Parlamentarni izbori 2011

IX. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 9. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: JURE GRUBIŠIĆ

2. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ANTE RUBEŠA

3. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
Nositelj liste: IVAN ŠPIKA

4. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
Nositelj liste: IVAN PERNAR

5. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: BORE KAREGA

6. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

7. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

8. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - HGS
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

9. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ

10. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZORAN SMOLIĆ

11. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DRAŽEN BUDIŠA

12. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: MIRKO ČONDIĆ

13. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

14. HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ZDRAVKO BELUŠIĆ, ing. aeronautike

15. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

16. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: ZDRAVKO ROŠKO

17. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

18. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. STIPISLAV JADRIJEVIĆ, dr.med.

19. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: STIPE PETRINA

20. OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: DUŠAN BEŠLIĆ

21. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
Nositelj liste: prof.dr.sc. SLOBODAN UZELAC

22. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

23. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: BERISLAV RUBELJ

24. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

25. ZELENA LISTA
Nositeljica liste: ATANA GRBIĆ-MARTINOVIĆ

26. ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. MILE SOKOLIĆ

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: JURE GRUBIŠIĆ, rođ. 12.10.1939., PAG, KRALJA TOMISLAVA 8

Kandidatkinje/kandidati:
1. JURE GRUBIŠIĆ, rođ. 12.10.1939., PAG, KRALJA TOMISLAVA 8
2. LJERKA DODIG, rođ. 06.03.1944., ZATON, MATE BAKRAČA 99
3. BAJO MARTIĆ, rođ. 03.05.1955., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 35
4. MAJA SIMIĆ, rođ. 06.04.1982., MALINSKA, OBALA 18
5. BRANKO VUJANIĆ, rođ. 24.11.1957., PISAROVINA, VLADIMIRA NAZORA 23
6. DANE JOSIĆ, rođ. 19.03.1957., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 10
7. MARINA SOLARIĆ, rođ. 07.07.1966., ZAGREB, DRAVSKA 29
8. VLADIMIR LATIN, rođ. 25.01.1949., ZAGREB, STJEPANA GRADIĆA 13 /IV
9. MIRKO GOJMERAC, rođ. 01.08.1936., LOVIĆ PREKRIŠKI, LOVIĆ PREKRIŠKI 3
10. BISERKA PULEZ, rođ. 06.03.1962., OZALJ, KARLOVAČKA CESTA 90 D
11. ALEKSANDER NIKOLA ZEC, rođ. 05.12.1983., HRVATSKI LESKOVAC, GAJIĆ 3
12. DAMIR PIŠK, rođ. 23.07.1966., ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207
13. ŠTEFICA KUCLJAK, rođ. 02.12.1943., SVETA NEDELJA, IVANA SOPIĆA 5
14. ĐURĐICA ŠUŠNJAR VUJANIĆ, rođ. 21.04.1947., ZAGREB, POLJIČKA 13


AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ANTE RUBEŠA, rođ. 01.07.1983., ZADAR, PUT PETRIĆA 34 C

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTE RUBEŠA, rođ. 01.07.1983., ZADAR, PUT PETRIĆA 34 C
2. SILVIA BAKULA, rođ. 03.05.1986., ŠIBENIK, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28
3. ANTONIO BAUS, rođ. 22.08.1979., ZADAR, IVANA GUNDULIĆA 1 C
4. MAJA TUCAK, rođ. 30.05.1979., ŠIBENIK, ANTUNA MIHANOVIĆA 5
5. VLADIMIR GAMBIRAŽA, rođ. 03.08.1984., ZADAR, VATROSLAVA JAGIĆA 1
6. SILVIJA JURIN, rođ. 12.09.1985., ZADAR, PETRA KASANDRIĆA 1 A
7. HRVOJE MEDVED, rođ. 25.09.1976., ZADAR, IVANA GUNDULIĆA 1 D
8. ANA KORUNIĆ, rođ. 24.04.1983., ŠIBENIK, TRG ANDRIJE HEBRANGA 23
9. TOMISLAV ANDRIĆ, rođ. 10.03.1987., ZADAR, PUT PETRIĆA 51 G
10. MARIO ERCEGOVIĆ, rođ. 15.07.1983., ŠIBENIK, STJEPANA RADIĆA 60
11. ANTONIJA JUKIĆ, rođ. 04.10.1989., ZADAR, ANTUNA MIHANOVIĆA 13
12. MAGDALENA PENOVIĆ, rođ. 08.12.1983., ZADAR, PUT PETRIĆA 34 C
13. KREŠIMIR BRALIĆ, rođ. 16.04.1985., BIBINJE, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 21
14. LUKA BADEL, rođ. 02.05.1982., ZADAR, DUBRAVKA DUJŠINA 4


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH

Nositelj liste: IVAN ŠPIKA, rođ. 21.10.1955., DIVULJE, DIVULJE 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN ŠPIKA, rođ. 21.10.1955., DIVULJE, DIVULJE 2
2. MARKO STUPALO, rođ. 13.09.1958., NEORIĆ, NEORIĆ
3. TIHOMIR BARIĆ, rođ. 24.04.1974., SPLIT, PUT TOČILA 12
4. MARTINA MUSTAPIĆ, rođ. 18.12.1987., MAKARSKA, FRANJEVAČKI PUT 12
5. BRANKO NEŠIĆ, rođ. 13.12.1955., OKRUG GORNJI, MARULOVO 31
6. ANTE GLIBOTA, rođ. 22.08.1987., SPLIT, MARKOV PUT 34
7. DIJANA RANČNIK, rođ. 26.02.1968., SPLIT, DOVERSKA 23
8. NENO ŠIMIĆ, rođ. 23.09.1962., TROGIR, KRALJA TOMISLAVA 28
9. ANTONIA GUĆ, rođ. 27.04.1990., SPLIT, TRENKOVA 41
10. MARKO GRLJUŠIĆ, rođ. 21.11.1987., BANJA, BANJA 31
11. EMA ORA, rođ. 07.03.1988., SPLIT, LOVRETSKA 17
12. KRIŽAN VILJAC, rođ. 26.08.1946., TROGIR, PUT KRTINA 25
13. ZDRAVKA JURETIĆ, rođ. 21.11.1973., SPLIT, LJUBUŠKA 2
14. NEVENA NOVAKOVIĆ, rođ. 20.09.1988., SPLIT, DOMOVINSKOG RATA 60


AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. VOJID SUMIĆ, rođ. 21.01.1949., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 8
2. IVANA BODRUŽIĆ, rođ. 07.08.1982., SINJ, TRG GOJKA ŠUŠKA 1 A
3. DINKO PENIĆ, rođ. 25.06.1953., KAŠTEL STARI, ZAGORSKI PUT 63
4. NELA VUKOVIĆ, dr.med., rođ. 22.11.1947., SKRADIN, ROKOVAČA 7
5. DRAŽEN BOŽIĆ-PAVLETIĆ, rođ. 10.08.1966., SOLIN, DRŽIĆEVA 9
6. MIA BUOTIĆ, rođ. 28.12.1991., KAŠTEL KAMBELOVAC, RIBOLA 6
7. VLADISLAV VLADIMIR, rođ. 29.10.1937., PLOČE, ULICA VLADIMIRA NAZORA 51
8. MONIKA RADOČAJ, rođ. 01.06.1971., BRIBIR, UGRINI 32
9. SLAVKO SLIJEPČEVIĆ, rođ. 02.05.1953., DUBROVNIK, ZLATNI POTOK 5
10. DANIELA JERBIĆ, rođ. 25.08.1980., VELIKA GORICA, TRG STJEPANA RADIĆA 1
11. DRAGICA FILIPOVIĆ, rođ. 21.10.1954., GORNJI STUPNIK, KATRIČEKI 4
12. IVICA BRADAČ, rođ. 14.08.1962., GORNJI STUPNIK, PAVLOVIĆKA 1
13. STJEPAN PEH, rođ. 12.11.1965., DOMAHOVO, DOMAHOVO 42
14. MILJENKO PERIČIĆ, rođ. 06.05.1943., POLAČA, POLAČA 1 A


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: BORE KAREGA, rođ. 10.01.1954., BILICE, PODLUKOVNIK 3

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORE KAREGA, rođ. 10.01.1954., BILICE, PODLUKOVNIK 3
2. ANTE VUKOVIĆ, rođ. 10.08.1962., SINJ, KRALJA ZVONIMIRA 20/1
3. ANDREIS ALBRECHT, rođ. 21.05.1983., KNIN, KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 27
4. PAŠKO JURIN, rođ. 04.09.1943., KRUŠEVO, KRUŠEVO 11
5. ANTON KOMAZEC, rođ. 21.05.1985., ZADAR, UGLJANSKA 14
6. DUBRAVKO BELAMARIĆ, rođ. 08.11.1936., DUBRAVA KOD ŠIBENIKA, DASKA 89
7. EMIL VULETA, rođ. 12.11.1980., OTOK, VULETINA RUPA 33
8. DAMIR ĐURAN, rođ. 15.08.1978., SOLIN, GAŠPINA MLINICA 1
9. BRATISLAV KLARICA, rođ. 04.04.1947., ZADAR, STJEPANA RADIĆA 23
10. TOMISLAV TALIĆ, rođ. 01.11.1968., SIVERIĆ, OD LOTOSA UZ CESTU 70
11. BOŽE ŠKARO, rođ. 05.01.1957., TIJARICA, GORNJA TIJARICA 230
12. MIHOVIL ŠTORIĆ, rođ. 02.04.1992., ZADAR, JURJA MATEJEVA DALMATINCA 3
13. MLADEN SLAVICA, rođ. 28.01.1941., BILICE, SLAVICE 8
14. KARLO ALBRECHT, rođ. 25.06.1980., KNIN, LAVOSLAVA RUŽIČKE 13


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP VLAHOVIĆ, dipl.ing., rođ. 21.09.1943., ZADAR, POD BEDEMOM 1
2. BORIS NIKOLIĆ-MALORA, rođ. 23.10.1953., SINJ, DOMOVINSKOG RATA 120
3. VJERA KRALJEVIĆ, dipl.oec., rođ. 21.08.1946., SAMOBOR, 9. SVIBNJA 12
4. ŽELJKO PEROVIĆ, dipl.ing., rođ. 23.05.1935., KOŽINO, ULICA XII 15
5. ANKA BURCAR, rođ. 12.05.1947., NOVALJA, SLATINSKA ULICA 65
6. DANICA ŠILJIĆ, dipl.iur., rođ. 22.02.1935., SPLIT, LUČIĆEVA 19
7. BLAŽ BRALIĆ, rođ. 21.01.1934., KAŠTEL STARI, BOJIŠĆE 4
8. DALIBOR MASNOV, prof., rođ. 28.07.1939., ZADAR, IVANA ZAJCA 31
9. HRVOJE ŠEGOTA, rođ. 14.03.1952., ZADAR, JURJA ŠIŽGORIĆA 20
10. TATJANA ZORIĆ, prof., rođ. 02.01.1965., ZADAR, VUKOVARSKA 8 B
11. ŽARKO LOVRIN, rođ. 31.10.1958., ZADAR, POD BEDEMOM 1
12. NEVEN PAŽANIN, ing., rođ. 13.11.1951., TROGIR, DR. ANTE STARČEVIĆA 1
13. ROBERT PELICARIĆ, dr.vet.med., rođ. 01.08.1966., BIOGRAD NA MORU, PUT SOLINA 11
14. ŠIME MRŠIĆ, rođ. 22.09.1960., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 13 E


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA ŠKARICA, rođ. 24.07.1954., ZADAR, POLAČIŠĆE 5
2. IVANKA UTROBIČIĆ, rođ. 09.12.1954., ZADAR, FRANE ALFIREVIĆA 5
3. ELZA FLOIGL, rođ. 01.09.1968., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 8
4. MIRELA ŠKARICA, rođ. 25.07.1953., ZADAR, POLAČIŠĆE 5
5. DUBRAVKO ZRILIĆ, rođ. 20.05.1963., ZADAR, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 1
6. IVANA RAKOCIJA, rođ. 10.11.1984., ZADAR, VINKOVAČKA 8 C
7. KATJA LOKAS, rođ. 16.04.1985., ZADAR, II ZASJEDANJA ZAVNOH-A 6
8. LIDIJA ANIĆ-KALIGER, rođ. 18.04.1979., ZADAR, BLEIBURŠKIH ŽRTAVA 11
9. ŽELJKO KLANAC, rođ. 27.02.1978., ZADAR, BANA JOSIPA JELAČIĆA 28 E
10. MILAN ČIKIĆ, rođ. 14.05.1966., ZADAR, BANA JOSIPA JELAČIĆA 18 A
11. DIANA BOLIĆ, rođ. 18.02.1973., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 13 A
12. TONĆI GORJANAC, rođ. 05.10.1972., SPLIT, VUKOVARSKA 115
13. BLAGA VRSALOVIĆ, rođ. 06.09.1966., SPLIT, VUKOVARSKA 131
14. BERISLAV JELINČIĆ, rođ. 04.03.1982., ZAGREB, STUBIČKA 35 B


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - HGS

Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR KALMETA, rođ. 15.01.1958., ZADAR, JURE KASTIOTIĆA SKENDERBEGA 61
2. DARKO MILINOVIĆ, rođ. 25.04.1963., GOSPIĆ, VILE VELEBITA 3
3. ANTE KULUŠIĆ, rođ. 22.06.1958., GREBAŠTICA, GREBAŠTICA DONJA 205 A
4. ANTE SANADER, rođ. 17.05.1960., KAŠTEL GOMILICA, ULICA EUGENA KVATERNIKA 32
5. BRANKO KUTIJA, rođ. 16.05.1963., LISIČIĆ, LISIČIĆ 70
6. MILAN JURKOVIĆ, rođ. 08.03.1959., ČOVIĆI, ČOVIĆI 103 A
7. NEVENKA BEČIĆ, rođ. 05.03.1958., SPLIT, MATIJE GUPCA 7
8. GORAN PAUK, rođ. 23.04.1962., ŠIBENIK, MAŽURICA 17
9. ANA LOVRIN, rođ. 02.12.1953., ZADAR, FRANKA LISICE 2 D
10. BRANKA JURIČEV-MARTINČEV, rođ. 13.11.1965., VODICE, MALE VRUJE 3
11. ANTE JEROLIMOV, rođ. 02.03.1968., PREKO, SOLINE 10
12. JOSIPA RIMAC, rođ. 25.02.1980., KNIN, IVANA MEŠTROVIĆA 10
13. DINKO BOŠNJAK, rođ. 18.04.1960., HRVACE, HRVACE
14. MILIVOJ KURTOV, rođ. 16.12.1964., PAKOŠTANE, BRUNE BUŠIĆA 116


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ, rođ. 19.04.1951., ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 119

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTE BARABA, rođ. 06.06.1962., PALJUV, VILE VELEBITA 17
2. dr.sc. MATE DABRO, rođ. 12.01.1955., SPLIT, BRAČKA 13
3. JADRANKA JADANIĆ, rođ. 21.04.1965., VODICE, PRVE PRIMORSKE ČETE 44 A
4. RADOVAN SLADE-ŠILOVIĆ, rođ. 18.03.1953., TROGIR, HRVATSKIH MUČENIKA 6
5. DIANA IVKOVIĆ, rođ. 25.10.1983., ZADAR, STJEPANA RADIĆA 2
6. ROMANO TADIĆ, rođ. 12.12.1967., UGLJANE, UGLJANE 6
7. MARINA ZRILIĆ, rođ. 08.09.1983., ZADAR, KNEZA NOVAKA KRBAVSKOG 64
8. VANJA MARIČIĆ, rođ. 01.02.1962., KUKLJICA, KUKLJICA 24
9. ZVONKO ŠIMUNOVIĆ, rođ. 06.10.1963., OTOK, OTOK 626
10. TOMISLAV KOKIĆ, rođ. 02.06.1971., ŠIBENIK, MOSTARSKA 49
11. IVAN VLAJČEVIĆ, rođ. 29.07.1943., SINJ, LUKA 15
12. MARKO ŠARIĆ, rođ. 13.02.1956., GRAČAC, NIKOLE TESLE 23
13. JOSIP CIGIĆ, rođ. 11.04.1971., OTAVICE, CIGIĆI 3
14. DAMIR JAKELJIĆ, rođ. 28.01.1969., TRIBUNJ, BUNARI 3


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Nositelj liste: ZORAN SMOLIĆ, rođ. 07.10.1957., ŠIBENIK, TRTARSKA 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN SMOLIĆ, rođ. 07.10.1957., ŠIBENIK, TRTARSKA 16
2. DANIJEL ROPUŠ, rođ. 18.04.1960., NOVALJA, OBALA KRALJA P.KREŠIMIRA IV 15
3. JOSIP ZUBOVIĆ, rođ. 30.04.1969., KOLAN, RUDINA 11
4. FILIP STUPALO, rođ. 19.10.1964., NEORIĆ, NEORIĆ
5. IRENA DEVČIĆ, rođ. 18.11.1976., ZADAR, KATARINE ZRINSKE 7
6. ANĐELKO DUVANČIĆ, rođ. 13.03.1961., PLANO, PUT PIŠĆINA 5
7. ANKICA BRKLJAČIĆ, rođ. 07.07.1971., KANIŽA GOSPIĆKA, KANIŽA 11
8. IVICA KOSTOVIĆ, rođ. 24.06.1952., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 21 B
9. ANTE ŠPARICA, rođ. 14.11.1959., PIROVAC, ZADARSKA 3
10. ŽELJKO SESARDIĆ, rođ. 04.07.1956., SINJ, STJEPANA GUNJAČE 10
11. MIROSLAVA PAIĆ, rođ. 01.02.1965., BIĆINE, BIĆINE VELIKE 31
12. ZLATKO FUMIĆ, rođ. 01.01.1967., BRINJE, DRAŽENOVIĆI 36
13. JASMINKA ADŽIĆ SIKIRIĆ, rođ. 01.09.1979., ZADAR, PLOČE 58
14. MARINKO ČAVKA, rođ. 04.07.1966., KNIN, IMOTSKA 1


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: DRAŽEN BUDIŠA, rođ. 25.07.1948., KOZLIKOVO, KOZLIKOVO 45 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAŽEN BUDIŠA, rođ. 25.07.1948., KOZLIKOVO, KOZLIKOVO 45 A
2. ANITA ŠIMAC RAKO, dr.med., rođ. 05.07.1961., SINJ, PUT ŠIMACA 25
3. ŽELJKO PREDOVAN, rođ. 02.02.1960., ZADAR, IVANA MEŠTROVIĆA 12 A
4. PATRICIJA JUREŠKO PEROVIĆ, rođ. 30.06.1979., ZADAR, ŠIBENSKA 9 H
5. ZORAN POPOVIĆ, rođ. 02.03.1970., ŠIBENIK, BOŽE PERIČIĆA 34
6. BRANKO RADAČIĆ, rođ. 16.09.1964., KAŠTEL STARI, PUT BLATA 56
7. MATE RADOVIĆ, rođ. 27.07.1974., VIR, SRID KUĆICE IX 4
8. JOSO SLAMIĆ, rođ. 13.03.1949., ŽABORIĆ, PJEŠČANE PLAŽE 11
9. ANTE FRANIĆ, rođ. 27.12.1970., GOSPIĆ, EUGENA KUMIČIĆA 1
10. IVICA KOSOR, rođ. 29.11.1973., TRBOUNJE, KOSORI 1
11. NADA GRUBIŠIĆ-ČABO, rođ. 01.04.1966., JABUKA, JABUKA
12. MAJA ERCEGOVAC, rođ. 10.07.1981., KIJEVO, KIJEVO BB
13. BRANISLAV RAPIĆ, rođ. 19.02.1970., TROGIR, KARDINALA A.STEPINCA 114 A
14. VELIBOR GALAC, rođ. 07.04.1973., POLAČA, POLAČA 226


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: MIRKO ČONDIĆ, rođ. 14.10.1969., SPLIT, FAUSTA VRANČIĆA 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO ČONDIĆ, rođ. 14.10.1969., SPLIT, FAUSTA VRANČIĆA 16
2. VICE KARABAN, rođ. 03.06.1974., BIBINJE, GOJKA ŠUŠKA 9
3. STIPE PERAN, rođ. 17.03.1971., ŠIBENIK, TRG SV.JERONIMA 8
4. IVAN TURUDIĆ, rođ. 23.10.1967., SPLIT, HERCEGOVAČKA 135
5. GORAN GRGURIČIN, rođ. 27.07.1959., ŠIBENIK, TRG SV.JERONIMA 6
6. BERISLAV GRŽANIĆ, rođ. 12.09.1955., SENJ, PETRA MATKOVIĆA 13
7. DRAŽEN BUDIMIR, rođ. 20.03.1958., SPLIT, PERIČIĆEVA 4
8. JOSIP MATKOVIĆ, rođ. 03.08.1977., TROGIR, KRALJA TOMISLAVA 51 /B
9. ANTO KOMLJEN, rođ. 12.05.1973., KAŠTEL LUKŠIĆ, MURTINICA 15
10. VEDRAN ZRILIĆ, rođ. 18.05.1977., SIKOVO, SIKOVO 53
11. MARIJAN BRKLJAČIĆ, rođ. 22.05.1955., GOSPIĆ, KARLA BRKLJAČIĆA 3
12. IVICA VLAKIĆ, rođ. 17.03.1977., ZADAR, PUT DIKLA 41
13. JURICA BURAZER, rođ. 22.10.1982., ŠIBENIK, VRPOLJAČKI PUT 2 /A
14. ANTE ČEMELJIĆ, rođ. 12.12.1981., PAG, LJUDEVITA GAJA 21


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. LUKA PODRUG, rođ. 12.09.1960., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 9 A
2. FLORIJAN ŽIŽIĆ, rođ. 13.01.1981., ŠIBENIK, JURJA BARAKOVIĆA 7
3. MARKO SKEJO, rođ. 17.02.1956., STOBREČ, MANDIĆEVA 35
4. RUDOLF DVORSKI, rođ. 07.01.1975., ZADAR, PUT MURVICE 26
5. TADIJA BARUN, rođ. 18.09.1965., SOLIN, HEKTOROVIĆEVA ULICA 46
6. TOMISLAV ŠARIĆ, rođ. 20.08.1976., ZEMUNIK DONJI, ZEMUNIK DONJI 25
7. KATARINA BANIĆ, rođ. 27.11.1989., TRILJ, RAMSKA ULICA 11
8. JOSIP KREZIĆ, rođ. 24.02.1969., GOLUBIĆ, GOLUBIĆ BB
9. MATE PATRLJ, rođ. 01.02.1943., KAŠTEL LUKŠIĆ, KOMJATE 3
10. KSENIJA DIJANEŽEVIĆ, rođ. 12.08.1969., VELIKA GORICA, CVJETNO NASELJE 4
11. IVICA OBAD, rođ. 21.03.1957., ZADAR, PUT PUDARICE 13 L
12. IVANA MADŽAR, rođ. 19.04.1982., OSTROGAŠICA, MADŽARI 10
13. JOSIP ŠOJAT, rođ. 26.03.1963., KRIVI PUT, ŠOJATSKI DOL 157
14. prof.dr.sc. ZLATKO MILIŠA, rođ. 25.04.1958., ZADAR, ŠIBENSKA 6 E


HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Nositelj liste: ZDRAVKO BELUŠIĆ, ing. aeronautike, rođ. 10.07.1948., ZEMUNIK DONJI, ULICA XIX 16 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO BELUŠIĆ, ing. aeronautike, rođ. 10.07.1948., ZEMUNIK DONJI, ULICA XIX 16 A
2. JURICA GRGAS, dipl. krim, rođ. 29.12.1978., RODALJICE, RODALJICE 26
3. DALIBOR KUDELIĆ, ing. stroj., rođ. 16.08.1981., ZADAR, PUT BOKANJCA 4
4. MATE CICVARIĆ, rođ. 26.04.1982., ZADAR, OBALA KNEZA BRANIMIRA 2
5. GORAN VUJINOVIĆ, rođ. 04.03.1989., ZADAR, FRANJE KUHAČA 18
6. TANJA PINČIĆ, rođ. 31.10.1983., ZEMUNIK DONJI, ZEMUNIK DONJI 84
7. ANTE BELUŠIĆ, rođ. 25.11.1982., ZADAR, BANA JOSIPA JELAČIĆA 26 C
8. DAMIR MATEŠIĆ, rođ. 09.08.1982., ZADAR, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 15
9. VIŠNJA KNEŽEVIĆ, dipl.ing.grad., rođ. 06.07.1968., ZADAR, FRANJE PETRIĆA 4
10. DANILO KRT, rođ. 04.01.1943., ZADAR, PREČAC NIKOLE JAKŠIĆA 4
11. IVAN MARUŠIĆ, rođ. 06.08.1979., ZADAR, JURJA BIJANKINIJA 7
12. VIŠNJA SEPČIĆ-GAŠPIĆ, prof., rođ. 10.01.1948., ZADAR, BANA JOSIPA JELAČIĆA 15 C
13. JOŠKO DUKIĆ, rođ. 24.03.1982., ZADAR, ANDRIJE HEBRANGA 3
14. JAKOV BOBIĆ, rođ. 24.09.1980., ZADAR, PUT PUDARICE 13 L


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGO ČULINA, rođ. 10.06.1944., SUKOŠAN, SUKOŠAN 58
2. JADRAN PERIŠA, rođ. 09.01.1974., KAŠTEL GOMILICA, ULICA MARKA MARULIĆA 4
3. BLAŽENKA GALIĆ, rođ. 05.05.1965., KAŠTEL GOMILICA, ULICA HRVATSKIH KNEZOVA 8
4. SLAVKO STANIN, rođ. 04.05.1951., POLJANA, PUT PERIĆA 1
5. ANICA BODROŽIĆ, rođ. 11.03.1954., TROGIR, ULICA SV.LAZARA 15
6. BRANKA RUMORA, rođ. 12.01.1959., ZADAR, HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA 27
7. IVAN ROSIĆ, rođ. 25.10.1950., KAŠTEL NOVI, VRUĆINE II 14
8. LJILJANA GOSPODNETIĆ, rođ. 29.08.1953., ŠIBENIK, MARKA MARULIĆA 2
9. IVICA KLANAC, rođ. 06.09.1974., POSEDARJE, MARINKA VEDRIĆA 41
10. ROKO KATALINIĆ, rođ. 23.09.1978., TROGIR, OBALA KRALJA ZVONIMIRA 5
11. GORAN VARDA, rođ. 05.09.1971., ZADAR, II ZASJEDANJA ZAVNOH-A 3
12. MERRI TEKLIĆ, rođ. 29.08.1971., KAŠTEL GOMILICA, PRIMORSKA 5
13. VLASTA SALOPEK ŠKARA, rođ. 17.09.1962., ŠKABRNJA, HRVATSKOG SABORA 53
14. BERNARD VLAOVIĆ, rođ. 07.02.1963., BIOGRAD NA MORU, MIROSLAVA KRALJEVIĆA 3


HRVATSKI RAST - HRAST

Nositelj liste: ZDRAVKO ROŠKO, rođ. 12.11.1962., VODICE, STABLINAC IV 58

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO ROŠKO, rođ. 12.11.1962., VODICE, STABLINAC IV 58
2. MILJENKO MARIĆ, rođ. 11.09.1970., KOŠUTE, KOŠUTE 105
3. ZLATKO FILIPOVIĆ, rođ. 12.04.1963., ZADAR, BRANKA VODNIKA 2
4. ŠIME ČOLAK, rođ. 28.07.1971., ZADAR, VLADE JANJIĆA-CAPE 4
5. MIRO PLAVČIĆ, rođ. 08.03.1959., ŠIBENIK, PULSKA 46
6. IVANA GRABIĆ-MARIN, rođ. 16.12.1971., DRNIŠ, PETRA SVAČIĆA 53
7. ŽELJKO JUKIĆ, rođ. 03.07.1959., ZADAR, OBALA KNEZA TRPIMIRA 32
8. ŽIVANA STEGIĆ-IVAS, rođ. 30.08.1963., VODICE, VENCA VLAHOVA 32
9. IVAN PAVLINOVIĆ, rođ. 12.04.1974., KAŠTEL KAMBELOVAC, PUT RAKOVIĆA BB
10. IVAN POLJAKOVIĆ, rođ. 09.01.1956., ZADAR, NEHAJEVA 44 A
11. TOMISLAV PERIĆ, rođ. 19.12.1975., PLANO, PLANO 65
12. DANIJELA TABULA, rođ. 04.02.1975., VODICE, ANTE STARČEVIĆA 56
13. ANTE MAVRA, rođ. 15.07.1978., ZADAR, MIROSLAVA KRLEŽE 9 A
14. PAVO KRTALIĆ, rođ. 01.04.1954., ŠIBENIK, BANA IVANA MAŽURANIĆA 28


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRTA HABUŠ, prof., rođ. 04.06.1961., ZADAR, BREGDETTI 28
2. HELENA MIOČ, rođ. 18.05.1962., ŠIBENIK, IVE ZANINOVIĆA 15
3. TILDA GORETA, rođ. 04.05.1955., KAŠTEL SUĆURAC, LEDINE 21
4. dr.sc. LUCIJANA ŠEŠELJ, rođ. 15.04.1977., ZADAR, DOMOVINSKOG RATA 4
5. MILICA SLADOLJEV, prof., rođ. 19.05.1947., VODICE, DULCIN 27 C
6. PETAR DADIĆ, ing., rođ. 30.03.1955., SINJ, PELIMOVAC 12
7. JANJA BALTA, dipl.oec., rođ. 09.02.1978., NOVALJA, ULICA BISKUPA S.BADURINE 12
8. VESNA BAJRIĆ, pedagog, rođ. 31.08.1958., OKRUG GORNJI, BULIČIĆEV BOK 24
9. IVO BAILO, prof., rođ. 23.01.1974., ZADAR, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 40
10. IVAN PEREŽA, rođ. 25.08.1953., KAŠTEL KAMBELOVAC, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 50
11. MARKO MAJIĆ, dipl.oec., rođ. 05.10.1980., UGLJANE, UGLJANE 50
12. DORIS SANDALIĆ, rođ. 16.07.1982., LUKORAN, LUKORAN 16
13. TONI BARTULIN, rođ. 29.05.1989., KAŠTEL STARI, ULICA KARIOLANA ČIPIKA 9
14. MARKO PUPIĆ-BAKRAČ, dr.vet.med., rođ. 20.07.1968., ZADAR, VALERIJA DE PONTE 22


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. STIPISLAV JADRIJEVIĆ, dr.med., rođ. 22.05.1965., GLAVICE, GLAVICE 696

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. STIPISLAV JADRIJEVIĆ, dr.med., rođ. 22.05.1965., GLAVICE, GLAVICE 696
2. MLADEN NINČEVIĆ, rođ. 17.12.1970., ZADAR, LJUDEVITA JONKEA 3
3. IVICA MASTELIĆ, rođ. 09.09.1961., SINJ, KRALJA ZVONIMIRA 16
4. MARINKA PARČINA, rođ. 11.07.1950., KAŠTEL STARI, ULICA IVANA DANILA 7
5. KREŠIMIR ŽIVKOVIĆ, rođ. 30.08.1961., ZATON, BRAĆE IVANDA 1
6. BORIS ŽIVKOVIĆ, rođ. 04.04.1955., SPLIT, MARINA DRŽIĆA 6
7. MARIJA ZEBIĆ, rođ. 12.09.1983., KRAJ, KRAJ
8. IVAN ŠMRČEK, rođ. 05.04.1984., TRNOVEC, BRANIMIROVA 20
9. JOSIPA MOČIĆ, rođ. 25.03.1988., DRNIŠ, ULICA 142. BRIGADE 52
10. OLGA TANGAR, rođ. 24.05.1936., KAŠTEL GOMILICA, ULICA HRVATSKIH KNEZOVA
11. MIRKO VALIDŽIĆ, rođ. 02.01.1950., OKLAJ, VLAKA I 9
12. VESNA POLJAK, rođ. 30.01.1977., SINJ, ĆURLINI 24
13. MILAN SMOLJO, rođ. 16.02.1967., GLAVICE, GLAVICE
14. STIPE ŽURO, rođ. 21.09.1984., KOŠUTE, KOŠUTE 188 A


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: STIPE PETRINA, rođ. 05.10.1954., PRIMOŠTEN, RUPE 11

Kandidatkinje/kandidati:
1. STIPE PETRINA, rođ. 05.10.1954., PRIMOŠTEN, RUPE 11
2. IRIS UKIĆ KOTARAC, rođ. 26.08.1976., ŠIBENIK, ULICA ŠIBENSKIH VATROGASACA 5
3. MILIJA BALDIĆ-LUKŠIĆ, dr., rođ. 23.02.1963., KAŠTEL STARI, DUBROVAČKA 8
4. IVICA RADIĆ, rođ. 07.06.1964., OKRUG GORNJI, ROŽAC 20
5. DUŠAN ĐULA, rođ. 11.08.1960., OTOK, ULICA IVANA PAVLA II 23
6. NIKO BOLANČA, rođ. 16.06.1987., PRIMOŠTEN, PUT MURVE 15
7. DALIBOR PERICA, rođ. 26.09.1958., TROGIR, KNEZA TRPIMIRA 239
8. PAŠKO VIŠIĆ, rođ. 11.10.1952., ŠIBENIK, BANA JOSIPA JELAČIĆA 6 C
9. MARTINA RUŽIĆ, rođ. 17.12.1982., ZADAR, JAKŠE ČEDOMILA-ČUKE 3
10. ANKICA ŠARIĆ, rođ. 27.05.1962., ZADAR, PUT ŠIMUNOVA 11
11. HERMINA NAKIĆ CRLJEN, rođ. 23.08.1982., ŠIBENIK, PUT GVOZDENOVA 6
12. SLAVEN BAŠELOVIĆ, rođ. 01.12.1987., GREBAŠTICA, GREBAŠTICA DONJA 125
13. MATE SKRAČIĆ, rođ. 20.06.1980., ŠIBENIK, KRSTE STOŠIĆA 3
14. SANJA PETROVSKI, rođ. 13.09.1957., ZADAR, VELEBITSKA 3


OBITELJSKA STRANKA - OS

Nositelj liste: DUŠAN BEŠLIĆ, rođ. 05.01.1968., POTRAVLJE, POTRAVLJE 228 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. DUŠAN BEŠLIĆ, rođ. 05.01.1968., POTRAVLJE, POTRAVLJE 228 A
2. DANICA ČUBRIĆ, rođ. 08.02.1949., ŠIBENIK, 8. DALMATINSKE UDARNE BRIGADE 6
3. ANTE DORBIĆ, rođ. 17.03.1959., ŠIBENIK, ZAGRAĐE 3
4. ANA KOLAK, rođ. 10.04.1987., KAŠTEL GOMILICA, PODSTINICE 29
5. TOMISLAV DREŽNJAK, rođ. 12.06.1976., ŠIBENIK, BANA JOSIPA JELAČIĆA 6 A
6. MARKO ČULJAK, rođ. 21.12.1987., SPLIT, MALI PUT 34 A
7. MIRELA MELVAN, rođ. 14.05.1988., KAŠTEL KAMBELOVAC, LALIN I 28
8. PETAR JURČEVIĆ, rođ. 29.06.1969., KAMEN, ZVONIMIROVA 28
9. SILVANA KROLO-PRIBUDIĆ, rođ. 27.03.1968., SOLIN, ULICA DON FRANE BULIĆA 118
10. IVO ĆAVAR, rođ. 31.12.1971., KAŠTEL GOMILICA, VINKOVAČKA 3 B
11. MARA MIHALJEVIĆ, rođ. 04.11.1973., KAŠTEL SUĆURAC, PODLUKOVO 22
12. IVA PLAZIBAT, rođ. 11.07.1988., SPLIT, DOMINISOVA 6
13. DRAŽAN JUKIĆ, rođ. 12.07.1965., SPLIT, PUJANKE 63
14. MIRO ŠKILJO, rođ. 27.02.1986., SPLIT, ANTUNA MIHANOVIĆA 44 C


SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
Nositelj liste: prof.dr.sc. SLOBODAN UZELAC, rođ. 09.08.1947., KAKMA, KAKMA 31

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. SLOBODAN UZELAC, rođ. 09.08.1947., KAKMA, KAKMA 31
2. MIRELA STANIĆ-POPOVIĆ, prof., rođ. 19.01.1973., KNIN, DR.FRANJE TUĐMANA 33
3. NIKOLA LALIĆ, prof., rođ. 16.04.1946., KOMPOLJE KORENIČKO, KOMPOLJE 5
4. GORAN ĐEKIĆ, rođ. 08.05.1968., GRAČAC, ANTE STARČEVIĆA 11
5. DAMJAN BERIĆ, dipl.oec., rođ. 18.10.1945., KNIN, MASLENIČKA 11
6. MILORAD DELIĆ, bacc.iur., rođ. 29.09.1974., VRHOVINE, SENJSKA ULICA 17
7. RAJKA RAĐENOVIĆ, rođ. 15.11.1967., SRB, UNSKA ULICA 3
8. prof.dr.sc. MARKO TOMAŠEVIĆ, rođ. 23.01.1949., SPLIT, FRA BONE RAZMILOVIĆA 6
9. SLOBODAN RONČEVIĆ, prof., rođ. 10.02.1947., ĐEVRSKE, ĐEVRSKE BB
10. ILIJA OBRADOVIĆ, dipl.ing., rođ. 15.10.1982., DOLJANI, DOLJANI 61
11. NEVEN JOKIĆ, dr.med., rođ. 02.09.1964., ISLAM GRČKI, ISLAM GRČKI 215
12. MIRKO KOVAČEVIĆ, rođ. 01.09.1948., ERVENIK, ERVENIK BB
13. MILICA BJELOBABA, prof., rođ. 09.03.1975., UDBINA, LOVINAČKA 6
14. MIRKO RAŠKOVIĆ, rođ. 09.11.1952., KNIN, VELEBITSKA 19


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. RANKO OSTOJIĆ, rođ. 03.10.1962., SPLIT, MARASOVIĆA 35
2. INGRID ANTIČEVIĆ-MARINOVIĆ, rođ. 04.10.1957., ZADAR, FRA GJERGJA FISHTE 2 A
3. ANTE KOTROMANOVIĆ, rođ. 08.05.1968., ZAGREB, RIM 50
4. FRANKO VIDOVIĆ, rođ. 13.11.1967., ŠIBENIK, SEDMI KONTINENT 7
5. JOZO RADOŠ, rođ. 03.11.1956., SESVETE, ULICA ZUMBULA 25
6. PETAR BARANOVIĆ, rođ. 12.03.1969., ŠIBENIK, STJEPANA RADIĆA 99
7. VESNA SABOLIĆ, rođ. 21.03.1958., ZADAR, MIHOVILA PAVLINOVIĆA 12
8. DAMIR RILJE, rođ. 09.05.1958., TROGIR, PUT KAPELICE 34
9. IVAN KLARIN, rođ. 16.07.1985., JEZERA, PUT VRŠKA 2
10. MIRKO RADAK, rođ. 19.08.1940., ŠIBENIK, IVE DRUŽIĆA 72
11. ANITA BARA, rođ. 04.05.1960., ŠIBENIK, BOŽIDARA PETRANOVIĆA 16
12. TOMISLAV ZRINSKI, rođ. 25.04.1968., SENJ, SILVIJE STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 13
13. NATAŠA POPARIĆ, rođ. 15.02.1962., SINJ, BANA JELAČIĆA 10
14. RENATA SABLJAR-DRAČEVAC, rođ. 04.10.1968., ZADAR, PRIVLAČKA 21


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositelj liste: BERISLAV RUBELJ, rođ. 22.06.1949., ŠIBENIK, PUT JURASA I 23

Kandidatkinje/kandidati:
1. BERISLAV RUBELJ, rođ. 22.06.1949., ŠIBENIK, PUT JURASA I 23
2. BORIS BOGDANIĆ, rođ. 07.08.1952., ZADAR, PUT MURATA 3 A
3. OREL BRAČULJ, rođ. 14.11.1943., SIČANE, SIČANE 15
4. DORIS JANKOVIĆ BALENTIĆ, rođ. 14.05.1970., DOLJANI, DOLJANI 23 D
5. DIJAMANTIS DUŽEVIĆ, rođ. 28.01.1967., SEGET VRANJICA, OBALA MIRA BAREŠIĆA 71
6. NIKICA MRĐEN, rođ. 03.12.1933., SINJ, 126. BRIGADE HRVATSKE VOJSKE 17
7. ALEKSANDRA RUBELJ, rođ. 16.04.1972., ŠIBENIK, PUT JURASA I 23
8. IVO JOVANOVIĆ, rođ. 25.05.1931., PODSTRANA, GRLJEVAČKA 134
9. PETAR ĆURKOVIĆ, rođ. 11.01.1927., KRUŠVAR, KRUŠVAR 170
10. TOMISLAV BURMAS, rođ. 28.04.1930., SPLIT, POLJIČKA CESTA 9
11. BISERKA ADORIĆ, rođ. 10.07.1950., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17
12. TATJANA SAMARDŽIĆ, rođ. 26.08.1962., SPLIT, DOVERSKA 3
13. ZORAN VESOVIĆ, rođ. 12.05.1938., SPLIT, MAŽURANIĆEVO ŠETALIŠTE 57
14. ŠTEFANIJA DUŽEVIĆ, rođ. 17.08.1939., SEGET VRANJICA, OBALA MIRA BAREŠIĆA 71


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ

Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. MILJENKO MARIĆ, rođ. 29.06.1959., ZADAR, ĐURE BASARIČEKA 12
2. JOSIP JOVIĆ, mag.ing., rođ. 16.07.1942., JOVIĆI, JOVIĆI 19 F
3. GORAN MARINOVIĆ, rođ. 01.03.1976., POLIČNIK, POLIČNIK 12
4. MIRO KLARIĆ, rođ. 28.04.1964., ŠIBENIK, 113.ŠIBENSKE BRIGADE HV-A 26
5. LJILJANA DRAŽENOVIĆ, bacc.ing., rođ. 23.05.1961., ZADAR, ROBERTA FRANGEŠA-MIHANOVIĆA 69
6. MARIN OLJICA, bacc.med., rođ. 13.06.1984., ZADAR, VUKOVARSKA 10 E
7. ROSANDA MLADENOVSKI, mag.oec., rođ. 30.08.1953., SUKOŠAN, SUKOŠAN 13
8. IVAN PETROV, rođ. 09.03.1981., GRAČAC, HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNICE 18
9. JURE JURICA, rođ. 08.12.1985., ZADAR, IŠKA 7
10. ZORAN ŠPALETA, rođ. 06.03.1966., ZADAR, KREŠIMIROVA OBALA 148
11. MARIA KARDUM TOMAŽIN, rođ. 21.09.1982., PROVIĆ, PROVIĆ 18
12. GAŠPAR BILIĆ, rođ. 10.01.1940., ZADAR, MARINA GETALDIĆA 14 A
13. KREŠIMIR MAJICA, rođ. 12.03.1982., SVETI FILIP I JAKOV, ANTE STARČEVIĆA 40
14. MARIN KLANAC, rođ. 06.01.1966., POSEDARJE, ANTE STARČEVIĆA 14


ZELENA LISTA
Nositeljica liste: ATANA GRBIĆ-MARTINOVIĆ, rođ. 26.04.1974., ZADAR, BORELLI 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. ATANA GRBIĆ-MARTINOVIĆ, rođ. 26.04.1974., ZADAR, BORELLI 2
2. MATE ĆURKOVIĆ, rođ. 07.02.1988., ZADAR, FEDERICA GRISOGONA 14
3. ELENA MIHALJ MARUŠIĆ, rođ. 01.07.1983., BRODARICA, RAŽINSKA 30
4. SANJA KOLEVSKI-ŽELEHOVSKI, rođ. 14.12.1964., PAG, PROSIKA 9
5. IVAN GENDA, rođ. 20.01.1987., ZADAR, ŠIBENSKA 15 C
6. KRISTINA LUČAN, rođ. 28.07.1978., ZADAR, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 5
7. GORDANA PETRIĆ-LAZAREVIĆ, rođ. 22.10.1964., ZAGREB, NOVAČKA 16
8. TAIDA GARIBOVIĆ, rođ. 27.06.1984., ZADAR, LUKE BOTIĆA 25
9. MAJA PERANIĆ, rođ. 14.05.1982., ZADAR, PUT VRELA 6
10. IRENA GARIBOVIĆ, rođ. 17.12.1958., ZADAR, LUKE BOTIĆA 25
11. DRAŽEN FREIBERGER, rođ. 08.07.1960., SISAK, VINOGRADSKA 19
12. RENATA STOŠIĆ, rođ. 18.07.1964., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 62
13. DARJA MRĐEN, rođ. 15.09.1960., ZAGREB, PRILAZ IVANA VISINA 1
14. LARISA OREŠKOVIĆ, rođ. 01.05.1966., ZAGREB, RADNIČKI DOL 19


ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. MILE SOKOLIĆ, rođ. 26.07.1962., KARLOVAC, TURAN 113 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. MILE SOKOLIĆ, rođ. 26.07.1962., KARLOVAC, TURAN 113 A
2. MAJA KOSANOVIĆ, rođ. 09.09.1985., RIJEKA, ANTE PILEPIĆA 1
3. MARKO ŠUNJIĆ ZOVKO, rođ. 05.03.1984., SPLIT, NIKOLE TESLE 21
4. BARBARA KOS, rođ. 28.01.1973., KARLOVAC, ĐUKE BENCETIĆA 9
5. MILOŠ MRKIĆ, rođ. 29.10.1964., VOJNIĆ, HAJDINI 7
6. DJURDJICA PERKO, rođ. 19.02.1949., OZALJ, KURILOVAC 10
7. SRĐAN PETROVIĆ, rođ. 08.05.1959., KARLOVAC, TINA UJEVIĆA 6
8. MAJA PENIĆ, rođ. 26.12.1985., KARLOVAC, LOGORIŠTE 11
9. ĐURO ŠAULA, rođ. 06.05.1967., KUPLJENSKO, KUPLJENSKO 181
10. PETAR MARIJANOVIĆ, rođ. 07.07.1949., KOLARIĆ, KOLARIĆ 6 F
11. IVANKA CERJAK, rođ. 06.12.1976., KARLOVAC, JURJA KRIŽANIĆA 3
12. RANKO ANTONIJEVIĆ, rođ. 04.01.1959., KARLOVAC, PRILAZ VJECESLAVA HOLJEVCA 8 A
13. BOJAN DOBROSAVLJEVIĆ, rođ. 28.09.1986., KUPLJENSKO, KUPLJENSKO 150
14. VERICA SOČO, rođ. 05.11.1955., SUPETAR, PORAT



9. izborna jedinica
obuhvaća Ličko-senjsku županiju, Zadarsku županiju, Šibensko-kninsku županiju i sjeverni dio Splitsko-dalmatinske županije i to:

- područje Ličko-senjske županije u cijelosti,

- područje Zadarske županije u cijelosti,

- područje Šibensko-kninske županije u cijelosti,

- sjeverni dio Splitsko-dalmatinske županije - gradovi i op-ćine: Dicmo, Dugopolje, Hrvace, Kaštela, Klis, Lećevica, Marina, Muć, Okrug, Otok, Prgomet, Primorski Dolac, Seget, Sinj, Trilj, Trogir, Vrlika.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,