Parlamentarni izbori 2011

X. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 10. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing.graditeljstva

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: ANTONIO BARNJAK

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositeljica liste: IRENA PERIĆ

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
Nositelj liste: MATE BULJUBAŠIĆ

5. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
Nositelj liste: IVAN PERNAR

6. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MIŠO VERAJA

7. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

8. DALMATINSKA LIBERALNA STRANKA - DLS
Nositelj liste: ANTE TEŠIJA

9. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

10. GLAS RAZUMA
Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl. organizator poslovanja

11. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - HGS
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

12. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ

13. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP
Nositelj liste: mr.sc. STIPO GABRIĆ

14. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

15. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

16. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

17. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

18. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: VEDRAN UJEVIĆ

19. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositeljica liste: MARTINA SUČIĆ

20. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

21. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. STIPISLAV JADRIJEVIĆ, dr.med.

22. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: STEVKO MARINKOVIĆ

23. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: JURICA TUCAK

24. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: NIKO VISKOVIĆ, dr.med.

25. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: SINIŠA VUCO

26. NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA

27. OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: IVICA ŠKILJO

28. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

29. SOCIJALISTIČKA PARTIJA HRVATSKE - SPH
Nositelj liste: dr.sc. SLOBODAN MARKO BEROŠ

30. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: RANKO ADORIĆ

31. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

32. VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ

33. ZELENA LISTA
Nositelj liste: IVICA SUMIĆ

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing.graditeljstva, rođ. 12.03.1948., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. RENATA VRDOLJAK, prof. engleskog jezika, rođ. 28.03.1953., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 4
2. GORAN SOČO, rođ. 13.12.1982., SOLIN, KLIŠKI PUT 4
3. LUCIE LAZIĆ, prof.hrv. jezika, rođ. 12.02.1938., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 8
4. DRAŽEN KOLUDER, rođ. 28.02.1965., HRVATSKI LESKOVAC, GRAŠEVAČKA 1
5. ANKA TOPALUŠIĆ, rođ. 02.11.1942., BOGOVIĆI, MUŽINI 7
6. IVAN TOMAIĆ, rođ. 07.04.1987., ZAGREB, FAUSTA VRANČIĆA 1
7. PETRA TUŠEK, rođ. 13.11.1974., PUŠĆINE, NOVA 1 B
8. DRAGAN MITROVIĆ, rođ. 10.07.1989., MALINSKA, OBALA 20
9. DAVORIN MILANOVSKI, rođ. 02.08.1962., ZAGREB, HANAMANOVA 14
10. KSENIJA KLEMENČIĆ, rođ. 21.06.1974., SVETA NEDELJA, IVANA SOPIĆA 5
11. IVANA KOCIJAN, rođ. 25.06.1986., JABLANOVEC, TREŠNJEVAČKA 16
12. STJEPAN VRABAC, rođ. 15.08.1956., STUPE, STUPE 30
13. DRAGUTIN KUCLJAK, rođ. 24.08.1941., ZAGREB, SLANKAMENSKA 22 A
14. BRANKA MIOČINOVIĆ, rođ. 02.01.1960., ZAGREB, ILICA 68


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: ANTONIO BARNJAK, rođ. 12.10.1975., MAKARSKA, JAKŠE RAVLIĆA 21

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTONIO BARNJAK, rođ. 12.10.1975., MAKARSKA, JAKŠE RAVLIĆA 21
2. KLEMENTINA BAŠKOVIĆ, rođ. 21.06.1967., MAKARSKA, STJEPANA IVIČEVIĆA 25
3. NINA SUMIĆ, rođ. 04.01.1990., MAKARSKA, ISTARSKA 1
4. INES RADALJ, rođ. 14.11.1980., VLAKA, VLAKA 13
5. ALEN LOVRETA, rođ. 19.08.1988., MAKARSKA, TRAKAČE 25
6. DRAGANA ČOVIĆ, rođ. 10.11.1981., MAKARSKA, VLADIMIRA NAZORA 2/9
7. IVANA ŠEHIĆ, rođ. 23.04.1985., MAKARSKA, DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 7
8. DINO FRANIĆ, rođ. 17.05.1990., MAKARSKA, NIKOLE TESLE 12
9. NIKO ŠIMIĆ, rođ. 23.09.1981., MAKARSKA, PUT MAKRA 2 B
10. FRANJO MAJSTROVIĆ, rođ. 06.12.1989., MAKARSKA, ZAGREBAČKA 3
11. LUKA BAKIĆ, rođ. 06.03.1969., MAKARSKA, PETORICE ALAČEVIĆA 23
12. LUKA MATIJAŠEVIĆ, rođ. 18.03.1988., MAKARSKA, JAKŠE RAVLIĆA 19
13. SRETAN RIBAREVIĆ, rođ. 12.12.1974., MAKARSKA, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 4
14. DRAGANA KVESA, rođ. 10.12.1982., MAKARSKA, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 126


AKCIJA MLADIH - AM
Nositeljica liste: IRENA PERIĆ, rođ. 24.09.1991., SPLIT, POLJIČKA CESTA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. IRENA PERIĆ, rođ. 24.09.1991., SPLIT, POLJIČKA CESTA 13
2. ANTE MATULIĆ, rođ. 04.10.1987., SPLIT, TABLE 19
3. TOMISLAV MAMIĆ, rođ. 29.11.1989., SPLIT, DRAČEVAC 7
4. PETRA LESKOVEC, rođ. 12.01.1990., MILNA, MILNA 1636
5. SANJA REBIĆ, rođ. 01.12.1990., SPLIT, KUKULJEVIĆEVA 17
6. ANA VUČETIĆ, rođ. 13.12.1988., SPLIT, MIKE TRIPALA 2
7. KARLO DEFINIS, rođ. 26.06.1989., SPLIT, DINKA ŠIMUNOVIĆA 11
8. MARKO CIKATIĆ, rođ. 21.11.1990., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 72
9. MARCELA BIUK, rođ. 12.02.1991., SPLIT, KUKULJEVIĆEVA 3
10. DAMIR SABOLIĆ, rođ. 13.12.1990., SPLIT, BISKUPA JURJA DOBRILE 14
11. IVA BAUS, rođ. 07.03.1977., ZADAR, IVANA GUNDULIĆA 1 C
12. ANTONIA ERAK BAUS, rođ. 08.04.1984., ZADAR, IVANA GUNDULIĆA 1 C
13. JOSIPA JUKIĆ, rođ. 05.04.1984., ZADAR, MILKE TRNINE 35
14. MARINA MEDVED, rođ. 29.05.1982., ZADAR, IVANA GUNDULIĆA 1 D


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH

Nositelj liste: MATE BULJUBAŠIĆ, rođ. 16.02.1959., STOBREČ, MARKOV PUT 41

Kandidatkinje/kandidati:
1. MATE BULJUBAŠIĆ, rođ. 16.02.1959., STOBREČ, MARKOV PUT 41
2. RATKO KOVAČIĆ, rođ. 25.07.1944., SPLIT, PUJANKE 22
3. DRAŽEN PEJKOVIĆ, rođ. 14.02.1968., SPLIT, KRIŽINE 16
4. HRVOJE KUZMIĆ, rođ. 06.10.1935., SPLIT, MATICE HRVATSKE 27
5. DINKA NOVAKOVIĆ, rođ. 11.11.1959., SPLIT, DOMOVINSKOG RATA 60
6. JAKOV JURETIĆ, rođ. 08.10.1967., SPLIT, LJUBUŠKA 2
7. HRVOJE ZELJKO, rođ. 28.05.1973., SPLIT, ZBORA NARODNE GARDE 70 A
8. BRANKICA KLJAIĆ PARLOV, rođ. 07.08.1958., KAŠTEL GOMILICA, MOSORSKA 11 B
9. IVICA METLIČIĆ, rođ. 04.07.1954., ŠKRIP, ŠKRIP
10. KARMEN JELASKA, rođ. 17.05.1964., SPLIT, POŽEŠKA 14
11. ANITA BARAČ, rođ. 05.08.1969., SPLIT, KIJEVSKA 20
12. MIRJANA ORA, rođ. 27.12.1966., SLIME, SLIME 157
13. DORIS BILAN, rođ. 29.12.1973., PRISOJE, PRISOJE 315
14. VINKO BRALIĆ, rođ. 02.07.1962., SPLIT, KARLOVAČKA 1


AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. IVO ŠIMUNOVIĆ, rođ. 23.05.1937., SPLIT, SLAVIĆEVA 15
2. TOMISLAV MARKOVIĆ, rođ. 02.08.1956., NOVA MOKOŠICA, OD IZVORA 76
3. IVANA DRAGIČEVIĆ, rođ. 16.12.1971., SPLIT, TABLE 6 C
4. BRANKO ILIĆ, rođ. 29.05.1939., METKOVIĆ, NORINSKA 6
5. BOJAN ŠTRBIĆ, rođ. 01.01.1952., PLOČE, STABLINSKA ULICA 47
6. NIKOLA ŠIMUNOVIĆ, rođ. 04.03.1944., STARI GRAD, STARI GRAD
7. mr.sc. MARKO ŠTROLIGA, rođ. 17.03.1952., SPLIT, VRLIČKA 16
8. DRAGOLJUB DRAGO ŠIMIĆ, rođ. 20.02.1945., MAKARSKA, TRAKAČE 6
9. STIPE TOKIĆ, rođ. 26.04.1964., SOLIN, ULICA KNEZA DOMAGOJA 8
10. SMILJAN JURINOVIĆ, rođ. 11.03.1952., OPUZEN, PRAŠNICA 10
11. ANDJELKO PARČINA, rođ. 18.07.1951., SPLIT, KRANJČEVIĆEVA 39
12. NINO ROSO, rođ. 29.03.1984., MAKARSKA, PUT MAKRA 30
13. ŽELJKO BEROŠ, rođ. 10.06.1959., KRVAVICA, KRVAVICA 19
14. mr.sc. MARIJAN-MARINKO FILIPOVIĆ, rođ. 15.08.1941., OPUZEN, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 21/1


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MIŠO VERAJA, rođ. 06.01.1958., METKOVIĆ, PETRA KREŠIMIRA IV 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIŠO VERAJA, rođ. 06.01.1958., METKOVIĆ, PETRA KREŠIMIRA IV 16
2. MARINKO GILJANOVIĆ, rođ. 03.11.1954., SPLIT, MARASOVIĆA 7
3. VINKO JAKUS, rođ. 03.04.1948., SPLIT, MARINA GETALDIĆA 36
4. MLADEN PAPIĆ, rođ. 08.02.1969., SPLIT, IVE TIJARDOVIĆA 2
5. RENKO KIRIGIN, rođ. 01.09.1966., SPLIT, VUKOVARSKA 57
6. MARIO VELA, rođ. 06.06.1975., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 28
7. ZLATKO GUDELJ, rođ. 25.10.1951., SEVID, ALINA 30
8. IVICA SEDLAR, rođ. 18.05.1957., SPLIT, BORISA PAPANDOPULA 16
9. NEVEN PIŠĆUTI, rođ. 07.12.1981., SPLIT, BANA BERISLAVIĆA 12
10. ZVONKO OBADIĆ, rođ. 18.07.1953., PIŽINOVAC, PIŽINOVAC 38
11. PETAR MILAVIĆ, rođ. 29.03.1956., SOLIN, PUT MIRA 46
12. NENAD PIŠČUTI, rođ. 06.05.1952., OKRUG GORNJI, KRALJA TOMISLAVA 30
13. MARIO KULIŠIĆ, rođ. 28.04.1988., SRINJINE, POLJIČKE KNEŽEVINE 114
14. EMILIANO ŠTIMAC, rođ. 12.10.1953., SPLIT, LOVAČKI PUT 13 A


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. JASENKA BUBIĆ, rođ. 10.10.1956., KLIS, KLIS-KOSA 44
2. mr.sc. JAKŠA MEDVIDOVIĆ, rođ. 12.01.1958., VIS, PUT BANDIRICE 2
3. JADRANKA MATIJEVIĆ, rođ. 20.08.1958., SPLIT, POLJIČKA CESTA 15
4. IVAN BRONZOVIĆ, rođ. 25.09.1947., SPLIT, PUT SKALICA 19
5. MAJA MILETA, rođ. 15.07.1950., MAKARSKA, PETRA SVAČIĆA 17
6. ANTE BRATIĆ, rođ. 01.05.1957., SPLIT, SUKOIŠANSKA 29
7. IVAN VISKOVIĆ, dipl.ing., rođ. 12.03.1958., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 10
8. MARIJAN KOMAR, rođ. 27.01.1953., SPLIT, PUT RADOŠEVCA 29
9. ROSA BILONIĆ KLARIĆ, rođ. 21.02.1973., ZAGREB, PODBREŽJE XIV. 8 B
10. LIDIJA PRLJ, rođ. 29.07.1952., SPLIT, POLJIČKA CESTA 21
11. ELVIRA KROLO, rođ. 07.07.1966., SPLIT, PUT PLOKITA 89
12. PAŠKO REPUŠIĆ, rođ. 02.01.1937., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI 388
13. ZDENKA MARJANOVIĆ, rođ. 10.10.1955., SPLIT, OSJEČKA 24
14. TONĆI STIPIĆ, rođ. 21.09.1963., SPLIT, ZORANIĆEVA 7


DALMATINSKA LIBERALNA STRANKA - DLS
Nositelj liste: ANTE TEŠIJA, rođ. 27.01.1953., SOLIN, HEKTOROVIĆEVA ULICA 9

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTE TEŠIJA, rođ. 27.01.1953., SOLIN, HEKTOROVIĆEVA ULICA 9
2. IBRAHIM AGAČEVIĆ, rođ. 19.01.1950., SPLIT, MATICE HRVATSKE 60
3. MILOŠ ŠERBO, rođ. 19.06.1953., SPLIT, SREDMANUŠKA 11
4. IVKA KURTOVIĆ-TREVIŽAN, rođ. 18.03.1950., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 26
5. VJEKOSLAV MRĐEN, rođ. 30.12.1960., SPLIT, ZUPINA 22
6. MATE SELAK, rođ. 10.03.1952., SPLIT, DRAČEVAC 42
7. ZORAN CRVELIN, rođ. 02.09.1963., SPLIT, MARINA DRŽIĆA 6
8. VLADIMIR CINOTI, rođ. 07.03.1956., SPLIT, VUKOVARSKA 3
9. IVAN PENOVIĆ, rođ. 12.03.1947., SPLIT, MARINA GETALDIĆA 32
10. JASMINKA KUZMIĆ, rođ. 29.05.1969., SPLIT, ŠIME LJUBIĆA 5
11. IVANA BOKO, rođ. 10.12.1984., SPLIT, ZUPINA 12
12. IVA RADOŠ, rođ. 01.05.1950., SPLIT, ZUPINA 38
13. DRAŽEN BOKO, rođ. 12.08.1975., SPLIT, ZUPINA 12
14. ANTE GABRILO, rođ. 09.03.1953., SPLIT, BORISA PAPANDOPULA 27


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. INA GORJANAC, rođ. 26.08.1968., SPLIT, VUKOVARSKA 115
2. ROSANDA MAJIĆ, rođ. 10.07.1962., SPLIT, PUJANKE 61
3. FRANE JURKOVIĆ, rođ. 03.09.1990., SPLIT, VUKOVARSKA 115
4. TEA VRSALOVIĆ, rođ. 16.02.1989., SPLIT, VUKOVARSKA 131
5. RUŽICA ILIĆ, rođ. 01.09.1947., POTOMJE, POTOMJE 16
6. BORISLAV JELINČIĆ, rođ. 23.07.1945., ZAGREB, STUBIČKA 35 B
7. LUCIJA KAPOVIĆ, rođ. 11.06.1962., ZAGREB, JABLANSKA 20
8. GORAN SALOPEK, rođ. 16.06.1981., ZADAR, MILA CIPRE 16
9. IVKA ZDRILIĆ, rođ. 20.10.1953., ZADAR, FRANKA LISICE 75
10. IVANA TAROKIĆ, rođ. 16.08.1975., ZADAR, PUT BOKANJCA 26 A
11. LINDA BEGONJA, rođ. 11.03.1985., ZADAR, STARA VOŠTARNICA 7
12. IGOR ŠKARICA, rođ. 09.10.1980., ZADAR, POLAČIŠĆE 5
13. NENSI FLOIGL, rođ. 23.05.1989., ZADAR, ANTE STARČEVIĆA 8
14. MARIJA UTROBIČIĆ, rođ. 14.05.1984., ZADAR, FRANE ALFIREVIĆA 5


GLAS RAZUMA
Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl. organizator poslovanja, rođ. 16.05.1946., ZAGREB, PETROVA 37

Kandidatkinje/kandidati:
1. DUJE-ZDRAVKO PERIČIĆ, rođ. 21.11.1947., GORNJE SITNO, HRVATSKIH VITEZOVA 23
2. MATE VULIĆ, rođ. 03.03.1946., OMIŠ, CETINSKA CESTA 26
3. MARIN KUVAČIĆ, rođ. 01.01.1942., SPLIT, MARINA GETALDIĆA 18
4. JURICA PAVELA, rođ. 16.08.1960., SPLIT, POLJANA KNEZA TRPIMIRA 6
5. NADA KUVAČIĆ, rođ. 19.02.1956., SLANO, PUT KROZ POLJE 4
6. ZVJEZDANA PAVELA, rođ. 16.02.1966., SPLIT, POLJANA KNEZA TRPIMIRA 6
7. DENIS AMIŽIĆ, rođ. 06.10.1963., ŽRNOVNICA, KRUŽINA 2
8. IVO SIČIĆ, rođ. 13.07.1990., OSTRVICA, OSTRVICA
9. ZDENKA KUVAČIĆ, rođ. 12.07.1955., GATA, GATA 124
10. SILVANA PERIČIĆ, rođ. 05.02.1951., GORNJE SITNO, HRVATSKIH VITEZOVA 23
11. MARKO PRCELA, rođ. 29.09.1941., KOŠUTE, KOŠUTE 317
12. KREŠIMIR PULJIZ, rođ. 10.06.1973., ZAPREŠIĆ, KUPLJENSKA 69
13. ŽELJKO JURKO, rođ. 08.09.1983., TRILJ, POLJIČKE REPUBLIKE 27
14. JAKŠA VELIĆ, rođ. 29.01.1986., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 11


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA - HGS

Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO BAČIĆ, rođ. 07.06.1959., BLATO, 47. ULICA 10
2. DAMIR KRSTIČEVIĆ, rođ. 01.07.1969., ZAGREB, NOVA VES 73
3. ŽELJKO KERUM, rođ. 25.09.1960., SPLIT, ŠETALIŠTE IVANA MEŠTROVIĆA 72 A
4. DUJOMIR MARASOVIĆ, rođ. 03.01.1952., SPLIT, DINKA ŠIMUNOVIĆA 20
5. FRANO MATUŠIĆ, rođ. 18.03.1961., DUBROVNIK, ČILIPSKA 12
6. ANTE BABIĆ, rođ. 26.05.1966., STUDENCI, JOSIPA JOVIĆA 12
7. PETROSLAV SAPUNAR, rođ. 11.08.1959., SOLIN, ZVONIMIROVA 19
8. SMILJAN MUSTAPIĆ, rođ. 19.07.1963., KLEK, DUBROVAČKA 41
9. BLAŽENKO BOBAN, rođ. 27.08.1960., SOLIN, TOPINI 8
10. ZLATKO ŽEVRNJA, rođ. 01.01.1961., DUGOPOLJE, IVANA GUNDULIĆA 10
11. IVAN ŠKARIČIĆ, rođ. 12.04.1960., PODGRAĐE, PODGRAĐE 104
12. DAMIR MENDEŠ, rođ. 31.07.1964., MAKARSKA, STJEPANA IVIČEVIĆA 42
13. DUBRAVKA ŠUICA, rođ. 20.05.1957., DUBROVNIK, ANTE TOPIĆA MIMARE 6
14. DANICA BARIČEVIĆ, rođ. 17.07.1972., SUPETAR, PUT GUSTIRNE LUKE 15


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ, rođ. 19.04.1951., ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 119

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. GORAN DODIG, rođ. 26.05.1947., SEGET DONJI, HRVATSKIH ŽRTAVA 102
2. prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ, rođ. 19.04.1951., ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 119
3. dr.sc. IVICA TIJARDOVIĆ, rođ. 01.09.1960., SPLIT, NAZOROV PRILAZ 37
4. SILVANA ĆURKOVIĆ, rođ. 19.05.1966., SPLIT, SUKOIŠANSKA 19
5. IVAN BAĆAK, rođ. 08.08.1963., STOBREČ, IMOTSKA 13
6. MARIJA PUŠIĆ, rođ. 12.11.1979., GRUDA, GRUDA 68
7. ANTE KOVAČIĆ, rođ. 24.12.1955., OMIŠ, CETINSKA CESTA 2
8. MIHO KAZNAČIĆ, rođ. 13.08.1952., TOPOLO, TOPOLO 11
9. DOMAGOJ VUKOVIĆ, rođ. 18.08.1956., JESENICE, POLJIČKA CESTA-BAJNICE 63
10. ZRINKA ŠILOVIĆ, rođ. 10.08.1990., SPLIT, VINKA DRAGANJE 38
11. ANĐELKO VATAVUK, rođ. 02.04.1947., SPLIT, KARAMANOVA 4
12. JELENA MALEŠ, rođ. 15.05.1985., SPLIT, ZLODRINA POLJANA 22
13. RATKO ARALICA, rođ. 21.01.1951., SPLIT, VUKOVARSKA 41
14. PETAR KAĆUNKO, rođ. 09.12.1956., DONJI DOLAC, DONJI DOLAC 177 A


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP

Nositelj liste: mr.sc. STIPO GABRIĆ, rođ. 16.05.1958., METKOVIĆ, PETRA KREŠIMIRA IV 59

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. STIPO GABRIĆ, rođ. 16.05.1958., METKOVIĆ, PETRA KREŠIMIRA IV 59
2. KARLO GJURAŠIĆ, rođ. 03.04.1956., DUBROVNIK, GABRA RAJČEVIĆA 1
3. TONČI BOŽANIĆ, ing., rođ. 25.12.1958., KOMIŽA, HRVATSKIH MUČENIKA 20
4. ANTE VRDOLJAK, ing., rođ. 04.05.1972., STOBREČ, GOSPE OD MIRA 27
5. MIRA BUCONIĆ, prof., rođ. 01.12.1943., DUBROVNIK, VINKA SAGRESTANA 2
6. DOMAGOJ KARIN, dipl.ing., rođ. 28.11.1966., GRUBINE, STJEPANA RADIĆA 34
7. MISLAV GULIN, rođ. 01.06.1973., SPLIT, NJEGOŠEVA 1
8. mr.sc. SANDA TEŠANOVIĆ, dr.med., rođ. 13.06.1964., DUBROVNIK, OD TABAKARIJE 23
9. MARČELO ŠTAMBUK, dr.med., rođ. 06.04.1963., SELCA, GOSPE KARMELSKE 18
10. mr.sc. ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1
11. MAJA MARINIĆ-KRAGIĆ, rođ. 18.03.1957., SPLIT, KRAGIĆA 6
12. ŽELJKA GUGIĆ, dipl.ing.šum., rođ. 17.02.1959., VELA LUKA, ULICA 28 1
13. MILIVOJ JURIČIĆ, dipl.ing., rođ. 08.08.1950., OMIŠ, VUKOVARSKA CESTA 34
14. MIRKO HERCEG, rođ. 20.03.1958., MAKARSKA, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 6


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. LJILJANA VIDUČIĆ, rođ. 14.08.1959., PODSTRANA, KNEZA MISLAVA 6
2. VICKO IVANČEVIĆ, rođ. 09.11.1971., KORČULA, CVJETNO NASELJE 43
3. dr.sc. IVICA VUKOVIĆ, dr.med., rođ. 30.06.1954., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 7
4. MARKO PEŠIĆ, rođ. 09.12.1962., OMIŠ, ČETVRT ŽARKA DRAŽOJEVIĆA 7
5. BERTA DRAGIČEVIĆ, rođ. 20.02.1938., DUBROVNIK, BUNIĆEVA POLJANA 4
6. MARINA TRAVNIKAR, rođ. 03.11.1960., SPLIT, DINKA ŠIMUNOVIĆA 17
7. DAMIR VIŠIĆ, rođ. 25.04.1974., SOLIN, KOZJAČKA 9
8. prof.dr.sc. SNJEŽANA PIVAC, rođ. 30.05.1972., SPLIT, PUJANKE 24 A
9. mr.sc. PETAR KROLO, rođ. 01.11.1951., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 7 /7
10. MATKO RADONIĆ, rođ. 01.11.1972., ŠARIĆ STRUGA, ŠARIĆ STRUGA 1
11. IVAN LIVAJIĆ, rođ. 09.04.1969., IMOTSKI, BLEJBURŠKA 61
12. MILJENKA MANENICA, rođ. 18.01.1970., METKOVIĆ, ALOJZIJA STEPINCA 11
13. ANTE KLARIĆ, rođ. 18.02.1953., VIS, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 4
14. TONĆI BLAŽEVIĆ, rođ. 30.04.1968., ŽRNOVNICA, HRVATSKIH VELIKANA 77


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN PROTRKA, rođ. 17.10.1958., STOBREČ, A. ŠIMIĆA 3
2. HRVOJE TOMASOVIĆ, rođ. 13.05.1966., SPLIT, MATICE HRVATSKE 10
3. IVICA VOLAREVIĆ, rođ. 31.10.1961., METKOVIĆ, MLINSKA 42
4. MLADEN JURKOVIĆ, rođ. 01.07.1963., DUBROVNIK, ANDRIJE HEBRANGA 31
5. IVICA KUKAVICA, rođ. 12.12.1970., IMOTSKI, PUT GAJA 35
6. LUKA ROGULJIĆ, rođ. 31.07.1971., SPLIT, VJEKOSLAVA PARAĆA 80
7. ANJA ZELIĆ, rođ. 09.11.1965., KORČULA, POMENIĆA 1
8. MARIJA MAMIĆ KALAJDŽIĆ, rođ. 22.10.1973., PODSTRANA, HERCEGOVAČKA ULICA 40
9. IVANA GUDIĆ, rođ. 30.10.1987., SPLIT, SEDAM KAŠTELA 6
10. MARTINA JURJEVIĆ, rođ. 28.08.1987., OMIŠ, VUKOVARSKA CESTA 42
11. ANI STJEPANOVIĆ ČAVLINA, rođ. 12.02.1984., DUBROVNIK, IZVIJAČICA 7
12. NENO DOŽDOR, rođ. 18.09.1966., MILNA, MILNA 989
13. DUBRAVKA LIMIĆ, rođ. 01.09.1954., SOLIN, ZVONIMIROVA 104 D
14. DENIS ŠEŠELJ, rođ. 20.02.1975., PODGRADINA, PODGRADINA 19


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341
2. IVAN GABELICA, rođ. 02.01.1958., SPLIT, JOSIPOVA 26
3. ŽELJKO SKOKO, rođ. 05.01.1970., KAMEN, PUT BORIKA 4
4. IVAN GLAVOTA, rođ. 16.08.1946., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI
5. ANTE KOVAČIĆ, rođ. 14.05.1978., SPLIT, VINOGRADSKA 59
6. IVANKA PARLOV, rođ. 01.04.1966., MAKARSKA, ZRINSKO-FRANKOPANSKA 2
7. IVAN ŠIMUNOVIĆ, rođ. 21.06.1963., NOVA MOKOŠICA, OD IZVORA 16
8. KATICA ŠARAC, rođ. 28.01.1959., DUBROVNIK, OD ŠKARA 4
9. ZVONIMIR AJDUK, rođ. 22.02.1958., SPLIT, VUKOVARSKA 166
10. ANKICA LUETIĆ, rođ. 25.07.1949., SPLIT, NJEGOŠEVA 17
11. IVANA PAVLOVIĆ, rođ. 19.01.1980., NOVA MOKOŠICA, IZMEĐU DOLACA 7
12. JOSIP TOKIĆ, rođ. 14.10.1956., SOLIN, A. STARČEVIĆA 30
13. JOSIP MILETIĆ, rođ. 21.08.1953., PLOČE, ULICA VLADIMIRA NAZORA 5
14. DAMIR ĆOSIĆ, rođ. 12.04.1957., SPLIT, VUKOVARSKA 107 A


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTE BUKLIJAŠ, rođ. 03.04.1981., SOLIN, ULICA PETRA KRUŽIĆA 48
2. BORIS STRUJIĆ, rođ. 28.12.1971., SPLIT, DOMOVINSKOG RATA 28
3. SELMA KATUNARIĆ, rođ. 03.03.1963., SPLIT, VIJUGASTA 37
4. ANAMARIJA MLADOŠIĆ, rođ. 24.05.1979., DUBROVNIK, OD KAŠTELA 4
5. ALEKSANDAR ZELIĆ, rođ. 27.02.1961., OMIŠ, ČETVRT RIBNJAK 11
6. TEO KOVAČEVIĆ, rođ. 30.12.1963., SPLIT, DOMOVINSKOG RATA 60
7. IVANA BOŽIĆ, rođ. 15.11.1981., SOLIN, ULICA PETRA KRUŽIĆA 12
8. MIRA MOROVIĆ, rođ. 17.01.1950., SPLIT, KAMENITA 32 A
9. JOSIP MARINOV, rođ. 28.08.1969., SPLIT, ANTE PETRAVIĆA 22
10. LUKICA BUCAT, rođ. 20.12.1952., MILNA, MILNA 2014
11. IVO DRINKOVIĆ, rođ. 12.05.1992., JELSA, JELSA 765
12. IVAN NIKOLIĆ, rođ. 21.03.1957., DUBROVNIK, KORČULANSKA 1
13. ŽELJKO VOJKOVIĆ, rođ. 03.12.1955., PODSTRAŽJE, BARGUJAC
14. PAVAO MATANA, rođ. 01.04.1965., SPLIT, ALOJZIJA STEPINCA 35


HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: VEDRAN UJEVIĆ, rođ. 08.08.1966., SESVETE, BLAGE ZADRE 21

Kandidatkinje/kandidati:
1. VEDRAN UJEVIĆ, rođ. 08.08.1966., SESVETE, BLAGE ZADRE 21
2. MIRJANA MATKOVIĆ, rođ. 06.05.1966., IMOTSKI, BLEJBURŠKA 25
3. ŽELJKA ŠIMOVIĆ KEŽIĆ, rođ. 06.05.1980., PLOČE, ULICA VLADIMIRA NAZORA 57
4. IVO PERIŠIĆ, rođ. 04.08.1957., SPLIT, POJIŠANSKA 16
5. IVICA PRIMORAC, rođ. 02.02.1969., VRGORAC, POD GLAVICOM 4
6. BOŽO PETROV, rođ. 16.10.1979., METKOVIĆ, VLADIMIRA NAZORA 21
7. MAJA ROGIĆ, rođ. 23.12.1982., ZADAR, ŠIBENSKA 9 K
8. MILAN KAPOVIĆ, rođ. 10.08.1982., METKOVIĆ, TRG BANA JELAČIĆA 8
9. MARINA VILIĆ, rođ. 26.04.1982., PODSTRANA, ULICA RATNIH ŽRTAVA 14
10. DORIS SKOKANDIĆ, rođ. 21.08.1987., KORČULA, ŠET.TINA UJEVIĆA 4
11. IVANA MILOŠ, rođ. 18.08.1987., ZATON, ŠTIKOVICA 36
12. PERO VUČICA, rođ. 26.05.1957., SPLIT, OSTRAVSKA 4
13. GVIDO PIASEVOLI, rođ. 21.10.1959., SPLIT, ŽRNOVNIČKA 11
14. JOSO MAMIĆ, rođ. 03.05.1963., ZAGREB, ALEJA ANTUNA AUGUSTINČIĆA 7


NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositeljica liste: MARTINA SUČIĆ, rođ. 30.07.1988., OTAVICE, CESTA KROZ OTAVICE 31

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARTINA SUČIĆ, rođ. 30.07.1988., OTAVICE, CESTA KROZ OTAVICE 31
2. TOMISLAV ŽIVALJIĆ, rođ. 12.06.1991., SOLIN, ULICA KNEZA DOMAGOJA 21
3. ZRINKA SUČIĆ, rođ. 10.06.1984., OTAVICE, CESTA KROZ OTAVICE 31
4. JAGODA GOLUBIĆ, rođ. 08.04.1954., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239
5. PETRA KRNJAČA, rođ. 24.03.1988., KOŠUTE, KOŠUTE 129
6. IVANA LEMO, rođ. 21.05.1989., KAŠTEL ŠTAFILIĆ, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 859
7. IVONA JOLIĆ, rođ. 19.11.1987., GRADAC, JOLIĆI 1
8. NEDILJKA LEMO, rođ. 27.01.1992., KAŠTEL ŠTAFILIĆ, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 859
9. AMORELA GUSIĆ, rođ. 18.11.1987., GRAB, GRAB 92
10. MARINA LEMO, rođ. 03.03.1966., KAŠTEL ŠTAFILIĆ, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 859
11. IVO PULJAK, rođ. 09.01.1983., MAKARSKA, BARANJSKA 12
12. JOSIP BOTICA, rođ. 23.07.1981., RUDA, RUDA 158
13. PETAR JOZIĆ, rođ. 10.08.1987., TRILJ, SV. MIHOVILA 17
14. SEDEFA MULAIBRAHIMOVIĆ, rođ. 27.02.1957., VIR, SLATINA XIX 45


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7
2. JAKŠA BALOEVIĆ, ing., rođ. 15.10.1955., SPLIT, VUKOVARSKA 9
3. VJERAN FILIPPI, rođ. 01.10.1968., KORČULA, CVJETNO NASELJE 11
4. TEO TROSTMANN, rođ. 21.03.1967., DUBROVNIK, MARIA PERIĆA 10
5. LUKA GJAKUN, rođ. 30.05.1943., SPLIT, FRANA SUPILA 32
6. STJEPAN JUKIĆ-PELADIĆ, rođ. 08.01.1935., SPLIT, RAČKOGA 1
7. BISERKA REIĆ, dipl.iur., rođ. 27.12.1962., SPLIT, DUBROVAČKA 31
8. IVAN TOMAC, rođ. 03.05.1953., SPLIT, JUNIJA PALMOTIĆA 2
9. IVO JELIĆ, rođ. 20.03.1941., SPLIT, ŠIME LJUBIĆA 24
10. ALJOŠA BAŠIĆ, rođ. 05.02.1975., SPLIT, JURJA PLANČIĆA 8
11. ALEN JELAVIĆ, dr.med., rođ. 01.01.1976., SPLIT, MAGISTRALA SOLIN 42
12. BRANKO DUPLANČIĆ, rođ. 12.06.1971., SPLIT, KIJEVSKA 42
13. GORAN MIKAČIĆ, rođ. 24.01.1964., SPLIT, DOVERSKA 29
14. ANTON KALAČIĆ, rođ. 13.06.1983., SPLIT, IVE TIJARDOVIĆA 26


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. STIPISLAV JADRIJEVIĆ, dr.med., rođ. 22.05.1965., GLAVICE, GLAVICE 696

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA GLAVAN, rođ. 27.05.1971., SINJ, MILJENKA BULJANA 8
2. IVAN ŠIMIĆ, rođ. 02.11.1967., MAKARSKA, PETRA PERICE 38
3. NIKŠA HRDALO, rođ. 10.08.1958., DUBROVNIK, HVARSKA 46
4. MARIO ŠMRČEK, rođ. 31.01.1981., VARAŽDIN, STJEPANA VUKOVIĆA 8 B
5. MARIJANA TRUŠČEK BENKOVIĆ, rođ. 18.10.1982., KRIŽEVCI, ULICA FRANJE MARKOVIĆA 11
6. MATILDA SUČIĆ, rođ. 25.09.1984., SPLIT, DIOKLECIJANOVA 6
7. ANTE VUKO, rođ. 25.10.1974., PODSTRANA, DOMOVINSKOG RATA 79
8. IVANA ŠABIĆ, rođ. 12.09.1984., BRNAZE, BRNAZE 136
9. TOMISLAV ŠEGO, rođ. 11.08.1987., HVAR, ULICA VICKA BUTOROVIĆA 46
10. ANTE DOMINIS, rođ. 02.10.1982., POSTIRA, POLJEŽICE 18
11. JELENA MARASOVIĆ HORNYANSZKI, rođ. 19.10.1962., SPLIT, PUT PLOKITA 89
12. KARMEN SENTIĆ, rođ. 02.05.1967., ZAGREB, CRVENOG KRIŽA 15
13. VELIMIR KUSIĆ, rođ. 26.10.1940., IMOTSKI, JEZERANSKA 14
14. ANĐA GULIĆ, rođ. 05.05.1983., GLAVICE, GLAVICE 657


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: STEVKO MARINKOVIĆ, rođ. 05.07.1944., KOMIŽA, ANDRIJE VITALJIĆA 21

Kandidatkinje/kandidati:
1. STEVKO MARINKOVIĆ, rođ. 05.07.1944., KOMIŽA, ANDRIJE VITALJIĆA 21
2. IVAN GASPERČIĆ, rođ. 16.09.1941., KOMIŽA, RIBARSKA 57
3. BORIS SIMIĆ, rođ. 28.10.1974., KOMIŽA, RIVA SVETEGA MIKULE 14
4. BORIS REPANIĆ, rođ. 23.02.1971., KOMIŽA, GURNJI PUT
5. DOMINA TAFRA, rođ. 12.10.1953., SPLIT, PUJANKE 59
6. PETAR DEMARIA, rođ. 16.12.1942., SPLIT, NJEGOŠEVA 5
7. MARIJA KANDIDO-ROŽMAN, rođ. 12.09.1938., SPLIT, SINJSKA 7
8. IVICA HULJEV, rođ. 13.02.1975., SPLIT, IGNJATA JOBA 24
9. VELJKO LAUŠIĆ, rođ. 09.04.1978., SPLIT, IVANA PL. ZAJCA 18 A
10. IVAN VANJA RESKUŠIĆ, rođ. 01.01.1965., KOMIŽA, GURNJI PUT
11. ROSANA ZAMBERLIN, rođ. 26.08.1956., KOMIŽA, OBALA PAPE ALEKSANDRA III 19
12. MARIJA SIMIĆ, rođ. 26.08.1953., SPLIT, VUKOVARSKA 107 A
13. DANKO DEMARIA, rođ. 24.03.1947., KOMIŽA, MATIJE GUPCA 18
14. PETAR MIHOVILOVIĆ, rođ. 10.06.1948., SPLIT, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 14


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: JURICA TUCAK, rođ. 21.02.1957., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI

Kandidatkinje/kandidati:
1. JURICA TUCAK, rođ. 21.02.1957., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI
2. ALOJZIJE BAKAVIĆ, rođ. 22.09.1946., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI 759
3. PETAR PULJIZ, rođ. 22.09.1956., RUNOVIĆ, RUNOVIĆI 19
4. DAMIR BORKOVIĆ, rođ. 05.03.1960., ZAGREB, NODILOVA 10
5. SIRMIDA ZULFIKARI, rođ. 01.07.1972., ZAGREB, HRUŠEVEČKA 18
6. ROBERT IVANOVIĆ, rođ. 26.04.1969., ZAGREB, VONČININA 6
7. ESMA SIVAC, rođ. 24.02.1968., ZAGREB, III.KOZARI PUT III.ODVOJAK 30
8. DRAGUTIN ROČIĆ, rođ. 17.04.1958., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 160
9. VILSON GJONI, rođ. 11.08.1975., ZAGREB, STRUMIČKA 11
10. ŽELJKO FUMIĆ, rođ. 16.10.1955., ZAGREB, STUBIČKA 81
11. SANDRA TOMIĆ, rođ. 24.06.1964., SESVETE, PLITVIČKA 43 M3
12. DRAGUTIN ŠOMOĐI, rođ. 15.10.1966., JEŽDOVEC, JEŽDOVEČKA 34
13. NIKOLINA VOLAR, rođ. 16.12.1981., ZAGREB, I.OSJEČKI ZAVOJ 15
14. JASMIN ŽUTIĆ, rođ. 24.02.1980., METKOVIĆ, ZRINSKIH I FRANKOPANA 26/1


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: NIKO VISKOVIĆ, dr.med., rođ. 14.10.1950., DUBROVNIK, OD BOROVA 22

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKO VISKOVIĆ, dr.med., rođ. 14.10.1950., DUBROVNIK, OD BOROVA 22
2. MLADEN MUHOBERAC, rođ. 01.01.1947., ZATON, BULET 3
3. NIKOLINA VISKOVIĆ KADIJEVIĆ, rođ. 19.06.1982., DUBROVNIK, OD BOROVA 22
4. IVANA BRATOŠ, rođ. 17.07.1955., NOVA MOKOŠICA, VINOGRADARSKA 38
5. DIANA CAREVIĆ, rođ. 28.09.1966., DUBROVNIK, KARDINALA STEPINCA 2
6. JURE POPOVIĆ, rođ. 07.04.1943., DUBA STONSKA, DUBA STONSKA 67
7. DOLORES BEGOVIĆ, rođ. 18.05.1972., NOVA MOKOŠICA, IZMEĐU DOLACA 9
8. ANA TURKOVIĆ-BALARIN, rođ. 12.08.1948., GORNJI BRGAT, SUTVARA 6
9. PERO KRILANOVIĆ, rođ. 28.10.1943., ČILIPI, BEROJE 15
10. TONĆI BRATOŠ, rođ. 27.10.1953., NOVA MOKOŠICA, VINOGRADARSKA 38
11. MARA RADIĆ, rođ. 25.05.1949., DUBROVNIK, ŽUDIOSKA 1
12. ELENA BELEMEČIĆ, rođ. 02.07.1964., BRSEČINE, SENJ 9
13. SILVANA MILOŠEVIĆ, rođ. 25.06.1963., CAVTAT, PRIJEKO 92
14. NIKO NJIRE, rođ. 06.12.1960., ČILIPI, BEROJE 57


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: SINIŠA VUCO, rođ. 29.04.1971., ZAGREB, VRHOVEC 231

Kandidatkinje/kandidati:
1. SINIŠA VUCO, rođ. 29.04.1971., ZAGREB, VRHOVEC 231
2. ANTONIJA VUČICA, rođ. 09.12.1986., SPLIT, IVANA GUNDULIĆA 52
3. SAŠA MARINKOVIĆ, rođ. 27.07.1986., SPLIT, IVANA RENDIĆA 18
4. MLADEN KOSOR, rođ. 06.05.1955., SLIME, SLIME 83
5. DIANA SVALINA, rođ. 17.07.1972., SPLIT, IMOTSKA 17
6. JELENA ĆORUŠIĆ, rođ. 12.10.1991., SPLIT, VISOKA 28
7. NADA ĆORUŠIĆ, rođ. 30.04.1963., SPLIT, VISOKA 28
8. DRAŽEN DRAŽENOVIĆ, rođ. 27.08.1961., SLAVONSKI BROD, JOSIPA RUNJANINA 46
9. IVAN SVALINA, rođ. 16.05.1966., CRIVAC, CRIVAC
10. HRVOJE VUCO, rođ. 11.06.1976., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 23
11. VINKA VUCO, rođ. 01.04.1952., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 23
12. BRANKO VUČICA, rođ. 07.02.1961., SPLIT, IVANA GUNDULIĆA 52
13. JOZO LONČAR, rođ. 10.02.1964., KAMEN, PUT BARINA 11
14. ANĐA LONČAR, rođ. 04.04.1974., KAMEN, PUT BARINA 11


NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA, rođ. 29.08.1942., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORKO ŠAMIJA, rođ. 29.08.1942., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15
2. PETAR PRŠA, rođ. 24.07.1954., PIROVAC, DUBRAVA 3 A
3. MARIJANA ŽUVIĆ, rođ. 09.11.1971., ZAGREB, MAKARSKA 58
4. MELITA BULJAN, rođ. 06.06.1960., ZAGREB, SREDNJACI 12
5. IVAN ĆORIĆ, rođ. 02.02.1967., LOVREĆ, DUBRAVA 105
6. ADRIJANA VITEZ, rođ. 09.10.1978., DONJE PODOTOČJE, DONJE PODOTOČJE 53
7. ANTE ČABRAJA, rođ. 17.01.1987., ZAGREB, MRAMORNI PRILAZ 4
8. MARKO MATKOVIĆ, rođ. 19.12.1935., SESVETE, MARIBORSKI ODVOJAK 20
9. KREŠIMIR ORŠIĆ, rođ. 31.10.1977., ZAGREB, MRKŠINA 63 A
10. MATIJA REBROVIĆ, rođ. 15.11.1987., ZAGREB, KUPINEČKA 20
11. ALEN KOVAČEVIĆ, rođ. 13.01.1969., ZAGREB, ČUČERSKA CESTA 199 A
12. DAMIR DOMINKO, rođ. 09.05.1972., ZAGREB, GORICE 64
13. TOMISLAV ŠURINA, rođ. 06.01.1975., ZAGREB, IDRIJSKA 31
14. ZVONIMIR PAŠIČEK, rođ. 30.05.1941., ZAGREB, HAENDELOVA 2


OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: IVICA ŠKILJO, rođ. 03.01.1957., SPLIT, ANTUNA MIHANOVIĆA 44 C

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA ŠKILJO, rođ. 03.01.1957., SPLIT, ANTUNA MIHANOVIĆA 44 C
2. mr.sc. BOŽE KOKAN, rođ. 15.05.1970., SPLIT, PUJANKE 63
3. STIPE ŽUPA, rođ. 04.02.1984., SPLIT, PUJANKE 22
4. FILI ŠIMIĆ KRSTULOVIĆ, rođ. 24.01.1958., SPLIT, KAVANJINOVA 7
5. TOMISLAV JURIĆ, rođ. 08.10.1971., VRANJIC, KREŠIMIROVA 77
6. VESNA PLAZIBAT, rođ. 21.06.1967., SPLIT, DOMINISOVA 6
7. IVO VLASTELICA, rođ. 09.10.1962., SPLIT, VUKASOVIĆEVA 10
8. ANITA JURČEVIĆ, rođ. 13.10.1976., KAMEN, ZVONIMIROVA 28
9. JERKO STIPICA, rođ. 23.05.1978., PODSTRANA, PUT BUDEŠEVA 3 A
10. LUCA ŠIMIČIĆ, rođ. 12.06.1952., DONJI MUĆ, GILIĆI 23 P
11. SLAVENKA JUKIĆ, rođ. 28.07.1967., SPLIT, PUJANKE 63
12. KREŠIMIR GRGIĆ, rođ. 14.06.1974., VRANJIC, ULICA MLADIH 1
13. BRANKO VUJOVIĆ, rođ. 15.06.1963., SPLIT, PUJANKE 7
14. KREŠIMIR JELOVAC, rođ. 07.06.1962., SPLIT, JURJA PLANČIĆA 4


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. ARSEN BAUK, rođ. 07.02.1973., PUČIŠĆA, TOLIJA 58
2. BRANKO GRČIĆ, rođ. 16.04.1964., SPLIT, ULICA SLOBODE 4
3. MARIN JURJEVIĆ, rođ. 17.11.1952., SPLIT, GOTOVČEVA 1
4. TATJANA ŠIMAC-BONAČIĆ, rođ. 29.09.1957., DUBROVNIK, BOKELJSKA 33
5. TONKA IVČEVIĆ, rođ. 21.06.1973., KOMIŽA, FILOZOFA PETRIĆA
6. SRĐAN GJURKOVIĆ, rođ. 28.09.1964., SPLIT, BANA BERISLAVIĆA 1
7. MLADEN MARELIĆ, rođ. 08.10.1951., ČARA, ČARA 324
8. ĐURĐICA PLANČIĆ, rođ. 13.12.1956., STARI GRAD, STARI GRAD
9. NIKOLA HAJDIĆ, rođ. 01.10.1960., PROŽURA, PROŽURA 18
10. DAMIR KRSTINIĆ, rođ. 30.04.1975., SPLIT, ULICA SLOBODE 43
11. TONĆI BILIĆ, rođ. 27.01.1963., MAKARSKA, ZADARSKA 34
12. DRAGICA KAPETANOVIĆ, rođ. 20.06.1953., SPLIT, ZORANIĆEVA 4
13. RADE BOBANAC, rođ. 07.12.1978., VRGORAC, VUKOVARSKA 35
14. ANDRO VLAHUŠIĆ, rođ. 17.05.1960., DUBROVNIK, JANJEVSKA 1


SOCIJALISTIČKA PARTIJA HRVATSKE - SPH
Nositelj liste: dr.sc. SLOBODAN MARKO BEROŠ, rođ. 15.11.1945., SPLIT, ULICA SLOBODE 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. SLOBODAN MARKO BEROŠ, rođ. 15.11.1945., SPLIT, ULICA SLOBODE 16
2. dr.sc. DRAGAN MARKOVINA, rođ. 06.02.1981., LUMBARDA, LUMBARDA 87
3. DUŠICA MIJUŠKOVIĆ-MALADA, rođ. 02.07.1950., SPLIT, FRA BONE RAZMILOVIĆA 8
4. dr.sc. PAVLE VUKČEVIĆ, rođ. 18.07.1941., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17
5. IVAN KNEŽEVIĆ, rođ. 07.09.1947., SPLIT, OSJEČKA 24 B
6. NELA SURJAN, rođ. 30.01.1964., SPLIT, GOSPINICA 40
7. MIROSLAV JOVIČIĆ, mag. oec., rođ. 01.06.1950., SPLIT, TRŠĆANSKA 45
8. FRANKO BARČOT, rođ. 11.11.1940., SPLIT, MOSEĆKA 113
9. ZORICA GRUBIŠIĆ, rođ. 16.01.1987., SPLIT, ODESKA 8
10. DUŠAN STOJANAC, rođ. 13.09.1948., SPLIT, NESLANOVAC 4
11. SANJA ČOKOLIĆ, rođ. 12.05.1983., OMIŠ, ČETVRT RIBNJAK 1
12. MILJENKO BULJANOVIĆ, rođ. 13.02.1950., SPLIT, POLJIČKA CESTA 29
13. DUŠAN ČIPČIĆ, rođ. 07.04.1947., SPLIT, GRADIŠĆANSKIH HRVATA 11
14. SLOBODAN TOMIĆ, rođ. 24.11.1986., SPLIT, POLJIČKA CESTA 23


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: RANKO ADORIĆ, rođ. 07.10.1947., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. RANKO ADORIĆ, rođ. 07.10.1947., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17
2. NIKOLAY PECHALOV, rođ. 30.05.1970., SPLIT, MOSEĆKA 52
3. TADIŠA MILOŠEVIĆ, rođ. 08.05.1978., SPLIT, ISTARSKA 4
4. GORAN PERIĆ, rođ. 14.01.1945., SPLIT, RUĐERA BOŠKOVIĆA 10
5. IVO TUDOR, rođ. 04.12.1934., SPLIT, POLJIČKA CESTA 2
6. ZORAN IVČEVIĆ, rođ. 01.07.1946., KOMIŽA, OBALA PAPE ALEKSANDRA III 10
7. JUSTINA KORDIŠ, rođ. 24.08.1937., SPLIT, MARINA GETALDIĆA 27
8. prof.dr.sc. IVAN GRBEC, rođ. 10.08.1955., SPLIT, STARČEVIĆEVA 32
9. DANICA VOJNOVIĆ, rođ. 28.04.1945., SPLIT, VOJKA KRSTULOVIĆA 6
10. MIJO JURETIĆ, rođ. 12.05.1932., SPLIT, DOVERSKA 27
11. DRAGUTIN DUPLANČIĆ, rođ. 11.09.1947., SPLIT, ŠIBENSKA 3
12. MATE ČULIĆ, rođ. 02.01.1949., SPLIT, PETRINJSKA 15
13. OZRENKA PANZA-DULČIĆ, rođ. 02.03.1955., SPLIT, VINKOVAČKA 25
14. HABIBA KUČANIN, rođ. 05.05.1943., SPLIT, DUBROVAČKA 18


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. JASENKA MILETIĆ, dr.med., rođ. 08.04.1951., SPLIT, DOVERSKA 38
2. STJEPAN TOKIĆ, rođ. 26.10.1960., SPLIT, ODESKA 6
3. mr.sc. ANKICA SMOLJANOVIĆ, dr.med., rođ. 01.04.1953., SPLIT, KLAIĆEVA POLJANA 1
4. ANTE BUDIMIR, rođ. 22.03.1945., SPLIT, DRAŽANAC 12
5. IRMA BUĆAN MARETIĆ, dr.med., rođ. 25.08.1961., SPLIT, KROZ SMRDEČAC 17
6. MLADEN VUKOJEVIĆ, rođ. 13.02.1948., DUBROVNIK, ANDRIJE HEBRANGA 33
7. ANITA LIVAJIĆ, rođ. 18.12.1978., OMIŠ, SLAVINJ 9
8. IVAN BAKOTA, rođ. 27.02.1945., PODSTRANA, CESTA DON PETRA CARA 17
9. MARIO GALOVIĆ, rođ. 20.09.1964., DRNIŠ, ANTUNA MIHANOVIĆA 3
10. MIRELLA MORNAR, rođ. 08.09.1971., SPLIT, ŽNJANSKA 6
11. MARIJA DRAGIČEVIĆ, rođ. 19.08.1947., MARUŠIĆI, MARUŠIĆI
12. ANTE MLIKOTA, rođ. 22.10.1990., SPLIT, ODESKA 15
13. ŽAK ŠOLIĆ, rođ. 11.09.1963., KAŠTEL GOMILICA, ULICA HRVATSKIH KNEZOVA 32
14. VOJKO DRAGIČEVIĆ, rođ. 27.03.1944., SPLIT, ODESKA 17


VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORAN MIHOVILOVIĆ, rođ. 30.06.1963., SPLIT, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 34
2. VISKO VICULIN, rođ. 26.08.1969., SPLIT, ANTE PETRAVIĆA 5
3. VLADIMIR ŠKOPLJANAC, rođ. 08.08.1959., KAŠTEL STARI, IVANA JURASA 12
4. ŽELJKA KRŠINIĆ MEDIĆ, rođ. 09.06.1971., SPLIT, OSJEČKA 3
5. TOMISLAV BIUK, rođ. 24.01.1971., SPLIT, DRAČEVAC 14 M
6. ROBERT KRIVIĆ, rođ. 23.01.1972., SPLIT, PUT SKALICA 23
7. JELENA RADIĆ, rođ. 17.04.1977., SPLIT, HERCEGOVAČKA 32
8. IVAN BAŠIĆ, rođ. 03.05.1986., KAŠTEL NOVI, CESTA DR. FRANJE TUĐMANA 28
9. DUBRAVKO GARBIN, rođ. 01.12.1971., DUBROVNIK, MOLUNTSKA 2
10. EUGEN JAKOVAC, rođ. 18.04.1953., ZAGREB, LUKORANSKA 55
11. MARKO TUTIĆ, rođ. 22.08.1988., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 75
12. GORAN MATUZALEM, rođ. 05.07.1972., ZAGREB, KUŠLANOVA 32
13. ANDREA PRŠA, rođ. 13.03.1985., ZAGREB, KRALJA DRŽISLAVA 4
14. ANTONIO BOŽIĆ, rođ. 10.04.1991., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 158


ZELENA LISTA
Nositelj liste: IVICA SUMIĆ, rođ. 24.05.1953., MAKARSKA, ANTE STARČEVIĆA 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA SUMIĆ, rođ. 24.05.1953., MAKARSKA, ANTE STARČEVIĆA 5
2. ZVONIMIR ANIĆ, rođ. 09.04.1941., KRIŽEVCI, TRG IVANA MAŽURANIĆA 4
3. MAJA CURAVIĆ, rođ. 20.04.1980., BRODARICA, OBALA GAJ 1
4. MARIN ŠIKLIĆ, rođ. 24.03.1980., SIVERIĆ, ŠIKLIĆI 5
5. mr.sc. ZLATKO MARINOVIĆ, rođ. 19.06.1940., ZAGREB, ANTE KOVAČIĆA 4
6. NIKOLA SKORIĆ, rođ. 30.05.1948., BIĆINE, SKORIĆI 24
7. JADRANKA MATIJAŠEVIĆ, rođ. 12.08.1959., BAST, BAST 15
8. NELLI MOZARA, rođ. 12.05.1952., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 74
9. IVAN ŽURA, rođ. 28.02.1946., SKRADIN, PUT KRIŽA 12
10. DENIS VUKOVIĆ, rođ. 31.05.1986., ZAGREB, LETOVANIĆKA 24
11. ALENA URLIĆ, rođ. 20.11.1975., DRAŠNICE, SOLINE 58
12. ŽELJKO KAREGA, rođ. 05.03.1968., SKRADIN, DR.FRANJE TUĐMANA 57
13. BOŽENA NATALIJA TRAVINIĆ, rođ. 02.12.1965., ZAGREB, DARDSKA 1
14. TEA STOŠIĆ, rođ. 04.12.1987., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 62



10. izborna jedinica
obuhvaća južni dio Splitsko-dalmatinske županije i Dubrovačko-neretvansku županiju i to:

- južni dio Splitsko-dalmatinske županije - gradovi i općine: Baška Voda, Bol, Brela, Cista Provo, Dugi Rat, Gradac, Hvar, Imotski, Jelsa, Komiža, Lokvičići, Lovreč, Makarska, Milna, Nerežišća, Omiš, Podbablje, Podgora, Podstrana, Postira, Proložac, Pučišća, Runovići, Selca, Solin, Split, Stari Grad, Sućuraj, Supetar, Sutivan, Šestanovac, Šolta, Tučepi, Vis, Vrgorac, Zadvarje, Zagvozd, Zmijavci,

- područje Dubrovačko-neretvanske županije u cijelosti.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,