Parlamentarni izbori 2011

XI. izborna jedinica

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 11. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing.graditeljstva

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: BORIS KINDIJ

3. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MILE CIGIĆ

4. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

5. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

6. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ

7. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: dr.sc. MLADEN ZELJKO

8. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

9. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

10. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: PETAR GALIĆ

11. JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
Nositelj liste: MARJAN BOŠNJAK

12. LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI
AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
Nositelj liste: DENIS PEŠUT

13. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: LEO PLOČKINIĆ

14. SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
Nositelj liste: IVAN PERNAR

15. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing. grad.



ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA

Nositelj liste: VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing.graditeljstva, rođ. 12.03.1948., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. DOROTEA PAVLETIĆ, dipl.oec., rođ. 05.07.1953., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62 A
2. FILIP TROJNAR, rođ. 09.03.1983., PUŠĆINE, JOSIPA SLAVENSKOG 9
3. IVAN PIŠK, rođ. 10.06.1944., ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207
4. JASMINA VIDOVIĆ, rođ. 24.03.1989., GORNJI LOVIĆ, GORNJI LOVIĆ 19
5. ANAMARIJA SOLARIĆ, rođ. 17.08.1991., ZAGREB, DRAVSKA 29
6. STJEPAN ZVONAR, rođ. 01.02.1949., JAMNICA PISAROVINSKA, JAMNICA PISAROVINSKA 11 A


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: BORIS KINDIJ, rođ. 18.03.1974., ZAGREB, GORNJE PREKRIŽJE 30

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVANA HOSTETTLER, rođ. 24.06.1978., RIJEKA, NEGRIEVA 6
2. TATJANA BODROŽIĆ, rođ. 24.01.1972., SRBIJA I CRNA GORA, SREMSKA KAMENICA, KNEZA VIŠESLAVA 2
3. BORIS KINDIJ, rođ. 18.03.1974., ZAGREB, GORNJE PREKRIŽJE 30
4. MILIVOJ PAVLETIĆ, rođ. 03.07.1942., KARLOVAC, IVANA BANJAVČIĆA 1
5. MARINA VARENINA, rođ. 31.05.1966., ZAGREB, NOVA CESTA 1
6. FILIP ZADRO, rođ. 04.12.1991., ZAGREB, VLAŠKA 70 B


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: MILE CIGIĆ, rođ. 27.03.1959., MAKARSKA, PETRA PERICE 34

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILE CIGIĆ, rođ. 27.03.1959., MAKARSKA, PETRA PERICE 34
2. ŠIME TOLIĆ, rođ. 02.03.1987., JEŽDOVEC, KESERI 5 B
3. DAVID JAMBRAK, rođ. 05.12.1987., VIDOVCI, STJEPANA RADIĆA 3
4. MLADEN DROZDEK, rođ. 22.11.1980., MALI GRABIČANI, MALI GRABIČANI 39
5. IVICA ŠIMIĆ, rođ. 05.02.1971., KOPRIVNIČKI BREGI, BRAĆE RADIĆ 73
6. SVEN VUK, rođ. 12.04.1992., LEPAVINA, LEPAVINA 25 A
7. ALEN ŽELIMORSKI, rođ. 29.01.1991., KOPRIVNICA, GIBANIČNA 5
8. IVAN PIRIA, rođ. 17.01.1985., GAREŠNICA, MARTINA HUMLJANA 6
9. JASMIN KAJTAZOVIĆ, rođ. 21.03.1970., RAKOV POTOK, HORVATINČIĆEV PUT 18
10. IVICA HUSNJAK, rođ. 01.01.1946., KOPRIVNICA, PODOLICE 41
11. HRVOJE MOJĐA, rođ. 22.12.1991., ZAGREB, DUBRAVA 232
12. BOŽO POSAVAC, rođ. 07.08.1948., NJEMAČKA, TUTTLINGEN, STUTTGARTERSTR. 28/1
13. FILIP MAMIĆ, rođ. 01.03.1957., POŽEGA, SOKOLOVA 34
14. JASMIN HALGOTA, rođ. 30.07.1984., GAREŠNICA, MOSLAVAČKA 29


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. ILIJA TOLIĆ, rođ. 08.07.1954., IKA, ULICA EMILA KRAJCARA 7
2. GRGO LUBURIĆ, rođ. 01.01.1958., ZAGREB, DAVORA ZBILJSKOG 3
3. ZDENKO VUKIĆ, rođ. 14.06.1959., BOSNA I HERCEGOVINA, NOVI TRAVNIK, STJEPANA RADIĆA 4/9
4. NIKOLA DAMJANOVIĆ, rođ. 30.10.1961., ŽUPANJA, MATIJE GUPCA 46
5. EVA MIJATOVIĆ, rođ. 11.11.1979., ZAGREB, KNEZA LJUDEVITA POSAVSKOG 36 B
6. JUDITA ROGINA, rođ. 21.09.1986., ZAGREB, VRHOVEC 83
7. IVAN MIOČ, univ.bacc., rođ. 27.12.1983., ZAGREB, KOSIRNIKOVA 75
8. VEDRANA MEDIĆ DŽAJA, rođ. 05.06.1976., ZAGREB, ĐURE DOMAĆINOVIĆA 9
9. MARKO ĆOSIĆ, rođ. 09.01.1956., BRCKOVLJANI, RUŽMARINKA 1
10. DINKO BEAKOVIĆ, rođ. 19.08.1957., RIJEKA, RAVAN 4 B


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. ILIJA FILIPOVIĆ, rođ. 22.07.1949., MAKARSKA, ZADARSKA 16 A
2. MILIJAN BRKIĆ, rođ. 25.10.1970., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 C
3. PERICA JELEČEVIĆ, rođ. 25.02.1960., OSIJEK, LASTOVSKA 50
4. DRAGO PRGOMET, rođ. 23.05.1965., ZAGREB, ULICA GRGE TUŠKANA 39
5. IVO MIRO JOVIĆ, rođ. 15.07.1950., ZAGREB, VUKOMEREC 7
6. MARIJA RAPO, rođ. 08.09.1948., ZAGREB, X.TROKUT 4
7. SAŠA CIRGER, rođ. 01.09.1968., BOSNA I HERCEGOVINA, ŽIVINICE, II ULICA 97
8. JOSIP BILAVER, rođ. 04.04.1986., ŠKABRNJA, PUT BILAVERA 9


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ, rođ. 04.09.1967., RIJEKA, MARKOVIĆI 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. EMILIJA HERCEG, rođ. 19.10.1968., ŠVICARSKA, BAZENHEID, ROTWALDSTR. 11
2. MARKO LANDEKA, rođ. 23.05.1950., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 132 A
3. BRANKO KRALJEC, rođ. 03.10.1952., SESVETE, REMETSKA 28
4. IGOR POŽEGA, rođ. 28.02.1971., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 56
5. ANTE MATIĆ, rođ. 27.02.1945., ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 4
6. BRUNO DODIG, rođ. 23.12.1985., ZAGREB, ANTUNA STIPANČIĆA 5


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: dr.sc. MLADEN ZELJKO, rođ. 11.01.1956., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 237 B

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. MLADEN ZELJKO, rođ. 11.01.1956., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 237 B
2. prof.dr.sc. MARKO RADOŠ, dr.med., rođ. 27.09.1963., ZAGREB, PODBREŽJE III. 35
3. prof.dr.sc. MARINKO PEJIĆ, rođ. 25.10.1943., ZAGREB, NODILOVA 4
4. JELA BIĆANIĆ, rođ. 21.10.1951., IVANJA REKA, ANTUNA VAKANOVIĆA 4
5. KSENIJA GMAJNIČKI, rođ. 03.04.1960., ZAGREB, SVILAJSKA 7
6. MLADEN PAVLOVIĆ, rođ. 16.02.1959., SAMOBOR, PERKOVČEVA 132
7. ZORAN BIĆANIĆ, rođ. 04.05.1952., IVANJA REKA, ANTUNA VAKANOVIĆA 4


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MILIČEVIĆ, rođ. 28.05.1960., VIR, VIRSKI PUT 129
2. FABIJAN LOVOKOVIĆ, rođ. 18.01.1927., AUSTRALIJA, SYDNEY, CAROLINE ST KINGSGROVE 94
3. ŽARKO PAVLOVIĆ, rođ. 11.01.1959., GORNJA VLAHINIĆKA, MOSLAVAČKA 125
4. DAMIR PETKOV, rođ. 05.07.1972., ZAGREB, BRUNE BUŠIĆA 20
5. PEJO BANOVIĆ, rođ. 20.04.1940., BOSNA I HERCEGOVINA, TUZLA, ARMIJE BIH 6
6. ZORAN PRLIĆ, rođ. 16.10.1971., NJEMAČKA, MUENCHEN, LILY-BRAUN-WEG 8
7. NENAD SMOLJAN, rođ. 02.08.1946., ZAGREB, KAPTOLSKA 38
8. VINKO JAKIĆ, rođ. 30.10.1967., BOSNA I HERCEGOVINA, SARAJEVO, PODGORSKA 5
9. JERKO KORDIĆ, rođ. 03.06.1985., BOSNA I HERCEGOVINA, LJUBUŠKI, N.KORDIĆA 50
10. IVAN ŠEBALJ, rođ. 01.05.1932., ZAGREB, VALENTINA VODNIKA 2
11. TIHOMIR ŠARAC, rođ. 20.04.1969., BOSNA I HERCEGOVINA, ČITLUK, SLUŽANJ 101
12. VILI TEREK, rođ. 11.02.1980., BOSNA I HERCEGOVINA, SARAJEVO, OML. RADNIH BRIGADA 7
13. IVO BILUŠIĆ, rođ. 21.08.1962., ZAGREB, DOMOBRANSKA 21/5
14. DJURO TOPIĆ, rođ. 01.07.1964., SLAVONSKI ŠAMAC, IVANA KOZARCA 9


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO KOROMAN, rođ. 05.11.1962., ZAGREB, KNEŽIJA 7
2. IVAN MAMIĆ, rođ. 07.06.1959., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 120
3. ĐURO BOŽANOVIĆ, rođ. 24.11.1985., GUNDINCI, ĐURE VARZIĆA 73
4. BISERA LOZANČIĆ, rođ. 18.06.1956., ZAGREB, MIRAMARSKA CESTA 107
5. MILAN MATIĆ, rođ. 28.09.1971., OTRIĆ-SEOCI, OTRIĆ-SEOCI 53
6. ŽELJKO KRIŠTO, rođ. 15.10.1973., OSIJEK, BRAČKA 138
7. DAMIR JURIĆ, rođ. 01.07.1971., IVANKOVO, BOŠNJACI 191
8. LUKA NIKIĆ, rođ. 09.08.1963., AUSTRIJA, WIEN, JUREKGASSE 3/30
9. MARIO KUNA, rođ. 31.10.1979., BOSNA I HERCEGOVINA, BUGOJNO, GAJ V 18
10. IVAN LUČIĆ, rođ. 09.02.1969., BOSNA I HERCEGOVINA, LJUBUŠKI, STUBE BB
11. IVICA ALERIĆ, rođ. 23.01.1970., BOSNA I HERCEGOVINA, GRUDE, BOVANI 22


HRVATSKI RAST - HRAST

Nositelj liste: PETAR GALIĆ, rođ. 04.10.1954., BOSNA I HERCEGOVINA, ŽEPČE, ULICA PRVA 43

Kandidatkinje/kandidati:
1. PETAR GALIĆ, rođ. 04.10.1954., BOSNA I HERCEGOVINA, ŽEPČE, ULICA PRVA 43
2. SLOBODAN KRAJINA, rođ. 11.04.1962., BOSNA I HERCEGOVINA, USORA, MAKLJENOVAC
3. LUKA RAGUŽ, rođ. 08.08.1988., BOSNA I HERCEGOVINA, STOLAC, HRVATSKIH BRANITELJA
4. BORO VUJICA, rođ. 30.03.1973., BOSNA I HERCEGOVINA, BUSOVAČA, HRASNO 34
5. MILENKO KRALJEVIĆ, rođ. 10.04.1973., SESVETE, BLAGE ZADRE 15
6. TONI BILIĆ, rođ. 13.09.1979., VRGORAC, POD GLAVICOM 2


JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

Nositelj liste: MARJAN BOŠNJAK, rođ. 25.03.1956., ZAGREB, DVOJKOVIĆEV PUT 18 B

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARJAN BOŠNJAK, rođ. 25.03.1956., ZAGREB, DVOJKOVIĆEV PUT 18 B
2. ŽELIMIR PRŠA, rođ. 08.09.1989., SISAK, TRAKOŠĆANSKA 7
3. ZRINKA MILAS, rođ. 07.08.1970., ZAGREB, MAKSIMIRSKO NASELJE II. 13
4. IVAN PEPIĆ, rođ. 27.08.1991., LUKAVEC, CIGLENICE 25
5. ZLATKO KOZULIĆ, rođ. 30.05.1940., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 147
6. FRANO ROJNICA, rođ. 17.08.1956., ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 34


LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI
AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH

Nositelj liste: DENIS PEŠUT, rođ. 13.05.1974., OPATIJA, ULICA ANDRIJE ŠTANGERA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. SLOBODAN MILOŠEVIĆ, rođ. 06.07.1950., RIJEKA, DRAGE GERVAISA 50
2. FERUCIO BURBURAN, rođ. 19.05.1953., RIJEKA, GIUSEPPEA DUELLA 4
3. ŽELJKO TRŠAN, rođ. 11.03.1955., ZAGREB, VILE VELEBITA 22
4. ARON SMEŠNY, rođ. 21.08.1975., RIJEKA, CRESKA 8
5. MORENA ŠKALAMERA, rođ. 25.08.1984., RIJEKA, JELIĆEVA 13
6. MLADEN KOLIĆ, rođ. 31.01.1962., ZAGREB, PREČKO 3 A
7. AZRA ĆATIĆ, rođ. 27.10.1977., RIJEKA, KABLARSKA CESTA 44 E
8. ARIS SLAMA, rođ. 29.12.1965., RIJEKA, MAROHNIĆEVA 4
9. GIUSEPPE CASERTA, rođ. 10.11.1955., RIJEKA, CRNČIĆEVA 10
10. DARKO MAUROVIĆ, rođ. 14.11.1960., ZAGREB, DRAGE GERVAISA 6
11. GEORG TADIĆ, rođ. 06.09.1966., ZAGREB, SREDNJACI 16
12. IVAN BANIĆ, rođ. 30.05.1940., ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 9
13. VLADO VIVODA, rođ. 21.09.1979., RIJEKA, RASTOČINE 1 A


NACIONALNI DEMOKRATI - ND

Nositelj liste: LEO PLOČKINIĆ, rođ. 25.07.1977., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 16

Kandidatkinje/kandidati:
1. LEO PLOČKINIĆ, rođ. 25.07.1977., DUGI RAT, HRVATSKIH VELIKANA 16
2. JADRANKA ČUČKOVIĆ, rođ. 25.06.1962., ZAGREB, TRG ŽRTAVA FAŠIZMA 3
3. LJUBICA ČULINA, rođ. 19.09.1980., BANOVA JARUGA, STJEPANA RADIĆA 62
4. DAMIR ANDRIJANIĆ, rođ. 20.07.1986., STRUŽANI, STRUŽANI 46
5. MARTINA KALE, rođ. 02.02.1983., ZAGREB, BIJENIK 183
6. MARIN KALE, rođ. 29.01.1981., ZAGREB, BITOLJSKA 6


SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR PAVELIĆ, rođ. 30.01.1988., ŽUPANJA, ŠEĆERANA 17
2. ALEN ŠIMAG, rođ. 27.07.1985., ZAGREB, IVANA STOŽIRA 4
3. AMELA MUFTIĆ, rođ. 07.11.1987., JEŽEVIK, JEŽEVIK 19
4. ZLATKO POPOVIĆ, rođ. 06.04.1986., ZAGREB, VAROŠKA 41
5. RUŽICA KLJAJIĆ, rođ. 01.01.1992., REZOVAC, NOVI REZOVAC 52
6. EMIL KRŠUL, rođ. 11.05.1985., SELCE, ANDRIJE ANTIĆA 41
7. LUKA MUSTAĆ, rođ. 22.09.1984., ZADAR, MIROSLAVA KRLEŽE 1 E
8. RIZO JUSUFOVIĆ, rođ. 25.02.1988., BUDROVCI, STANKA LEHOTE 92
9. IVAN ŽALAC, rođ. 25.03.1984., VURNOVEC, BANOV BRIJEG 18
10. DAVORKA BRKIĆ, rođ. 15.09.1959., SLAVONSKI BROD, EUGENA KVATERNIKA 44
11. MARTINA ŽGELA, rođ. 05.11.1990., KUČE, SLAVKA KOLARA 20
12. TEA HALILAGIĆ, rođ. 01.02.1986., ZAGREB, ZORANIĆEVIH PLANINA 15


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing. grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAŽEN PEHAR, rođ. 27.02.1967., ZAGREB, PERUANSKA 8
2. BENEDIKT VALČIĆ, rođ. 23.02.1946., OŠLJAK, OŠLJAK 7
3. IVO DOMINKOVIĆ, rođ. 15.11.1961., BILJE, VINOGRADSKA 6
4. DRAGAN GREGUREC, rođ. 22.10.1973., POPOVAČA, MATE LOVRAKA 10
5. MILIVOJ MILETIĆ, rođ. 05.03.1951., ŠIBENIK, 8. DALMATINSKE UDARNE BRIGADE 26
6. CVJETKO FRUK, rođ. 05.08.1952., RADOBOJ, RADOBOJ 360 A



U 11. izbornoj jedinici prema najnovijim zakonskim izmjenama hrvatska dijaspora bira tri zastupnika za Hrvatski sabor, naime, ovo je zasebna izborna jedinica za izbor zastupnika u Hrvatski sabor koje biraju hrvatski državljani koji nemaju prebivalište u Republici Hrvatskoj.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Za koga glasate

Vaš glas

Twitter

Facebook

,