2
3. BORIS BLAŽEKOVIĆ, rođ. 24.02.1955., ZAGREB, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 36
4. RAJKO OSTOJIĆ, rođ. 19.01.1962., ZAGREB, MANDROVIĆEVA 3 B
5. MIRELA HOLY, rođ. 15.12.1971., ZAGREB, KAMENITI STOL 27 C
6. DANIEL MONDEKAR, rođ. 09.11.1978., ZAGREB, PRILAZ PAVLA VUK-PAVLOVIĆA 3
7. VESNA FABIJANČIĆ-KRIŽANIĆ, rođ. 18.11.1955., VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA 31
8. GORAN BEUS RICHEMBERGH, rođ. 31.07.1965., VELIKA GORICA, CVJETNO NASELJE 15
9. ŠIME LUČIN, rođ. 04.11.1958., TROGIR, KNEZA DOMAGOJA 40
10. IVANA POSAVEC KRIVEC, rođ. 17.09.1975., KRIŽ, JANDRINEC 15
11. ZORAN VASIĆ, rođ. 09.04.1976., SISAK, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ 10
12. MARIO CVITAN, rođ. 09.09.1969., VELIKA GORICA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 17
13. BORISLAV KOVAČIĆ, rođ. 13.11.1949., IVANIĆ-GRAD, VUKOVARSKA 10
14. DAN ŠPICER, rođ. 30.11.1977., ZAGREB, SREDNJACI 19


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositeljica liste: DRAGICA LOVREKOVIĆ, rođ. 29.07.1950., ZAGREB, ALEJA POMORACA 11

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGICA LOVREKOVIĆ, rođ. 29.07.1950., ZAGREB, ALEJA POMORACA 11
2. ĐURO LIVUN, rođ. 01.10.1953., SISAK, DOBRIŠE CESARIĆA 23
3. MILAN VASILJEVIĆ, rođ. 10.04.1939., SAMOBOR, KRALJA TVRTKA 13
4. VJERA SOLAR, rođ. 13.02.1939., SISAK, PETRINJSKA 76
5. SINIŠA ŠERBULA, rođ. 02.06.1973., ZAGREB, VINKA JEĐUTA 5
6. RASTKO PRAŽIĆ, rođ. 06.05.1933., REPUŠNICA, VINOGRADSKA 178
7. RADMILA KRSTINIĆ, rođ. 21.10.1957., DVOR, OBILAZNICA 2
8. ZORAN PERIĆ, rođ. 15.02.1975., SISAK, ZIBELSKA 21
9. BORA DIDULICA, rođ. 20.06.1954., SISAK, JURE KAŠTELANA 22
10. IZET ŠAKRAK, rođ. 09.10.1960., KUTINA, ANDRIJE HEBRANGA 15/1
11. STEVAN KRSTINIĆ, rođ. 14.04.1954., DVOR, OBILAZNICA 2
12. ZLATAN PETKOVIĆ, rođ. 18.03.1971., VELIKA GORICA, TRG STJEPANA RADIĆA 11
13. GORAN JAŠAREVIĆ, rođ. 19.02.1966., SISAK, NIKOLE TESLE 28
14. VELIMIR KRAJNOVIĆ, rođ. 09.01.1952., ZAGREB, TRNSKO 12


VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35

Kandidatkinje/kandidati:
1. HRVOJE MUCAVAC, rođ. 30.07.1982., ZAGREB, RIBNJAK 16
2. BRANIMIR KARAČIĆ, rođ. 18.05.1980., VELIKA GORICA, ŠIBENSKA 1
3. DORA BUTKOVIĆ, rođ. 08.01.1992., ZAGREB, KAČIĆEVA 4
4. STJEPAN ANDREJ PETRIĆ, rođ. 27.11.1987., ZAGREB, PLITVIČKA 15
5. LUKA PANDŽIĆ, rođ. 04.01.1982., ZAGREB, IVEKOVIĆEVA 19
6. MARIJAN HLUPIĆ, rođ. 13.01.1979., ZAGREB, SAVSKA CESTA 162
7. IVOR PERKOVIĆ, rođ. 26.05.1983., ZAGREB, GARIĆGRADSKA 9
8. NEVENKA FRANIĆ, rođ. 10.05.1938., ZAGREB, DRENOVAČKA 2
9. HRVOJE JAKIĆ, rođ. 24.05.1981., ZAGREB, POLJANA JOSIPA BRUNŠMIDA 6
10. NIKOLA BREBERINA, rođ. 07.11.1981., ZAGREB, ALBAHARIJEVA 3
11. FRAN ŠIKIĆ, rođ. 09.10.1991., ZAGREB, KELKOVIĆI 25
12. TOMISLAV MARTINELLI, rođ. 17.07.1975., ZAGREB, GORENCI 18
13. DOMAGOJ MUCAVAC, rođ. 11.04.1985., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 59
14. TOMISLAV MUCAVAC, rođ. 14.12.1983., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 59


ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing., rođ. 22.08.1944., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. PAVEL KOBLER, dr.stom., rođ. 01.10.1944., ZAGREB, ANTUNOVAC 22
2. BOŽIDAR ŠPIČEK, prof., rođ. 23.12.1957., STUBIČKE TOPLICE, SLJEMENSKI PUT 13
3. IVANA KRIVIĆ, dipl.ing., rođ. 27.11.1975., ZAGREB, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 27
4. TOMISLAV OREŠKI, ing.strojarstva, rođ. 05.08.1970., ZAGREB, BABONIĆEVA 57
5. NATAŠA ČOPORDA RUBEŠA, rođ. 28.07.1971., ZAGREB, PRISAVLJE 12
6. LUKŠA PEZELJ, dipl.ing., rođ. 22.06.1954., ZAGREB, OSTROGOVIĆEVA 3
7. SANDRA SAJTLIK, rođ. 03.02.1989., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 59 B
8. IVAN PERKOVIĆ, dipl.ing., rođ. 01.09.1944., ZAGREB, SUHOPOLJSKI PUT 3
9. BARBARA TURK, dipl.teolog, rođ. 11.01.1967., ZAGREB, PAŠMANSKA 27
10. HRVOJE SERDAR, rođ. 25.03.1966., ZAGREB, KRALJEVEC 85
11. ANA HORVAT, rođ. 12.11.1950., ZAGREB, NIJEMČANSKA 8
12. ELMIN KALAJDŽIĆ, rođ. 05.05.1963., ZAGREB, ANTUNOVAC 22
13. MAJA BABIĆ, rođ. 26.02.1945., ZAGREB, CETINGRADSKA 30 A
14. JASENKA KAROL, dipl.oec., rođ. 16.08.1947., ZAGREB, VRHOVEC 92


ZELENA LISTA

Nositelj liste: MILAN LONČAR, rođ. 14.11.1961., SISAK, IVANA MEŠTROVIĆA 24

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN LONČAR, rođ. 14.11.1961., SISAK, IVANA MEŠTROVIĆA 24
2. LIDIJA GREDIČAK, rođ. 06.05.1952., ZAGREB, MEDVEŠČAK 108
3. MARIO LULIĆ, rođ. 18.10.1961., SISAK, S. I A. RADIĆA 6/5
4. IVONA HODAK, rođ. 30.07.1970., PETRINJA, DR JOSIPA NEMECA 22
5. NEDELJKO KOSIĆ, rođ. 26.07.1955., PETRINJA, MATE BUČARA 28
6. ANDREA PAVLOVIĆ, rođ. 08.10.1987., PETRINJA, VERE GROZAJ 4
7. ZDENKO STIPANOVIĆ, rođ. 08.03.1961., SISAK, KNEZA BRANIMIRA 52
8. SUZANA FREIBERGER, rođ. 23.03.1974., SISAK, BITOLJSKA 14
9. BRANKO KLJAIĆ, rođ. 11.11.1961., SISAK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 106
10. MIRJANA PAVLOVIĆ MITIĆ, rođ. 02.02.1956., PETRINJA, SV.KVIRINA BISKUPA 23
11. ALEN VOJVODIĆ, rođ. 01.12.1988., PETRINJA, SISAČKA 1. ODVOJAK 3
12. MARTINA REBROVIĆ, rođ. 10.11.1983., VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA 122
13. VLADO TOLJAN, rođ. 11.10.1958., PETRINJA, STJEPANA RADIĆA 62
14. DARIO JURIĆ, rođ. 16.12.1982., PETRINJA, BLAŽENKE KRNIC 2


ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVA MRKALJ, rođ. 30.04.1981., RIJEKA, VERE BRATONJE 23
2. ANDREJ POPADIĆ, rođ. 20.08.1984., RIJEKA, VERE BRATONJE 23
3. PATRIZIA RADIĆ, rođ. 15.04.1978., MARINIĆI, STRAŽA 108 B
4. JASENKA HAJDINAC, rođ. 29.03.1948., ZAGREB, KOTORIPSKA 34
5. IGOR SOKOLIĆ, rođ. 20.01.1986., KARLOVAC, SARAJEVSKA 8 A
6. MIRJANA TRUBIĆ, rođ. 30.04.1980., GORNJI POPOVAC, GORNJI POPOVAC 38
7. SAŠA GOLUBIĆ, rođ. 25.05.1984., KALINOVAC, GRGURA KARLOVČANA 52
8. BOŽIDAR GORUP, rođ. 19.12.1952., ZAGREB, HENRIJA DUNANTA 4
9. PREDRAG MARINKOVIĆ, rođ. 09.06.1966., RIJEKA, ANTUNA BARCA 10 B
10. RADOJKA VUKMANOVIĆ, rođ. 28.03.1952., RIJEKA, OSJEČKA 44
11. BRANKO ANTOLIĆ, rođ. 18.09.1943., ZAGREB, PERUANSKA 14
12. MILAN HAJDINAC, rođ. 27.05.1936., ZAGREB, KOTORIPSKA 34
13. ĐURO BALOG, rođ. 28.01.1948., ZAGREB, JANKOMIR 6
14. SLAVKO JEŽ, rođ. 22.04.1937., ZAGREB, HORVATOV PUT 25


ZELENI ZAJEDNO
Nositelj liste: TONI VIDAN, rođ. 11.05.1962., ZAGREB, MARTIĆEVA 35

Kandidatkinje/kandidati:
1. VERA PETRINJAK-ŠIMEK, dipl.oec., rođ. 08.07.1940., ZAGREB, HERCEGOVAČKA 53
2. SVJETLANA LUGAR, rođ. 14.02.1949., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 23
3. IVANA BABIĆ, prof., rođ. 18.04.1974., ZAGREB, MARETIĆEVA 4
4. MAŠA TURIĆ OBRENOVIĆ, mag.def., rođ. 23.09.1982., ZAGREB, PRILAZ VLADISLAVA BRAJKOVIĆA 12
5. ANDREJ GLAVAČ, rođ. 16.03.1975., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 23
6. MARIJA ARNAUTOVIĆ, dipl.oec., rođ. 18.12.1946., ZAGREB, MEŠTROVIĆEV TRG 14
7. ESTERA AMERŠEK, dipl.ing., rođ. 11.05.1978., ZAGREB, JORDANOVAC 53
8. LJILJA KVESIĆ ČANIĆ, rođ. 03.01.1962., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 47
9. DUNJA SABO, rođ. 22.10.1950., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 153
10. MAŠA DVORNIK, univ.bacc., rođ. 24.10.1987., ZAGREB, ANDRIJE BUVINE 23
11. MIROSLAV MEĐIMOREC, rođ. 13.02.1972., ZAGREB, MARETIĆEVA 15
12. ROBERT MLINARIĆ, dipl.ing., rođ. 30.04.1968., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 15
13. VLADO VAZDAR, dipl.ing., rođ. 14.10.1939., ZAGREB, VRHOVEC 241 A
14. JELENA MILETIĆ, rođ. 26.05.1961., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 23



6. izborna jedinica
obuhvaća jugoistočni dio Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačku županiju i jugoistočni dio Grada Zagreba i to:

- jugoistočni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Ivanić Grad, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Orle, Pokupsko, Rugvica, Velika Gorica,

- područje Sisačko-moslavačke županije u cijelosti,

- jugoistočni dio Grada Zagreba: Volovčica, Folnegovićevo naselje, Donje Svetice, Bruno Bušić, Borongaj-Lugovi, Vukomerec, Ferenščica, Savica-Šanci, Žitnjak, Kozari Bok, Resnik, Kozari Putovi, Petruševac, Ivanja Reka, Trnava, Resnički Gaj, Kanal,

Zapruđe, Utrine, Travno, Sopot, Siget, Sloboština, Dugave, Središće.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,