Parlamentarni izbori 2011

VII. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 7. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: MARIJAN FERIĆ

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: BOJAN KURELIĆ

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof.

5. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ

6. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: NATKO KOVAČEVIĆ, dr.med.vet.

7. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

8. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

9. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

10. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ

11. HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ

12. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP
Nositelj liste: mr.sc. BOŽIDAR PANKRETIĆ

13. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

14. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

15. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

16. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

17. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositeljica liste: JELENA ĆORIĆ MUDROVČIĆ

18. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: IGOR GALOVIĆ

19. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: MILAN BANDIĆ

20. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

21. SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
DEMOKRATSKA PRIGORSKO-ZAGREBAČKA STRANKA - DPS
Nositelj liste: IVAN PERNAR

22. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

23. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: MILORAD MRVOŠ, prof.

24. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

25. ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing.

26. ZELENA LISTA
Nositelj liste: DARKO MRZLEČKI

27. ZELENI ZAJEDNO
Nositeljica liste: MARIJA PERUŠIĆ, struč.spec.oec.

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ, rođ. 16.11.1945., ZAGREB, POLJIČKA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN VUJANIĆ, rođ. 16.11.1945., ZAGREB, POLJIČKA 13
2. VELIMIR MIRT, rođ. 19.09.1951., BREZNIK PLEŠIVIČKI, BREZNIK PLEŠIVIČKI 1 C
3. DARKO BIŠĆAN, rođ. 14.06.1943., VRHOVČAK, MAJE STROZZI 51
4. NEĐELJKA SOKOLOVIĆ, rođ. 27.07.1952., KARLOVAC, MAKSIMILIJANA VRHOVCA 7
5. DRAGUTIN JANUS, rođ. 24.10.1960., KEIĆI, KEIĆI 10
6. SAMIR MUČOLI, dipl.ing., rođ. 07.08.1972., HRVATSKI LESKOVAC, NEDELJSKA 6
7. DENIS MATIJAŠIĆ, rođ. 08.06.1977., ZAGREB, ANTUNA ŠOLJANA 22
8. TIHOMIR VIDOVIĆ, rođ. 27.05.1966., GORNJI LOVIĆ, GORNJI LOVIĆ 19
9. IVANA PIŠK, rođ. 24.08.1986., LUČKO, VRBICE 18
10. IVANA HAJDINJAK, rođ. 05.11.1981., ZAGREB, JELŠANSKA 12 A
11. MARIJA MIOKOVIĆ, rođ. 19.01.1989., PISAROVINA, ZAGREBAČKA 4
12. ĐURĐICA RADINIĆ, rođ. 13.11.1950., ZAGREB, KONTESE NERE 26
13. DUBRAVKA POTOČIĆ, rođ. 02.02.1966., PISAROVINA, TRNJANSKA 6
14. IVAN ŠOLIĆ, rođ. 13.01.1952., KUPINEČKI KRALJEVEC, MRAKOV BREG 16


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: MARIJAN FERIĆ, rođ. 24.02.1984., KARLOVAC, MEKUŠANSKA CESTA 42

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN FERIĆ, rođ. 24.02.1984., KARLOVAC, MEKUŠANSKA CESTA 42
2. JOSIP GRANIĆ, rođ. 30.05.1983., KARLOVAC, STJEPANA RADIĆA 28
3. MIRJANA ERDELJAC CUNHA, rođ. 15.07.1966., DUGA RESA, ANDRIJE PALMOVIĆA 7
4. MIROSLAV VRBANOV, rođ. 13.03.1986., KARLOVAC, LUŠČIĆ 43 A
5. DAVOR MIKLAUŽIĆ, rođ. 10.07.1978., ZAGREB, ZADRAVEČKA 4
6. MAJA VUKMIROVIĆ, rođ. 01.08.1988., KARLOVAC, CELESTINA MEDOVIĆA 19
7. ANITA KOZJAN, rođ. 29.10.1980., KARLOVAC, BRODARCI 53
8. ZORAN GLEDIĆ, rođ. 09.10.1984., KARLOVAC, NASELJE GAZA 8 A
9. ALEN LALIĆ, rođ. 09.11.1988., KARLOVAC, TINA UJEVIĆA 4
10. ANTONIJA DRAŽENOVIĆ, rođ. 04.02.1984., KARLOVAC, DR. VLADKA MAČEKA 47
11. ANA PEŠUT, rođ. 17.05.1984., KARLOVAC, NASELJE GAZA 14
12. MARIJA DUJMOVIĆ, rođ. 08.09.1988., KARLOVAC, SARAJEVSKA 3 A
13. TOMISLAV DERDA, rođ. 04.06.1982., KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 15
14. ALENKA CIPČIĆ, rođ. 08.07.1984., KARLOVAC, GORNJE MEKUŠJE 6 D


AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: BOJAN KURELIĆ, rođ. 14.12.1977., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT KURELIĆ, rođ. 18.12.1977., OPATIJA, ULICA MARŠALA TITA 120
2. JASNA HRUŠEVAR, rođ. 16.07.1982., SROKI, PEŠĆIĆIĆI 22
3. ZORAN SAVARIN, rođ. 02.07.1981., MARINIĆI, BLAŽIĆI 26
4. MARKO BRAŠNIĆ, rođ. 23.04.1979., KASTAV, SPINČIĆI 91 B
5. SANJA GAŠPARINI, rođ. 31.08.1983., KASTAV, SPINČIĆI 126
6. MARTINA CRNKOVIĆ, rođ. 01.02.1990., DRAŽICE, RIČINSKA 18
7. SANJA RADOVIĆ SAVARIN, rođ. 21.11.1977., MARINIĆI, BLAŽIĆI 26
8. VESNA RUŽIĆ, rođ. 19.03.1973., MARČELJI, VRTAČE 27
9. DARKO GAŠPARINI, rođ. 19.11.1978., KASTAV, SPINČIĆI 126
10. VLADIMIR KOVČIĆ, rođ. 24.10.1985., VUKOVAR, HRVOJA VUKČIĆA HRVATINIĆA 13
11. ANA TOMLJANOVIĆ, rođ. 18.12.1990., BUZDOHANJ, BUZDOHANJ 176 A
12. BRANKA KURELIĆ, rođ. 16.02.1980., SROKI, PEŠĆIĆIĆI 22
13. ĐULIANA RADETIĆ, rođ. 13.10.1987., BREGI, FRLIĆI 54 A
14. JASMINA JANKO, rođ. 13.10.1983., RIJEKA, TINA UJEVIĆA 33


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI

Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORAN SUČEVIĆ, rođ. 02.06.1958., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 6
2. ZLATKO MORANJAK, rođ. 17.12.1957., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 3
3. STANKO DMITROVIĆ, rođ. 08.05.1971., KARLOVAC, RADNIČKA 2/2
4. NELIDA POGAČIĆ, rođ. 11.04.1959., MARČELJI, VRTAČE 93
5. SINIŠA MILINKOVIĆ, rođ. 18.05.1969., ZAGREB, TRG SENJSKIH USKOKA 1
6. ANITA SANKOVIĆ, rođ. 25.02.1982., RIJEKA, MIHOVILIĆI 12
7. EUFEMIA LUKANC, rođ. 29.09.1930., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 35
8. NAIL NADAREVIĆ, rođ. 16.04.1955., RIJEKA, BUJSKA 24
9. MILIVOJ BURMUDŽIJA, rođ. 04.04.1953., ZAGREB, FERENŠČICA I. 31
10. DOMINIK KINKELA, rođ. 11.07.1991., RIJEKA, ANDROV BREG 1 A
11. DAMIR ĐUNĐEK, rođ. 24.11.1958., ZAGREB, IVE TIJARDOVIĆA 38
12. DEAN ČERMELJ, rođ. 22.10.1980., VIŠKOVO, ŠIROLI 18
13. BRUNO PILEPIĆ, rođ. 13.09.1990., RIJEKA, TURKOVO 41
14. MARKO BEZJAK, rođ. 10.11.1991., RIJEKA, HOSTI 33


AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ, rođ. 19.02.1963., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ, rođ. 19.02.1963., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55 A
2. IVICA SOPEK, rođ. 07.05.1959., TOUNJ, LINIJE 2 A
3. MARINKO PUŠKARIĆ, rođ. 02.10.1964., PUŠKARIĆI, PUŠKARIĆI 64 G
4. mr.sc. TATJANA ČUMPEK, rođ. 02.09.1963., KARLOVAC, SENJSKA ULICA 67
5. JOSIP ŠTEFANAC, rođ. 13.03.1961., GORNJE TABORIŠTE, LADIHOVIĆEVA 2
6. BOŽIDAR VITKO, rođ. 23.06.1959., VRHOVČAK, POD LIPOM 12
7. DOMAGOJ-ANTE PETRIĆ, rođ. 08.06.1938., LUČKO, UNČANSKA 10
8. MLADEN PANJAKO, kap.d.pl., rođ. 27.04.1957., RIJEKA, MARTINA KONTUŠA 14
9. NENAD MUŽAK, rođ. 07.06.1990., GORNJE MRZLO POLJE MREŽN., GORNJE MRZLO POLJE MREŽNIČKO 158
10. MIROSLAV ĐURIČIĆ, rođ. 30.09.1963., OSIJEK, VIJENAC IVANA ČESMIČKOG 7
11. BISERKA ŠKRNANC, rođ. 24.05.1954., SAMOBOR, CVJETNO NASELJE 13
12. DANIJEL VUKOVIĆ, rođ. 07.01.1970., ZAGREB, ZVONIGRADSKA 39
13. ŽELJKO PEREŠKO-OSTRONIĆ, rođ. 17.09.1968., KARLOVAC, SISAČKA 59
14. HELENA MARETIĆ, rođ. 11.05.1990., ZAPREŠIĆ, MARŠALA TITA 1


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: NATKO KOVAČEVIĆ, dr.med.vet., rođ. 20.05.1965., SESVETE, ULICA MLADENA POZAJIĆA 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. NATKO KOVAČEVIĆ, dr.med.vet., rođ. 20.05.1965., SESVETE, ULICA MLADENA POZAJIĆA 5
2. IVANKA POLIĆ, rođ. 14.03.1960., JEZERA, OBALA SV.IVANA 24
3. MLADEN ŠEPIĆ, rođ. 14.04.1962., VRBOVSKO, SENJSKO 18
4. MIROSLAV STARČEK, rođ. 12.03.1957., ZAGREB, ALEJA SELJAČKE BUNE 29
5. IVANA KNEŽEVIĆ, rođ. 18.12.1988., PRAPUTNJAK, PRAPUTNJAK 61
6. TOMA ŠTEDUL, rođ. 06.01.1945., KARLOVAC, STRMAČKI DOL 41
7. PREDRAG GRGIĆ, rođ. 28.03.1976., HRELJIN, HRELJIN 214
8. SANJA BLAŽEKA, rođ. 08.02.1969., ZAGREB, MALEŠNICA V. 25
9. MIRKO DENT, rođ. 02.10.1955., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 186/1
10. MARIJAN GOLUBIĆ, rođ. 12.08.1952., KARLOVAC, GORNJA ŠVARČA 36 A
11. SILVANA GUDLIN, rođ. 27.03.1970., SESVETE, ULICA MLADENA POZAJIĆA 5
12. HRVOJE PERNAR, rođ. 21.03.1982., KLINČA SELA, KARLOVAČKA 28 B
13. TOMISLAV LASIĆ, rođ. 06.09.1953., VRBOVSKO, ŠKOLSKA 8
14. MARKO ANTONOV, rođ. 27.05.1981., ZAGREB, KRALJEVEC II. 3


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. LAZAR GRUJIĆ, dipl.oec., rođ. 12.09.1947., OREŠJE, SELČICA 16
2. MARIJAN PLEŠE, rođ. 12.04.1955., DELNICE, PLOŠKOVO 5
3. MLADEN NOVOSEL, rođ. 01.08.1958., SAMOBOR, KRALJA ZVONIMIRA 15
4. ŽARKO DELAČ, prof., rođ. 01.09.1962., ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 156 E
5. IVAN PINTUR, rođ. 12.02.1946., VOLAVJE, VOLAVJE 111
6. SVETO MILOVANOVIĆ, rođ. 15.04.1941., SAMOBOR, BOGUMILA TONIJA 16
7. PETAR MRKONJIĆ, rođ. 26.09.1965., GOLI BREG, GOLOBREŠKA 2 B
8. IVAN REŠČIĆ, rođ. 25.03.1955., SAMOBOR, VLADIMIRA NAZORA 10
9. ĐURO MUČNJAK, rođ. 14.03.1949., NOVO SELO OKIĆKO, NOVO SELO OKIĆKO 58
10. MARKO SOBOTINČIĆ, rođ. 10.05.1977., MAVRINCI, MAVRINCI 110
11. ĐANI VRANIĆ, rođ. 07.11.1970., KARLOVAC, KRALJA ZVONIMIRA 14
12. MARIO ŠPOLJARIĆ, rođ. 25.09.1971., SAMOBOR, MIRNOVEČKA CESTA 10
13. ŽELJKA JURČIĆ KLEKOVIĆ, rođ. 30.03.1959., BRIBIR, DRAGALJIN 25
14. FRANJO RUŽIĆ, rođ. 04.07.1955., RAVNA GORA, KOSA 73


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ

Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7
2. SANELA PREDOJEVIĆ, rođ. 01.01.1981., ZAGREB, BERNARDA BERNARDIJA 6
3. SNJEŽANA NOVAK, rođ. 03.10.1978., ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA 48
4. IVO MAJDANDŽIĆ, rođ. 09.07.1963., ZAGREB, SELSKA CESTA 49
5. ZVJEZDANA KOMLJENOVIĆ, rođ. 29.03.1950., ZAGREB, HRGOVIĆI 37
6. BOŽIDAR KOVAČEVIĆ, rođ. 01.01.1952., ZAGREB, JANA SIBELIUSA 8
7. LJUBICA FOČIĆ, rođ. 04.05.1957., ZAGREB, RUDEŠKA CESTA 101
8. KATARINA BURIĆ, rođ. 17.02.1966., ZAGREB, VRBJE 72
9. IVANA IVUŠIĆ DOŠEN, rođ. 24.10.1975., ZAGREB, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 13
10. LJILJANA BRATANIĆ, rođ. 01.05.1967., BESTOVJE, TOPOLOVEC 11
11. SLAĐANA STILINOVIĆ, rođ. 28.03.1974., SAMOBOR, SLAVONSKA 11
12. VESNA VODOPIJA, rođ. 19.04.1959., BESTOVJE, PRUDNJACI 34
13. IVANA KARALIĆ, rođ. 03.01.1988., BREGANA, CVJETNA 4
14. MIRJANA ZARADIJA, rođ. 17.03.1953., SAMOBOR, SLAVONSKA 13


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARTINA DALIĆ, rođ. 12.11.1967., ZAGREB, DOBRI DOL 48 B
2. DAVOR IVO STIER, rođ. 06.01.1972., SAMOBOR, ZAPREŠIĆKA 52
3. BRANKO VUKELIĆ, rođ. 09.03.1958., CEROVAC VUKMANIĆKI, CEROVAC VUKMANIĆKI 74
4. ANDREJ PLENKOVIĆ, rođ. 08.04.1970., ZAGREB, VINOGRADI 80
5. GORAN MARIĆ, rođ. 05.09.1959., ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 98
6. TOMISLAV KLARIĆ, rođ. 31.03.1964., ZLOBIN, ZLOBIN 33 A
7. IVAN VUČIĆ, rođ. 21.08.1954., RIBARIĆI, RIBARIĆI 18 C
8. KRUNOSLAV MARKOVINOVIĆ, rođ. 29.06.1945., STRMEC, SLAVONSKA 11
9. DAMIR JELIĆ, rođ. 13.03.1972., KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 12
10. TOMISLAV MASTEN, rođ. 04.08.1975., SAMOBOR, 2. CVJETNO NASELJE 11
11. ŽARKO UDILJAK, rođ. 05.10.1962., ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 3
12. IVAN BOGOVIĆ, rođ. 25.02.1965., SLUNJ, KNEZOVA BLAGAJSKIH 14
13. ŽELJKO PLAZONIĆ, rođ. 16.08.1952., SARŠONI, BENČANI 9
14. NADA MURGANIĆ, rođ. 14.01.1958., KARLOVAC, BARTOLA KAŠIĆA 7


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ, rođ. 04.09.1967., RIJEKA, MARKOVIĆI 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽENA MESEK, rođ. 01.10.1968., ZAGREB, MIROSLAVA MILIĆA 6
2. BOŽENA RUKAVINA, rođ. 05.01.1967., ZAGREB, BARTOLIĆI 25
3. DARKO GENC, rođ. 04.10.1960., ZAGREB, ČIČKOVINA 2 C
4. MIRJANA GLAS, rođ. 19.06.1952., ZAGREB, SIGET 18 C
5. DAVORKA ALILOVIĆ, rođ. 13.08.1968., SESVETE, BUDIMSKA 30
6. DAVORKA MARGETIĆ, rođ. 08.08.1953., ZAGREB, EHRLICHOVA 3
7. TOMISLAV SRDOČ, rođ. 30.12.1931., RIJEKA, MARKOVIĆI 15
8. NADA RADOVIĆ, rođ. 14.11.1950., PREMANTURA, KRŠE 40 A
9. IVONA BLEČIĆ, rođ. 27.12.1985., RIJEKA, DRAŽICE 137
10. IVA RASPOLIĆ, rođ. 25.12.1985., RIJEKA, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 58
11. DENIS VLAH, rođ. 26.06.1968., TRIBALJ, SEMIČEVIĆI 13
12. ZLATKO VLAH, rođ. 27.12.1968., TRIBALJ, SEMIČEVIĆI 13
13. RENATO MAJNARIĆ, rođ. 05.02.1965., ZAGREB, BARTOLIĆI 21
14. BARICA TUCMAN, rođ. 15.08.1935., TRIBALJ, SEMIČEVIĆI 11


HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. MORANA BANOŽIĆ, rođ. 14.09.1984., ZAGREB, ČIKOŠEVA 6
2. TAJANA ŠPIČEK, rođ. 19.01.1976., ZAGREB, MLINOVI 67 A
3. VLATKA DRVAR, rođ. 09.09.1983., STARJAK, STARJAK 16
4. SANJA PANDURIĆ, rođ. 25.11.1972., ZAGREB, 3. TRNJANSKI NASIP 7
5. MIRKO PRESEČKI, rođ. 17.11.1980., ZAGREB, VESELKA TENŽERE 9
6. BOŽENA RAZLOG, rođ. 15.11.1965., ZAGREB, VOJNOVIĆEVA 5
7. IGOR KRSNIK, rođ. 08.10.1977., ZAGREB, ANTE MIKE TRIPALA 11
8. JADRANKA JANDRIĆ, rođ. 30.10.1960., ZAGREB, I.RESNIK 131 D
9. ZDENKA BILUŠIĆ, rođ. 27.05.1943., ZAGREB, FAUSTA VRANČIĆA 6 IV
10. DRAGICA ČOP, rođ. 17.09.1948., ZAGREB, ULICA PETRA I TOME ERDOEDYJA 14
11. VIŠNJA DEAK, rođ. 05.04.1948., ZAGREB, ANTUNA ŠOLJANA 16
12. MATILDA DOŠEN, rođ. 18.08.1936., ZAGREB, PREKRATOVA 57
13. IVONA ČABOV, rođ. 17.09.1970., ZAGREB, ILICA 67
14. JASENKA ŠEBALJ, rođ. 21.09.1973., KRIŽPOLJE, VELIKI KUT 57


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP

Nositelj liste: mr.sc. BOŽIDAR PANKRETIĆ, rođ. 09.11.1964., VRBOVEC, ZLENINSKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. BOŽIDAR PANKRETIĆ, rođ. 09.11.1964., VRBOVEC, ZLENINSKA 14
2. KREŠO BELJAK, prof., rođ. 22.08.1971., SAMOBOR, 9. SVIBNJA 11
3. MARINA KOLAKOVIĆ, dipl.oec., rođ. 08.06.1959., KARLOVAC, TRG BANA PETRA ZRINSKOG 4
4. NENAD MATIĆ, dipl.ing., rođ. 19.06.1973., ZAGREB, BUKOVAC GORNJI 39 B
5. IVAN BARŠIĆ, ing., rođ. 13.01.1954., MREŽNIČKE POLJICE, MREŽNIČKE POLJICE 12
6. MARICA FRANCIŠKOVIĆ, rođ. 09.11.1950., BEGOVO RAZDOLJE, BEG. RAZDOLJE 13 D
7. BORIS KLEMENIĆ, rođ. 30.04.1964., JASTREBARSKO, ANTE I DAVIDA STARČEVIĆA 25
8. SINIŠA MARKULIN, prof., rođ. 17.04.1972., DONJI DRAGONOŽEC, TUROPOLJSKA CESTA 77
9. JASMINKA MATAUŠIĆ, rođ. 21.03.1969., STRMEC, AUGUSTA ŠENOE 8
10. VIŠNJA MAGDIĆ, rođ. 09.01.1965., SLUNJ, KRALJA ZVONIMIRA 23
11. ŽELJKA ŠABARIĆ, rođ. 28.10.1980., MALA GORICA, VLADKA MAČEKA 29
12. IVAN BANJAVČIĆ, dipl.ing., rođ. 16.04.1958., DONJE MRZLO POLJE MREŽN., DONJE MRZLO POLJE MREŽNIČKO 5 C
13. mr.sc. MIROSLAV ROŽIĆ, rođ. 31.08.1956., ZAGREB, RADNIČKI DOL 13
14. DUBRAVKO DELIĆ, dipl.ing.geol., rođ. 09.08.1945., KARLOVAC, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 14


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. LINDA ROSSINI GAJŠAK, dr.med., rođ. 08.07.1972., SAMOBOR, PERKOVČEVA 47/1
2. VIŠNJA MIHALIĆ-MIKULJAN, dr.med., rođ. 01.04.1961., DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 62
3. VERA KATALINIĆ-JANKOVIĆ, dr.med., rođ. 16.04.1953., ZAGREB, JARNOVIĆEVA 40
4. mr.sc. LJUBOMIR JELIĆ, rođ. 02.11.1980., KOSI, FERENCI 47
5. DRAGUTIN BELAVIĆ, rođ. 14.04.1959., KARLOVAC, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 16
6. MILORAD KOMADINA, rođ. 27.08.1960., NOVI VINODOLSKI, SENJSKA 21
7. IVICA STOŠIĆ, rođ. 02.02.1957., OGULIN, NOVA CESTA 33
8. BLAŽENKA PETROVIĆ, rođ. 24.12.1989., JEŽDOVEC, VUKASI 1
9. SNJEŽANA BRITVEC, rođ. 01.03.1971., KARLOVAC, TINA UJEVIĆA 6
10. MIJO BESEDIĆ, rođ. 13.08.1943., KARLOVAC, KAPELIČKA 65
11. IVAN VLAINIĆ, rođ. 07.07.1972., SAMOBOR, PAPE IVANA XXIII 2
12. ŽELJKO RENDULIĆ, rođ. 19.04.1965., GORNJI CEROVAC, GORNJI CEROVAC 111
13. VLADIMIR ANDRIĆ, rođ. 02.03.1968., ZAGREB, FRANCESCA TENCHINIJA 3
14. IVAN BORKOVIĆ, rođ. 26.10.1984., JASTREBARSKO, A.G.MATOŠA 7


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. BERNARDICA TOPOLNJAK-HALAPA, rođ. 16.04.1963., CRNA DRAGA, CRNA DRAGA 15
2. MIRA ANTIĆ, rođ. 06.01.1956., ZAGREB, BERNARDA VUKASA 16
3. MARIJA ŠTEFANAC, rođ. 21.06.1966., ZAGREB, LANIŠTE 1 C
4. ANDREA VRBANEK, rođ. 27.10.1969., KARLOVAC, ZAGRAD 6
5. MARIJA ĐAPIĆ, rođ. 22.06.1986., ZAGREB, JARUNSKA 31
6. MANDICA RADOŠ, rođ. 26.09.1961., VIŠKOVO, VOZIŠĆE 57
7. SUZANA KOBAŠ, rođ. 17.04.1987., ZAGREB, MARIJA ŠIMENCA 14
8. MATIJA RADIĆ, rođ. 26.12.1971., JASTREBARSKO, BANA JOSIPA JELAČIĆA 24
9. KATARINA BRITVEC, rođ. 02.12.1984., NOVO SELO LASINJSKO, NOVO SELO LASINJSKO 11
10. LIDIJA SUNTEŠIĆ, rođ. 23.12.1957., ZAGREB, MALE PUTINE 1
11. MARIJA BILAJAC, rođ. 23.08.1957., BAKAR, PAJCA 1
12. KATICA POLJAK, rođ. 06.02.1976., DREŽNIK GRAD, DREŽNIK GRAD 23
13. ADELA VUKUŠIĆ, rođ. 09.12.1957., NOVAKI, VOJVODIĆI 51
14. DANICA MALKOČ, rođ. 11.02.1990., ODRANSKI OBREŽ, ČEŠKI ODVOJAK 10


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN TEPEŠ, rođ. 08.08.1980., BUZIN, ULICA MLADOSTI 18
2. FRANO ČIRKO, rođ. 02.06.1990., ZAGREB, DOLOVSKA 13
3. JOSIP RAGUŽ, rođ. 23.08.1951., RAKITJE, NOVAČKA CESTA 31
4. PAULINA ČAVLOVIĆ, rođ. 08.08.1966., DUGA RESA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28 B
5. ANTONIJA JURJEVIĆ, rođ. 14.06.1976., ZAGREB, ULICA ANTE TOPIĆ-MIMARE 11
6. ŽELJKO VUKIĆ, rođ. 01.06.1966., BREGANA, LJUDEVITA GAJA 10
7. IVAN MARKANOVIĆ, rođ. 30.07.1978., ZADVORSKO, PRIGRADSKA ULICA III.ODVOJAK 9
8. KATARINA IVASIĆ, rođ. 12.04.1985., KARLOVAC, BRAĆE GOJAK 67 A
9. ŽELJKO ŠIRANOVIĆ, rođ. 03.04.1958., DONJA ZDENČINA, PETRA SVAČIĆA 2
10. ZVONIMIR MARKOVIĆ, rođ. 27.02.1955., DRAGANIĆ, JAZVACI 49
11. VIŠNJA JEČIĆ, rođ. 26.08.1982., KLINČA SELA, MESIĆEVA 35
12. IVAN TOPIĆ, rođ. 23.12.1986., DELNICE, GORANSKA 22
13. HRVOJE VUKOVIĆ, rođ. 01.10.1977., KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 16 B
14. ANA KASUNIĆ, rođ. 06.04.1985., DUGA RESA, ĐURE TOMIČIĆA 5


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA VULJANIĆ, rođ. 25.06.1949., KARLOVAC, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 14 B
2. MAJA ILČIĆ, rođ. 13.05.1975., ZAGREB, SLAVKA BATUŠIĆA 41
3. ALAN JOBST, rođ. 25.10.1964., SAMOBOR, ZAGORSKA 2
4. NENAD PLEŠE, rođ. 07.05.1963., DELNICE, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 2
5. MIŠEL MAJETIĆ, rođ. 06.03.1972., ZAGREB, TRAVANJSKA 22
6. SNJEŽANA KIRINIĆ, rođ. 22.03.1978., DUBRAVCI, DUBRAVCI 17 A
7. EMILJANA BERNARDIS BLAŽEK, rođ. 12.10.1983., NOVI VINODOLSKI, POVILSKA 25
8. KREŠIMIR HUZJAN, rođ. 15.09.1958., BESTOVJE, BOSANSKA 14
9. JOSIP KOVAČEVIĆ, rođ. 06.03.1935., BELAJSKE POLJICE, BELAJSKE POLJICE 1
10. TOMISLAV RAJKOVIĆ, rođ. 02.04.1972., ZAGREB, SAVSKI GAJ 1. PUT 25 A
11. MILAN ŽAKULA, rođ. 26.07.1960., KARLOVAC, KAMENSKO 33
12. DRAGAN MALOŠEVAC, rođ. 29.11.1967., ZAGREB, MALEŠNICA 18
13. BORIS MIŠKULIN, rođ. 16.02.1957., ZAGREB, JOSIPA ROGLIĆA 7
14. MILICA MIŠČEVIĆ, rođ. 20.03.1943., CEROVNIK, KLIPE 80 A


HRVATSKI RAST - HRAST
Nositeljica liste: JELENA ĆORIĆ MUDROVČIĆ, rođ. 28.03.1953., ZAGREB, STJEPANA LJUBIĆA-VOJVODE 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MIHANOVIĆ, rođ. 18.02.1987., ZAGREB, VLADE GOTOVCA 11
2. ANDRIJA MIHALJEVIĆ, rođ. 01.11.1979., OŠTARIJE, ČAKOVAC OŠTARSKI 420 A
3. JOSIPA JURIČEV-SUDAC, rođ. 28.02.1961., ZAGREB, STJEPANA DRAGANIĆA 5
4. IVAN BUTKOVIĆ, rođ. 12.06.1963., SUNGER, STARA CESTA 26
5. JOSO MEDVED, rođ. 15.05.1953., GRABARSKA, GRABARSKA 120
6. VINKA BOBOK, rođ. 07.01.1972., ZAGREB, HRELIĆKA 88
7. DRAŽEN SERDAR, rođ. 04.01.1968., ZAGREB, VLADE GOTOVCA 19
8. JELENA ĆORIĆ MUDROVČIĆ, rođ. 28.03.1953., ZAGREB, STJEPANA LJUBIĆA-VOJVODE 16
9. DAVOR GRUBIĆ, rođ. 23.04.1970., ZAGREB, VLADE GOTOVCA 1
10. ZVONIMIR PULJIZ, rođ. 03.07.1973., ZAGREB, BOŽIDARA KUNCA 1
11. DAMIR TUČKAR, rođ. 03.02.1952., ZAGREB, TURININA 10
12. ZRINKA RATANČIĆ, rođ. 04.04.1989., SAMOBOR, VLAHE BUKOVCA 26
13. BORIS BOBOK, rođ. 13.05.1969., ZAGREB, HRELIĆKA 88
14. ANTONELA KONJEVOD, rođ. 26.03.1964., ZAGREB, FRANCESCA TENCHINIJA 1


NACIONALNI DEMOKRATI - ND

Nositelj liste: IGOR GALOVIĆ, rođ. 09.06.1979., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR GALOVIĆ, rođ. 09.06.1979., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 14
2. IVICA STUNJA, rođ. 10.08.1982., PAVUČNJAK, PAVUČNJAK 65 B
3. ŽELJKO ANIĆ-MATIĆ, rođ. 24.03.1956., ZAGREB, BENCEKOVIĆEVA 8
4. STJEPAN STUNJA, rođ. 01.10.1956., PAVUČNJAK, PAVUČNJAK 65 B
5. DAVORIN JURIĆ, rođ. 22.04.1956., ZAPREŠIĆ, NOVA ULICA 20
6. BRANIMIR LOZO, rođ. 03.09.1992., ZAGREB, GORICE 110
7. MARIJA BAJKOVEC, rođ. 05.12.1983., ZAGREB, FERENŠČICA I. 118
8. MATEA BEKAVAC, rođ. 06.10.1992., ZAGREB, VOJAKOVAČKA 32
9. MARINA PAVLOVIĆ, rođ. 30.12.1990., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 99
10. MAJA KELEMEN, rođ. 21.01.1993., ZAPREŠIĆ, PAVLA LONČARA 6
11. MARIJA PAVLOVIĆ, rođ. 27.07.1992., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 99
12. MIRA PAVLOVIĆ, rođ. 22.01.1972., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 99
13. ANDREA KATARIĆ, rođ. 16.02.1992., ORLJAVAC, ORLJAVAC 103
14. DAVOR HAJAK, rođ. 27.10.1992., LOVREČKA VAROŠ, LOVREČKA VAROŠ 49


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, rođ. 22.11.1955., ZAGREB, BUŽANOVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. SLAVKO KOJIĆ, rođ. 11.11.1951., ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE II. 11
2. JADRANKO BATURIĆ, rođ. 06.06.1963., ZAGREB, MLADENA FIOLIĆA 16 E
3. ANKICA DOBRIĆ, rođ. 07.11.1959., ZAGREB, GUNDULIĆEVA 29 A
4. DUBRAVKA MAJIĆ MISIR, rođ. 08.02.1974., ZAGREB, VIKTORA KOVAČIĆA 18 A
5. MARTIN SEČEN, rođ. 20.05.1987., KLADJE, PLJEŠIVIČKA 1
6. ZDENKA GUGIĆ, rođ. 16.03.1978., ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 53
7. LJILJANA STUDENI, rođ. 09.10.1969., ZAGREB, TINA UJEVIĆA 5
8. IVA PETROVIĆ, rođ. 19.06.1984., LUČKO, FRANJE PUŠKARIĆA 17
9. VLADIMIR JUG, rođ. 07.05.1959., ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 20 B
10. EMINA VOLODER, rođ. 26.05.1984., VRBOVSKO, ZAGREBAČKA 7
11. LADISLAVA SOLDAT, rođ. 01.05.1961., ZAGREB, IVE TIJARDOVIĆA 10
12. BORIS STIPETIĆ, rođ. 05.07.1988., OGULIN, LOMOŠĆANSKA CESTA 1 A
13. MATIJA MIHALJEVIĆ, rođ. 04.09.1988., OGULIN, NOVA CESTA 29
14. HELENA PISAČIĆ, rođ. 19.04.1977., DONJI ZVEČAJ, DONJI ZVEČAJ 98


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. JASMINKA PLEVNIK, rođ. 30.05.1955., KARLOVAC, IVANA KUKULJEVIĆA 9
2. ALESSANDRO KIRAMARIOS, mag.inf., rođ. 24.09.1972., ZAGREB, MIROSLAVA MILIĆA 8
3. SLAVKO LOVASIĆ, dr.med., rođ. 02.04.1944., SAMOBOR, ŽUMBERAČKA 5
4. IDA MAGLIČIĆ-ZINAJA, rođ. 31.07.1965., BELAVIĆI, BELAVIĆI 34 B
5. JOSIP BABIĆ, rođ. 19.03.1956., SARŠONI, LUČIĆI 29
6. ILIJA KALEM, rođ. 02.06.1966., VOJNIĆ, SISAČKA 8
7. dr.sc. JERKO MARKOVINA, rođ. 11.09.1975., ZAGREB, JARUŠČICA 9
8. DRAGANA BOLJEŠIĆ-KNEŽEVIĆ, prof., rođ. 29.05.1965., JANJA GORA, JANJA GORA 160
9. EMILA RALIĆ, rođ. 16.03.1959., ZLOBIN, ZLOBIN 63
10. DALIBOR SMOLJANOVIĆ, rođ. 12.07.1987., KARLOVAC, DOJRANSKA 15
11. MARIO BONAČIĆ, rođ. 14.09.1963., ZAGREB, OŽUJSKA 23
12. NIKO GLAMUZINA, rođ. 10.04.1965., ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 2 H
13. MIHAILO MILOŠEVIĆ, rođ. 10.03.1945., GEROVO, PARTIZANSKA 30
14. FIDES RAVLIĆ, rođ. 16.09.1971., SROKI, GORNJI SROKI 66


SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
DEMOKRATSKA PRIGORSKO-ZAGREBAČKA STRANKA - DPS

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR TRNAČIĆ, rođ. 30.10.1981., BZENICA, BZENICA 45
2. JASENKO STIPAC, rođ. 06.12.1952., ZAGREB, VLAŠKA 86 A
3. DRAGUTIN FILIPOVIĆ, rođ. 28.02.1949., GORNJI STUPNIK, KATRIČEKI 4
4. IVANA ŠKARIKA, rođ. 25.01.1980., ZAPREŠIĆ, KRAPINSKA 28
5. dr.sc. DAMIR BUKOVIĆ, rođ. 02.07.1944., ZAGREB, PODGAJ 9
6. JOSIP NOVOSEL, rođ. 11.10.1980., ZAGREB, DOMAGOJEVA 11
7. VLADIMIR PEULIĆ, rođ. 11.12.1959., ZAGREB, PREČKO 5 A
8. MARIJA LOKIN, rođ. 06.09.1980., ZAGREB, STJEPANA DRAGANIĆA 1
9. JOSIP BRADAČ, rođ. 24.02.1935., GORNJI STUPNIK, PAVLOVIĆKA 1
10. ZDENKO DOMOVIĆ, rođ. 01.03.1961., JASTREBARSKO, DR. FRANJE TUĐMANA 44
11. KATARINA PODNAR, rođ. 29.10.1977., GORNJI STUPNIK, KOVAČIČKO 2
12. IVAN SINČIĆ, rođ. 28.08.1990., KARLOVAC, VELIKA JELSA 14
13. IGOR PRUGOVEČKI, rođ. 19.10.1982., GORNJI STUPNIK, KOBASOVA 2
14. JASNA FILIPOVIĆ VRČKOVIĆ, rođ. 03.07.1984., GORNJI STUPNIK, SVETOG BENEDIKTA 12 A


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILANKA OPAČIĆ, rođ. 17.04.1968., ZAGREB, SLANOVEČKA 12 A
2. JOSIP LEKO, rođ. 19.09.1948., ZAGREB, STONSKA 7
3. SLAVKO LINIĆ, rođ. 19.09.1949., RIJEKA, VRAZOV PRIJELAZ 4
4. NENAD STAZIĆ, rođ. 13.07.1957., ZAGREB, MEDVEŠČAK 23
5. MIRANDO MRSIĆ, rođ. 14.10.1959., ZAGREB, DEDIĆI 2 B
6. MIHAEL ZMAJLOVIĆ, rođ. 19.01.1978., JASTREBARSKO, ZRINSKI-FRANKOPANSKA 2
7. LUKA DENONA, rođ. 08.11.1950., KASTAV, ŠTIVAR 1
8. IVO JELUŠIĆ, rođ. 10.10.1960., ZAGREB, SAVEZNE REPUBLIKE NJEMAČKE 6
9. DAMIR MATELJAN, rođ. 26.11.1970., KAMANJE, KAMANJE 98
10. SAŠA ĐUJIĆ, rođ. 05.12.1981., NOVI VINODOLSKI, OGULINSKA CESTA 16
11. BRANKO MOHORIĆ, rođ. 10.03.1956., KARLOVAC, KRALJA TOMISLAVA 23
12. JOSIP BENČIĆ, rođ. 28.06.1961., KARLOVAC, TADIJE SMIČIKLASA 16
13. LJILJANA CVJETOVIĆ, rođ. 15.01.1950., RIJEKA, ŠKURINJSKIH ŽRTAVA 34
14. ŽELJKO MIRKOVIĆ, rođ. 03.01.1956., TUK, TUK 2 E


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: MILORAD MRVOŠ, prof., rođ. 12.04.1941., ZAGREB, VINCENTA IZ KASTVA 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILORAD MRVOŠ, prof., rođ. 12.04.1941., ZAGREB, VINCENTA IZ KASTVA 16
2. RADMILA PEŠUT, rođ. 18.09.1949., PLAŠKI, KRALJA ZVONIMIRA 5 A
3. RUŽA KNEŽEVIĆ, rođ. 02.07.1953., BRIBIR, BRIBIR 11
4. VJEKOSLAV PODVOREC, rođ. 15.06.1947., KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 26 B
5. VLADIMIR PLJEŠA, rođ. 14.08.1947., NOVI VINODOLSKI, KRALJA ZVONIMIRA 93
6. DRAGOLJUB KRUŠKOVIĆ, rođ. 30.11.1939., GORNJI VUKŠIĆI, GORNJI VUKŠIĆI 1
7. NEDJELJKA LJEVNAIĆ, rođ. 17.04.1944., RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 10
8. ZDENKO ŠALKOVIĆ, rođ. 19.08.1955., KARLOVAC, IVANA ŠIMUNIĆA 7
9. SPASENIJE DOKMANOVIĆ, rođ. 08.08.1936., OPATIJA, VARLJENSKA CESTA 7 A
10. LJILJANA TATALOVIĆ, rođ. 18.04.1964., DREŽNICA, VRUJAC 32
11. LJUBA TARBUK, rođ. 01.01.1954., KARLOVAC, LOGORIŠTE 25
12. DRAGUTIN BERIBAK, rođ. 22.03.1961., KOSTANJEVEC PODVRŠKI, KOSTANJEVEC PODVRŠKI 21
13. IVICA VIDOVIĆ, rođ. 12.06.1968., ŠIMRAKI, ŠIMRAKI 5
14. RADE TOMIĆ, rođ. 14.10.1947., BREGANA, ĐURE BASARIČEKA 9


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ

Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO VINSKI, rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D
2. MEHMED RAMIĆ, rođ. 24.11.1948., KARLOVAC, LJUDEVITA ŠESTIĆA 4
3. DAMIR SAPANJOŠ, rođ. 28.02.1960., SAMOBOR, LJUDEVITA ŠMIDHENA 24
4. IVICA DESPOT, rođ. 05.05.1953., DUGA RESA, TIJESNA 3
5. IGNAC BARKOVIĆ, rođ. 02.10.1956., DRAGANIĆ, DRAGANIĆ 5 B
6. ŽELJKO FURAČ, rođ. 19.07.1958., KARLOVAC, VUČJAK 43 A
7. ZLATKO ROKSANDIĆ, rođ. 21.07.1949., KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 8 C
8. BOJAN FERATOVIĆ, rođ. 10.08.1968., DELNICE, BANA JOSIPA JELAČIĆA 47
9. DANIJEL DULOVIĆ, rođ. 24.02.1961., KARLOVAC, NASELJE GAZA 4 E
10. KLAUDIO MEKIŠ, rođ. 20.02.1960., KASTAV, TRINAJSTIĆI 33
11. STJEPAN ČUNKO, rođ. 02.08.1932., KARLOVAC, BANIJA 20
12. MIJO VALIĆ, rođ. 02.08.1954., LEVKUŠJE, LEVKUŠJE 2 B
13. KRISTIJAN KADAK, rođ. 24.12.1989., VRHOVAC, VRHOVAC 4
14. MILIVOJ VERTOT, rođ. 13.08.1952., KARLOVAC, UDBINJA 11 A


ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL

Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing., rođ. 22.08.1944., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR ČANIĆ, rođ. 16.03.1971., ZAGREB, SUSEDSKO POLJE 33 K
2. JELENA GRBEŠIĆ, dipl.iur., rođ. 28.11.1977., ZAGREB, VLADE GOTOVCA 1
3. MARIJAN HADROVIĆ, rođ. 15.01.1951., ZAGREB, BURIĆEVA 5 A
4. JOSIPA JURIĆ, prof., rođ. 07.02.1980., ZAGREB, JOSIPA PUPAČIĆA 9
5. DUBRAVKO MALJUNA, rođ. 23.02.1954., ZAGREB, PAŠKA 33 C
6. dr.sc. ŠTEFICA CERJAN STEFANOVIĆ, rođ. 19.09.1939., ZAGREB, VRTLARSKA 6
7. mr.sc. ZLATKO VIDEC, dipl.ing., rođ. 01.01.1957., ZAGREB, ULICA ANTE TOPIĆ-MIMARE 6
8. ANTONIJA SABLJO, rođ. 25.07.1960., ZAGREB, VRANIČKA 7 A
9. BRANIMIR RAVENŠČAK, rođ. 06.07.1969., KLINČA SELA, OKIĆKA ULICA 18
10. DANUTA IWONA JURIČIĆ, rođ. 22.12.1968., OŠTARIJE, OŠTARIJE 333
11. mr.sc. TOMISLAV MARIĆ, dipl.iur., rođ. 17.04.1951., ZAGREB, RUGVIČKA 1
12. ELVIRA KLASIĆ, rođ. 26.04.1972., ZAGREB, VLADE GOTOVCA 4
13. RAJKO SIMIĆ, rođ. 06.06.1965., ZAGREB, ZELENJAK 80
14. VESNA KALLAY, rođ. 13.09.1946., ZAGREB, ZELENI TRG 1


ZELENA LISTA

Nositelj liste: DARKO MRZLEČKI, rođ. 19.11.1970., ZAGREB, HRGOVIĆI 33

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO MRZLEČKI, rođ. 19.11.1970., ZAGREB, HRGOVIĆI 33
2. JASNA KANCIR, rođ. 31.12.1962., ZAGREB, ŠIBENSKA 10
3. TOMISLAV TOTH, rođ. 31.05.1946., ZAGREB, NOVA VES 32
4. FRANJO AMIDŽIĆ, rođ. 21.08.1979., KUPINEČKI KRALJEVEC, KRALJEVEČKI BRIJEGI 123
5. BOŽENKO ŠKEVA, rođ. 04.01.1969., ZAGREB, PODBREŽJE III. 39
6. BERNARD MAKSIMOVIĆ, rođ. 01.01.1966., ZAGREB, SV. ROKA 14
7. LEA REBROVIĆ, rođ. 28.10.1981., ZAGREB, RUDOLFA BIĆANIĆA 30
8. JOSO MADŽAR, rođ. 12.11.1951., KUPINEČKI KRALJEVEC, KRALJEVEČKI BRIJEGI V.ODVOJAK 12
9. KRISTINA ŠTIMAC, rođ. 10.02.1987., BREZJE, KARABLJEVA ODVOJAK 3
10. MARIJA BUČAR, rođ. 17.10.1947., ZAGREB, NAŠIČKA 12
11. GORDANA MARTIĆ, rođ. 15.03.1967., ZAGREB, LADISLAVA ŠTRITOFA 1
12. MIHAEL IVANIČEK, rođ. 05.08.1982., ZAGREB, NAŠIČKA 12
13. RENATA GOJŠIĆ, rođ. 17.06.1968., DRAGANIĆ, DRAGANIĆ 55/2
14. DAMIR KLEPAC, rođ. 21.06.1964., ZAGREB, LJUBIJSKA 67


ZELENI ZAJEDNO
Nositeljica liste: MARIJA PERUŠIĆ, struč.spec.oec., rođ. 10.12.1960., DUGA RESA, FRANKOPANSKA 22

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJA PERUŠIĆ, struč.spec.oec., rođ. 10.12.1960., DUGA RESA, FRANKOPANSKA 22
2. NEVEN KUČINIĆ, rođ. 27.01.1971., DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 1
3. BRANKO ĐANIĆ, rođ. 18.03.1947., DUGA RESA, NASELJE ROGANAC 108
4. LEONARDA FRANČIŠKOVIĆ, rođ. 01.10.1960., DUGA RESA, STARA CESTA 12
5. BERNARD ADAMOVIĆ, rođ. 10.08.1980., KARLOVAC, TRG KRALJA PETRA SVAČIĆA 1
6. BRANKA BIŠĆAN, rođ. 12.04.1960., DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 1
7. IVAN FURDEK, rođ. 21.03.1978., DUGA RESA, TINA UJEVIĆA 1
8. MATEJA BIŠĆAN, rođ. 21.09.1987., DUGA RESA, TRG HRVATSKIH MUČENIKA 1
9. MARICA BAN-MARINIĆ, rođ. 13.02.1978., KARLOVAC, SV. FLORIJANA 41
10. ALAN MARINIĆ, rođ. 28.06.1969., KARLOVAC, SV. FLORIJANA 41
11. IVAN TRBUŠČIĆ, rođ. 08.11.1978., LIŠNICA, LIŠNICA 43
12. MARINA VAZDAR, rođ. 29.08.1976., ZAGREB, VRHOVEC 241 A
13. TOMISLAV JURAN, rođ. 17.01.1974., DUGA RESA, TRG SVETOG JURJA 14
14. DRAGUTIN MILETIĆ, rođ. 03.02.1968., DUGA RESA, JOZEFINSKA CESTA 7



7. izborna jedinica
obuhvaća jugozapadni dio Zagrebačke županije, Karlovačku županiju, istočni dio Primorsko-goranske županije i južni dio Grada Zagreba i to:

- jugozapadni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Jastrebarsko, Klinča Sela, Krašić, Pisarovina, Samobor, Stupnik, Sveta Nedjelja, Žumberak,

- područje Karlovačke županije u cijelosti,

- istočni dio Primorsko-goranske županije gradovi i općine: Bakar, Brod Moravice, Čabar, Čavle, Delnice, Fužine, Jelenje, Kastav, Klana, Lokve, Mrkopalj, Novi Vinodolski, Ravna Gora, Skrad, Vinodolska općina, Viškovo, Vrbovsko,

- zapadni, jugozapadni i južni dio Grada Zagreba: Gajnice, Stenjevec, Malešnica, Špansko, Prečko, Vrbani, Jarun, Gajevo,

Trnsko-Krešimir Rakić, Kajzerica, Savski Gaj, Remetinec, Blato, Jakuševac, Hrelić, Sveta Klara, Botinec, Brebernica, Brezovica, Buzin, Demerje, Desprim, Donji Čehi, Donji Dragonožec, Donji Trpuci, Drežnik Brezovički, Goli Breg, Gornji Čehi, Gornji Dragonožec, Gornji Trpuci, Grančari, Havidić Selo, Horvati, Hrašće Turopoljsko, Hrvatski Leskovac, Hudi Bitek, Ježdovec, Kupinečki Kraljevec, Lipnica, Lučko, Mala Mlaka, Odra, Odranski Obrež, Starjak, Strmec, Veliko Polje, Zadvorsko.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,